Kossmetyki dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
alga
Posty: 85
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:17

Kossmetyki dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Post autor: alga »

Witam. Pytanie kieruje do osób, które spotkały się z problemem jakim jest atopowe zapalenie skóry. Jakie polecacie kremy, maści, kosmetyki dla takiej problematycznej skóry? Niestety mam tak wysuszoną skórę, że pęka, bardzo piecze i robią się rany.... Na jakimś forum polecili mi olej konopny do ciała i już zamówiłam od firmy https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... y-oil-30ml . Wierzę, że i Wy mi coś doradzicie! Z góry dziękuję ;)
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Kossmetyki dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Post autor: Ivi »

Faktycznie z tego co wiem, dzisiaj bardzo wiele osób ma problemy z azs. Niemniej jednak tak naprawdę każdy z nas powinien wiedzieć po jaki środek sięgnąć, jeżeli chodzi o stan zapalny na skórze . W tym przypadku bowiem szybkie działanie przyniesie nie tylko ulgę, ale też pozwoli skórze w krótkim czasie wrócić do dobrej kondycji.
Łęcka

Re: Kossmetyki dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Post autor: Łęcka »

Kremy i balsamy są oczywiście bardzo ważne, ale dbanie o skórę z azs trzeba zacząć od kąpieli w odpowiednim preparacie. Ja do kąpieli używam wyłącznie żelu 2 w 1 exomega control. To sprawdzony emolient, który doskonale nawilża przesuszoną skórę. Służy do mycia zarówno ciała jak i włosów i jest w pełni bezpieczny, tak że można go stosować nawet u dzieci od 1 dnia życia.
gośććć

Re: Kossmetyki dla osób z atopowym zapaleniem skóry

Post autor: gośććć »

W ubiegłym roku miałam coś takiego .Przez ponad 2 miesiące na dłoniach ,przedramionach,częściowo na szyi i dekolcie miałam czerwone,swędzące plamy.Smarowałam różnymi specyfikami z maściami sterydowymi włącznie.Nic nie pomagało,skóra swędziała,pękała,robiły się strupki,jakaś masakra.W końcu natrafiłam na cudowną maść konopną z olejem konopnym 24% Retter . niezwłocznie zakupiłam oryginalną z hologrameem .... na tej stronce konopiafarmacja.pl )) za 36,90 zł bardzo tania i skuteczna !Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie.
ODPOWIEDZ