Nieustanne zmiany nastroju

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:57

Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: Gracja »

Raz płacz, zaraz śmiech, najpierw strach a potem euforia. Tak wygląda każdy mój dzień. Już sama nie wiem czego mogę się po sobie spodziewać. Nie wiem jak radzić sobie z taką sytuacją, to wszystko mnie przytłacza. Co mogę z tym zrobić? Jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
Zenona1990
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:37

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: Zenona1990 »

W takiej sytuacji najlepszym wyjściem byłaby wizyta u terapeuty. Jeśli jesteś z Łodzi to polecam Ci skontaktować się z Poradnią Salomon https://poradniasalomon.com.pl. Myślę, że wizyta w takiej poradni zdrowia psychicznego mogłaby Ci dużo pomóc.
Awatar użytkownika
MartaSz
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:24

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: MartaSz »

W takiej sytuacji możesz mieć zaburzenia osobowości. Najlepiej skontaktować się z psychologiem i psychiatrą. Serdecznie polecam Panią Lidię Przezak. To bardzo empatyczna i życzliwa psychoterapeutka, która pomaga wyjść z różnego rodzaju kryzysów.
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:57

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: Gracja »

Myślę, że nie uniknę spotkania z terapeutką. Dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
energy
Posty: 159
Rejestracja: 21 maja 2019, 0:38

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: energy »

Nie lekceważ takich objawów. To może być początek depresji albo innych zaburzeń. Dobrym pomysłem jest na pewno skorzystanie z usług psychoterapeuty. Nie ma się czego obawiać, a takie spotkania mogą naprawdę pomóc. Byłam w podobnym do Twojego stanie i zaczęłam umawiać się na wizyty u doktora Dariusza Rudasia w Krakowie. Bardzo empatyczny, pomocny człowiek, dzięki niemu czuję się lepiej.
emiś03033

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: emiś03033 »

Wiele wskazuje na to, że mogą to być zaburzenia osobowości. Niestety do takiej osoby bardzo trudno dotrzeć, dlatego ważne są tutaj odpowiednie kroki. Przede wszystkim warto zapoznać się z materiałami np. na stronie https://www.centrumdobrejterapii.pl/kat ... sobowosci/ . Dzięki temu dowiecie się, jak rozmawiać z taką osobą, aby zachęcić ją do terapii.
Łucja

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: Łucja »

Zdecydowanie warto skontaktować się ze specjalistą. My podjęliśmy takie same kroki względem swojej córki i uważam, że to był dobry krok, teraz uczęszczamy na autyzm terapia. Prowadzona jest tam terapia grupowa bądź indywidualna, mają naprawdę od groma doświadczenia, dzięki któremu poczujemy, że możemy się otworzyć.
grażka1

Re: Nieustanne zmiany nastroju

Post autor: grażka1 »

Takie zmiany nastroju w przypadku dzieci mogą mieć różne przyczyny. Bez wizyty u specjalisty, obserwacji, odpowiednich badań można tylko stawiać przypuszczenia. Dobrze byłoby wykonać badania na autyzm , które obejmują między innymi badania neurologiczne, okulistyczne i bardzo ważne i kluczowe moim zdaniem badania genetyczne. Te ostatnie nie tylko potwierdzą przypuszczenia, ale też pomogą w ustaleniu przyczyny. A to też ma znaczenie jeśli chodzi o dopasowanie skutecznej terapii.
ODPOWIEDZ