Dobry ortopeda Wrocław

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: babeczka90 »

Mam pytanie, Mój znajomy trenuje sporty siłowe i potrzebny mu ortopeda i mam takie pytanie czy ma ktoś z Was namiary na jakiegoś dobrego specjalistę we Wrocławiu? Myślałem żeby może go odesłać tutaj https://bor-med.pl/ortopeda/. Co sądzicie?
Z góry dzięki za pomoc
kiciuś

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: kiciuś »

We Wrocławiu nie znam nikogo dobrego, ale może byłaś z kolanem w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, przy ul. Bobrowiecka 8? Jest to nowoczesna placówka, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc. Możesz liczyć na ich pełne wsparcie medyczne z zakresu ortopedii etc. Po za tym dysponują oni świetnym salami rehabilitacyjnymi. W razie jakbyś potrzebowała specjalistyczne wykonać ćwiczenia usprawniające, to możesz z nich skorzystać.
Kaśka

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: Kaśka »

Moim zdaniem najlepszy ortopeda Wrocław jest w praktyka24. Zawsze do niego chodzę i pomógł mi już z problemem naderwanych ścięgien po skręceniu kostki i bolącymi plecami. Świetny kontakt z pacjentem, wszystko tłumaczy, robi dodatkowe badania gdy są konieczne. Polecam
Kicięb

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: Kicięb »

We Wrocławiu nie znalazłem dobrego ortopedy ale w Częstochowie już tak i z czystym sumieniem mogę polecić ortopeda Częstochowa. Miałem problemy z kolanem po dość dawnym urazie sportowym i niestety musiałem mieć artroskopię. Na szczęście dr Radecki zaopiekował się mną i powrót do pełnej sprawności był bardzo szybki.
Paweł

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: Paweł »

Praktyka24 to również świetna poradnia ortopedyczna Wrocław. Mają doświadczonych specjalistów, którzy są dostępni przez całą dobę, dzięki temu w razie nieszczęśliwego wypadku, nie musisz czekać na pogotowiu, na którym niekoniecznie Ci pomogą. Korzystałem z ich usług już kilka raz i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę szybko udzielają pomocy.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: bate »

Korzystamy z usług ortopedy, chodzimy do niego z naszą córką, która niestety ma wadę postawy. Mówię tu o gabinecie ortopedycznego ortopedów Jerzego Michajłowa i Andrzeja Szybińskiego https://lekarzortopedawroclaw.pl/o-nas/ we Wrocławiu. To są cenieni specjaliści, którzy znają się na tym, co robią, są rzetelni, mają super podejście do pacjentów i do dzieci, bo nasza córka nie przepada za obcymi, a tam bez problemu dała się, zbadać. Tych ortopedów zdecydowanie mogę polecić.
BisiaMiś

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: BisiaMiś »

Najlepszy ortopeda we Wrocławiu to według mnie doktor Piotr Wodziński. I mówię to po artroskopii 8-) pełne zaangażowanie i świetna opieka. Polecam wam serdecznie doktora no i samą placówkę Orthos, bo jest na naprawdę wysokim poziomie – nowoczesny sprzęt, świetny personel, pyszne jedzenie i piękna, spokojna okolica. Otrzymałam pełne wsparcie i mimo mojego stresu przed zabiegiem z perspektywy czasu uważam, że było naprawdę warto...tak więc kochane polecam jeszcze raz Orthos z wszelkimi problemami ortopedycznymi, bo mi zdecydowanie odmienili życie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: kasiakowa06 »

babeczka90 pisze: ↑24 paź 2020, 14:18 Mam pytanie, Mój znajomy trenuje sporty siłowe i potrzebny mu ortopeda i mam takie pytanie czy ma ktoś z Was namiary na jakiegoś dobrego specjalistę we Wrocławiu? Myślałem żeby może go odesłać tutaj bor-med.pl/ortopeda. Co sądzicie?
Z góry dzięki za pomoc
Jesli potrzebujesz kogoś kto robi artroskopię to koniecznie zgłoś się do https://ortho-expert.pl/oferta/kolano-konsultacje/

Obrazek
Jadzia

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: Jadzia »

Ja od siebie polecam Prywatne Gabinety Ortopedyczno Rehabilitacyjne Grażyna i Rafał Więcek :) Bardzo dobra placówka! Polecili mi ją znajomi i nie żałuje, że właśnie tam udałam się z moim schorzeniem. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wykonano mi szczegółowe USG (od razu w gabinecie) dzięki czemu lekarz Rafał Więcek od razu wiedział co dokładnie mi dolega. Trafna diagnoza pozwoliła na szybkie leczenie połączone z rehabilitacją, którą również można odbyć już na miejscu.
dastinaa

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: dastinaa »

No dobrze, a możecie mi powiedzieć, jak powinna wyglądać rekonstrukcja ręki? Ogólnie mam problemy z jedną z nich, a w sumie tylko z 2 ścięgnami. I chcę zasięgnąć pomocy. Tu https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... bwodowych/ naprawdę możemy sobie poradzić z najlepszymi podpowiedziami. Czy wiecie coś na ten temat? O tych lekarzach?
Łukasz

Re: Dobry ortopeda Wrocław

Post autor: Łukasz »

Miałem problem z moim kręgosłupem, dlatego skorzystałem z usług polecanego mi centrum ortopedii i rehabilitacji w Szczecinie - http://ortopedia.org.pl/ . uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
ODPOWIEDZ