Psychiatra dla młodzieży

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
oxi898
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:31

Psychiatra dla młodzieży

Post autor: oxi898 »

Tak, jak w temacie - poszukuję pomocy psychiatry dla młodzieży. Zależy mi na tym, aby była to sprawdzona klinika z Warszawy lub z najbliższych okolic. Liczę na Waszą pomoc, ponieważ bardzo zależy mi na czasie. Będę wdzięczna za wszelkie opinie i kontakty.
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Re: Psychiatra dla młodzieży

Post autor: carmel »

Jeśli pytasz o sprawdzoną klinikę w Warszawie to ja zdecydowanie polecam Psychomedic, bo mają w swojej ofercie psychiatrę dla dzieci i młodzieży. Możecie zerknąć sobie np. na stronę https://psychomedic.pl/psychiatra-dziec ... -warszawa/ Tam znajdziecie całą ofertę oraz kontakt, aby umówić się na konsultację.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Psychiatra dla młodzieży

Post autor: melka92 »

W klinice Psychomedic bardzo fajne jest to, że sama młodzież może zapisać się dowolnie na wizytę na stronie internetowej lub z pomocą numeru telefonu 22 253 88 88 i wydaje mi się, że to wygodne nawet dla nich, a później na wizytę tylko przychodzi się z rodzicami, bo chyba takie są przepisy, że osoby nieletnie muszę do rejestracji przyjść z rodzicami.
Awatar użytkownika
oo00oo
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:47

Re: Psychiatra dla młodzieży

Post autor: oo00oo »

Ja od kilku lat chodzę do doktora Dariusza Rudasia. To psychoterapeuta, który ma naprawdę świetne podejście do pacjenta. Nie wiem czy młodzież także leczy, ale warto się go zapytać co i jak. Ja za wizytę w jego gabinecie na ulicy Łobzowskiej w Krakowie płacę 150zł za wizytę indywidualną. Z tego co mi wiadomo to także można do niego przyjść na wizytę dla par lub rodzinną.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Psychiatra dla młodzieży

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że nie ma tutaj rozróżnienia w jakiej grupie wiekowej ludzie potrzebują pomocy psychiatry. Pomoc może okazać się konieczna w stosunku do każdej osoby. Jeżeli macie jakieś podejrzenia ,że młoda osoba może potrzebować fachowej pomocy tym bardziej należy zwrócić się do specjalisty. Dość szeroką pomoc świadczą w Klinice Psychomedic, Al. 1 Maja 46 w Katowicach https://psychomedic.online/. Bardzo dobra i fachowa pomoc. Oczywiście możecie skorzystać z usług tej kliniki w innych miastach, tam też mają swoje placówki.
ODPOWIEDZ