Pomocna terapia

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Albina96
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 4:07

Pomocna terapia

Post autor: Albina96 »

Dziewczyny, chodziłyście kiedykolwiek na terapię? Mnie prawdopodobnie będzie potrzebna, więc powoli rozglądam się za jakąś dobrą poradnią. Może znacie poradniasalomon.pl? Chętnie poznałabym opinie.
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 19:03

Re: Pomocna terapia

Post autor: Aneta »

Kiedy doszłam do wniosku, że będzie mi potrzebna psychoterapia indywidualna w Łodzi, zapisałam się właśnie do Poradni Salomon i sądzę, że lepiej postąpić nie mogłam. Otrzymałam wsparcie, którego mi brakowało i nauczyłam się radzić sobie ze swoimi problemami. Z całego serca polecam i trzymam kciuki.
Rafałdx

Re: Pomocna terapia

Post autor: Rafałdx »

Terapia to coś bardzo ważnego w medycynie. Ja miałem kiedyś bardzo duży problem ze wszelkimi używkami. Terapia uzależnień od poradni Alcor pomogła mi bardzo mocno. Teraz jestem czysty od 3 lat i czuję się wyśmienicie. Polecam każdemu udać się na terapię, kto ma problem z alkoholem lub narkotykami.
hiczungł

Re: Pomocna terapia

Post autor: hiczungł »

Stan psychiczny mojego nastoletniego syna pozostawiał wiele do życzenia. Dlatego skorzystanie z psychoterapii było koniecznością w tym wypadku. Pomocy na tym polu udzielono https://opplublin.pl/psychoterapia-nastolatkow/ , dzięki czemu wspólnymi siłami zaczęliśmy walczyć o "powrót" syna!
ODPOWIEDZ