e-recepta

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

e-recepta

Post autor: Nela »

Dziewczyny, korzystała któraś z Was z e-recept? Lekarz mi proponował, a ja nie wiem o co z tym chodzi.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: e-recepta

Post autor: sampre »

Cześć:) Wiesz co sama jeszcze nie korzystałam, ale czytałam ostatnio o tym. I wiadomo jak to z nowościami, każdy się denerwuje, ale po czasie pewnie będziemy zadowoleni. Musisz tylko założyć sobie konto na pacjent.gov.pl :)
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: e-recepta

Post autor: Nela »

A Ty już masz takie konto? Bardzo to skomplikowane? :)
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

Re: e-recepta

Post autor: cabika »

Już kilka razy korzystałam z e-recept, to bardzo proste, wystarczy sobie założyć to konto e-pacjenta, a potem iść do apteki która ma naklejkę że są w niej realizowane e-recepty, na pewno można taką receptę w DOZ wykupić.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: e-recepta

Post autor: sampre »

Założyłam konto, zero jakichkolwiek komplikacji, fajna sprawa, bo masz tam dostęp do historii swojej choroby. A co do samej e-recepty, bez obaw zrealizujesz w DOZ, sprawdzone :)
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: e-recepta

Post autor: Nela »

To znaczy na jakiej zasadzie ją realizują?
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: e-recepta

Post autor: sampre »

A zarejestrowałaś już konto w serwisie https://pacjent.gov.pl ? A receptę dostajesz esemesem na komórkę i idziesz po prostu do apteki (np. doz) i realizujesz jak tradycyjną, papierową wersję:)
Awatar użytkownika
Szachownica
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2019, 13:25

Re: e-recepta

Post autor: Szachownica »

My równiez korzystamyz erecepty i tak zarejestrowałam sięnajpierw na pacjentgov.pl tam poczytałam co i jak teraz korzystam
Awatar użytkownika
xoxo
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2019, 23:20

Re: e-recepta

Post autor: xoxo »

dokładnie
Awatar użytkownika
klaudia_84
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:59

Re: e-recepta

Post autor: klaudia_84 »

Teraz to lekarz e-receptę wypisze zdalnie w ciągu max godziny (lekarzonline.eu).
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: e-recepta

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby przedluzac recepte online? Nigdy nie przedluzalam recepty przy pomocy stron internetowych. Kolezanka powiedziala mi,ze korzystala z tej strony https://onlinerecepta.pl/ i byla bardzo zadowolona ze wzgledu na to,ze zajelo jej to bardzo malo czasu.
ODPOWIEDZ