Fizjoterapia

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
henia
Posty: 33
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:36

Fizjoterapia

Post autor: henia »

Czy wiecie może, ile powinna trwać fizjoterapia w Warszawie, by można było dojść do sprawności po poważnym wypadku? Chodzi o kogoś mi bliskiego, jednakże nie chcę na razie o tym mówić. Generalnie chodzi o uszkodzenie kręgosłupa i miednicy.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Fizjoterapia

Post autor: melka92 »

Ja polecam zabieg osteopatii, w takim miejscu jak wrocławski https://osteopatis.pl/ . Osteopatia to leczenie dysfunkcji stawowych i tkankowych. Myślę, że może być to medycyna manualna, która zdecydowanie pomoże wielu osobom z uporaniem się z problemami z bólem, jak i dysfunkcjami.
zośka

Re: Fizjoterapia

Post autor: zośka »

a myślicie, że przyrządy fizjoterapeutyczne są drogie?
Moja ciocia ma wykształcenie wizją terapeutyczne i wiele lat doświadczenia w pracy z osobami starszymi dziećmi a niestety w związku z obecną sytuacją na rynku została zwolniona z kliniki gdy pracowała wiele lat Zastanawiamy się teraz czy dobrym rozwiązaniem nie jest otworzenie własnej działalności
KarolinaEł

Re: Fizjoterapia

Post autor: KarolinaEł »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie fizjoterapii to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez gabinet https://pracownia-zdrowia.pl/ który w mojej ocenie jest jak najbardziej godny polecenia. Profesjonalne podejście do klienta, dobra organizacja i jednak systematycznie uczęszczanie daje świetne efekty w leczeniu bólów (u mnie był to odwieczny kłopot z kręgosłupem). Czuję się świetnie i jedynie żałuję że tak późno na nich trafiłem, pozdrawiam!
oluś03244

Re: Fizjoterapia

Post autor: oluś03244 »

Prowadzicie swój gabinet? To na pewno bardzo zależy Wam na tym, aby dobrze przechowywać dokumentację medyczną. Polecam Wam elektroniczna dokumentacja medyczna program , która wpływa na to, że uporządkowanie wszystkiego będzie łatwiejsze i każdy z Was będzie mógł zadbać o dobrą organizację wszystkich dokumentów.
Awatar użytkownika
plakietka
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:09

Re: Fizjoterapia

Post autor: plakietka »

Pomoc doświadczonego fizjoterapeuty powinna trwać jak najdłużej,do momentu aż pacjent po wypadku nie tylko odzyska sprawność ruchową, ale też poczuje się pewnie i odważy się w pełni z niej korzystać.Najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest fizjoterapia z dojazdem Piaseczno
Fizjoterapeuci stosują nowoczesne metody walki z niesprawnością,mają dobre podejście do pacjenta,wspierają go i cierpliwie pokonują razem z nim jego słabości.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Fizjoterapia

Post autor: mczay »

W fizjoterapii nie tylko wykonywanie masażów czy innych zabiegów jest ważne, bo równie istotne jest bezpieczeństwo danych medycznych. Źle przechowywane dane medyczne, które dostaną się w niepowołane ręce to naprawdę poważne zagrożenie, więc zwracajcie uwagę na to, aby decydować się na usługi wyłącznie rzetelnych fizjoterapeutów.
rożka

Re: Fizjoterapia

Post autor: rożka »

otwarcie własnego gabinetu fizjoterapii to moje wielkie marzenie :) już nawet zrobiłam pierwszy krok i złożyłam papiery na studia :) wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Kończę właśnie drugi rok nauki i jestem zachwycona! wysoki poziom, świetni wykładowcy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Fizjoterapia

Post autor: kasiakowa06 »

rożka pisze: ↑22 cze 2021, 9:30 otwarcie własnego gabinetu fizjoterapii to moje wielkie marzenie :) już nawet zrobiłam pierwszy krok i złożyłam papiery na studia :) wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Kończę właśnie drugi rok nauki i jestem zachwycona! wysoki poziom, świetni wykładowcy.
Super pomysł! jakbyś potrzebowała się dokształcić to polecam kursy z mega instruktorami na https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/instruktorzy/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Fizjoterapia

Post autor: kasiakowa06 »

mczay pisze: ↑29 kwie 2021, 22:07 W fizjoterapii nie tylko wykonywanie masażów czy innych zabiegów jest ważne, bo równie istotne jest rsqphysio.com/post/bezpieczne-przechowywanie-dokumentacji-medycznej-jak-robic-to-dob]bezpieczeństwo danych medycznych Źle przechowywane dane medyczne, które dostaną się w niepowołane ręce to naprawdę poważne zagrożenie, więc zwracajcie uwagę na to, aby decydować się na usługi wyłącznie rzetelnych fizjoterapeutów.
Fizjoterapia rzeczywiście wymaga danych pacjenta. Mój na pewno bezpiecznie je przechowuje i go polecam: https://fizjoterapiaisport.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja789
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:27

Re: Fizjoterapia

Post autor: Alicja789 »

Jak otworzysz własny gabinet fizjoterapeutyczny, na pewno będziesz musiała go odpowiednio wyposażyć. Podstawą są podkłady medyczne, które dadzą Twoim pacjentom uczucie komfortu i bezpieczeństwo, a Tobie ułatwią porządkowanie i utrzymanie gabinetu w dobrym stanie.
Władysław

Re: Fizjoterapia

Post autor: Władysław »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę specjalistycznego Centrum Medycznego Babka Medica w Warszawie, która specjalizuje się m.in. w Fizjoterapia uroginekologiczna . Oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich pacjentów.
ODPOWIEDZ