Drukarka Epson

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Kolia589
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:43

Drukarka Epson

Post autor: Kolia589 »

Cześć Wszystkim ;) Słuchajcie, szukałam jakiejs dobrej drukarki do zdjęć i znalazłam bardzo ciekawy model z Epsona eco tank L1800. Bardzo podoba mi sie specyfikacja. Ale chcialam się zapytac jak wygląda z eksploatacją tej drukarki? Z wydajnością ? jeśli ktos ma ten model to będe wdzięczna za informacje
Awatar użytkownika
Filemonka
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:18

Re: Drukarka Epson

Post autor: Filemonka »

Kolia589 pisze: ↑03 gru 2019, 23:34 Cześć Wszystkim ;) Słuchajcie, szukałam jakiejs dobrej drukarki do zdjęć i znalazłam bardzo ciekawy model z Epsona eco tank L1800. Bardzo podoba mi sie specyfikacja. Ale chcialam się zapytac jak wygląda z eksploatacją tej drukarki? Z wydajnością ? jeśli ktos ma ten model to będe wdzięczna za informacje
Hejka ;) Ja mam ten model właśnie. I powiem Ci szczerze, że w życiu zadnej innej drukarki już bym nie chciała, z bardzo prostego względu, własnie że wydajność masz tutaj pojemny system zasilania w atrament. Więc jak dośc intensywnie korzystasz z drukarki to to będzie idealne rozwiązanie. Poza tym wydrukuje Ci tez bardzo dużo zdjęć. Z tego co pamiętam to tak do 1500 ;)
Awatar użytkownika
Kolia589
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:43

Re: Drukarka Epson

Post autor: Kolia589 »

wow, aż do 1500? A jak wygląda sprawa z jakością wydrukowania takich zdjęć? Widziałam też że jest chyba taki monitorek jeśli chodzi o drukowanie
Awatar użytkownika
Filemonka
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:18

Re: Drukarka Epson

Post autor: Filemonka »

Kolia589 pisze: ↑05 gru 2019, 18:04 wow, aż do 1500? A jak wygląda sprawa z jakością wydrukowania takich zdjęć? Widziałam też że jest chyba taki monitorek jeśli chodzi o drukowanie
To chyba popatrzyłaś na drukarkę z innym modelem bo takie tez tutaj widziałam jak miałam kupować. Ale nie, mój nie ma ;) Co do jakości to jest bardzo dobra, To jest taka drukarka 6- kolorowa ;) A3+ Co jeszcze byś chciała wiedzieć?
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 68
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:58

Re: Drukarka Epson

Post autor: kamilaskal »

Witam. Od jakiegoś czasu uczę w liceum angielskiego. Wszystko jest bardzo fajnie, ale muszę drukować bardzo dużo materiałów. I tutaj chcę się zapytać czy wiecie gdzie dostanę tanie drukarki dla nauczyciela. Nie stac mnie na ciągłe chodzenie do punktu ksero
Awatar użytkownika
merry_lou
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2020, 14:33

Re: Drukarka Epson

Post autor: merry_lou »

Jeśli chodzi o zdjęcia, ja osobiście drukowałam zdjęcia z pomocą strony https://www.fotoprint.pl/ . Świetna jakość odbitek, zlecenie przyjęte i wykonane bardzo szybko. Plus za dostawę do paczkomatu!
ODPOWIEDZ