FABER TEST - opinie

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
martina
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 10:19

FABER TEST - opinie

Post autor: martina »

Witam wszystkich :) czy są na forum alergicy, którzy robili już sobie test faber ? Dowiedziałam się o jego istnieniu dośc niedawno i rozważam jego zrobienie w najbliższym czasie. Warto ?
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: elwi »

coś mi się obiło o uszy w ostatnim czasie. To diagnostyka molekularna prawda? Sama jeszcze go nie robiłam ale rozważam. Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat :)
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: septa »

ja robiłam ten test u rocznej córeczki kilka miesięcy temu. Badanie bardzo kompleksowe, dokładne i dające wiarygodne wyniki. No i jest bezpieczne i dla dzieci i dla osób starszych. Jeśli chodzi o wszelkie testy skórne czy te z krwi to test Faber jest w mojej ocenie nieporównywalnie lepszy.
Awatar użytkownika
martina
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 10:19

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: martina »

septa bardzo Ci dziękuje za informacje. A gdzie można go wykonać np w Warszawie ? Mieszkam w małej miejscowości i tu w przychodni nawet o nim nie słyszeli więc na pewno będę musiała jechać gdzieś dalej by go zrobić.
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: septa »

jeśli chodzi o Warszawę to akurat wiem bo sama tu mieszkam :) na pewno w przychodni Alergo Med go zrobisz :) Przy okazji skorzystasz z konsultacji u doświadczonych lekarzy także warto.
Awatar użytkownika
martina
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 10:19

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: martina »

septa bardzo Ci dziękuje za namiar, już jestem zapisana na wizytę do AlergoMed :)
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: FABER TEST - opinie

Post autor: septa »

Martina to super wiadomość. Koniecznie daj znać po wizycie jak tam wrażenia i czy udało się zrobić badanie :)
ODPOWIEDZ