Magiczna Klinika we Wrocławiu

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: elwi »

Witajcie :) Czy są na forum Panie, które miały już okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki we Wrocławiu ? Zrobiłam sobie rozeznanie i okazuje się, ze mają jedne z lepszych cen jeśli chodzi o róznego rodzaju zabiegi związane z medycyną estetyczną. Coraz bardziej kusi mnie fakt by w końcu poprawić to i owo... :)
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:01

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kosanoztra »

Ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić to miejsce. Mają świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Ja akurat poprawiałam u nich usta i wykonywałam zabieg bursztynowego odmładzania skóry. W oby dwóch wypadkach jestem bardzo zadowolona z efektów. No i plusem jest to, że często można u nich trafić na promocyjne ceny.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:28

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: wiola438 »

kosanoztra pisze: ↑18 maja 2019, 13:46 Ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić to miejsce. Mają świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Ja akurat poprawiałam u nich usta i wykonywałam zabieg bursztynowego odmładzania skóry. W oby dwóch wypadkach jestem bardzo zadowolona z efektów. No i plusem jest to, że często można u nich trafić na promocyjne ceny.
I jak z powiększaniem ust? Czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Dają znieczulenie? Też chciałabym nieco powiększyć swoje ale boję się bólu no i nie wiem, jak to wszystko wyjdzie...
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:01

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kosanoztra »

wiola438 pisze: ↑21 maja 2019, 20:50
kosanoztra pisze: ↑18 maja 2019, 13:46 Ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić to miejsce. Mają świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Ja akurat poprawiałam u nich usta i wykonywałam zabieg bursztynowego odmładzania skóry. W oby dwóch wypadkach jestem bardzo zadowolona z efektów. No i plusem jest to, że często można u nich trafić na promocyjne ceny.
I jak z powiększaniem ust? Czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Dają znieczulenie? Też chciałabym nieco powiększyć swoje ale boję się bólu no i nie wiem, jak to wszystko wyjdzie...
Zabieg nie jest bolesny. Wykonują go w znieczuleniu miejscowym, smarują specjalnym kremem i praktycznie nic nie czuć. No, można odczuwać delikatny dyskomfort ale wszystko jest do przeżycia, tym bardziej,że później jest taki super efekt.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:28

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: wiola438 »

To mnie uspokoiłaś, jeśli to tylko delikatne łaskotanie to przetrwam dla tego efektu WOW. Cenowo teraz mają mega promocje, usta kosztują prawie połowę mniej
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: menilia »

i ja dołaczam do grona zadowolonych klientek :) super podejście do pacjenta, dokłądne konsultacje i doświadczeni lekarze. Zawsze proponują to co najbardziej korzystne dla pacjenta. Byłam już w sumie 3 czy 4 razy i to na pewno jeszcze nie koniec :)
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: elwi »

wow ziękuje Wam bardzo dziewczyny za odpowiedzi, nie spodziewałam się aż takiej reakcji, super :) w takim razie postaram sie jakoś w najbliższym czasie zapisać na wizyte i zobaczę co mi zaproponują :)
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:01

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kosanoztra »

wiola438 pisze: ↑25 maja 2019, 21:27 To mnie uspokoiłaś, jeśli to tylko delikatne łaskotanie to przetrwam dla tego efektu WOW. Cenowo teraz mają mega promocje, usta kosztują prawie połowę mniej
No właśnie, ceny mają wyjątkowo kuszące, szczególnie jeśli trafi się na jakieś promocje. Nie warto przepłacać, tym bardziej że u nich jakość świadczonych usług jest naprawdę wysoka.
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: menilia »

warto elwi serio :) zreszta jak widać nie tylko ja sobie ich chwale ale dziewczyny też. sama zastanawiam się nad tym zabiegiem modelowania ust :)
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: elwi »

dziękuje raz jeszcze za wszystkie informacje :) dziś lub jutro będę dzwonić i umawiać się na wizyte. Mam nadzieje, że bedzie dostepny jakis termin w najbliższym czasie :)
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: debramorgan »

Ja moge polecić klinikę w warszawie, do której chodzę regularnie ze swoją przyjaciółką. Ostatnio zadecydowałyśmy się na zrobienie takiego zabiegu https://klinikamlodosci.com/zabieg/karboksyterapia/ . Terapia „cudownym gazem”, to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, który wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. :) Na cellulit nie ma lepszego rozwiązania. Zdecydowanie chce sie go pozbyć raz na zawsze :) zacznę od tego roku.
Awatar użytkownika
iga546
Posty: 23
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:17

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: iga546 »

Najlepsza klinika medycyna estetycznej w jakiej byłam. super obsługa w recepcji. Pani doktor extra, sam zabieg bezbolesny, wykonany bardzo [profesjonalnie.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:01

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kosanoztra »

iga546 pisze: ↑13 cze 2019, 22:15 Najlepsza klinika medycyna estetycznej w jakiej byłam. super obsługa w recepcji. Pani doktor extra, sam zabieg bezbolesny, wykonany bardzo [profesjonalnie.
Jaki zabieg dokładnie wykonywałaś? I z jakim lekarzem miałaś do czynienia? Tak pytam z ciekawości ;)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: zenka »

Byłam w Magicznej Klinice już kilka razy, nawet mamę namówiłam na lekką odmianę i spłycenie zmarszczek :) Zdecydowanie warta polecenia choćby z racji doświadczenia, jakości usług i atmosfery. Promocyjne ceny jeszcze bardziej kuszą :)
Awatar użytkownika
iga546
Posty: 23
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:17

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: iga546 »

Robiłam kilka rzeczy ale zawsze u dr Olgi Bobowskiej. Nie znam nikogo kto by nie był zadowolony z jakości zabiegów. Nie musisz się martwić, wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:01

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kosanoztra »

Tak naprawdę w Magicznej Klinice pracują sami dobrzy specjaliści więc do kogo by się nie trafiło i tak wszystko będzie w porządku. Ja też miałam przyjemność poznać dr Olgę Bobowską.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: sarka »

Ja bym polecała się zapoznać z artykułem https://wirtualnaklinika.pl/onda-spekta ... cellulitu/ na temat zabiegu Onda jeśli chcecie się pozbyć cellulitu lub tkanki tłuszczowej. Zabieg szybko zaczyna działać i widać efekty które utrzymują się przez długi okres.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: betinka »

Bez dwóch zdań warto polecić miejsce jakim jest https://www.magicznaklinika.pl/ Posiadają wiele lat doświadczenia w pracy nad wyglądem milionem polek. Jest tutaj wielu profesjonalistów którzy swoje zabiegi mogliby wykonywać z zamkniętymi oczami. Na pewno warto się będzie tutaj zainteresować ich ofertami jak najszybciej.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: zenka »

Warto się zainteresować ofertą Magicznej Kliniki, bo obecnie widziałam wiele promocyjnych zabiegów - to okazja bo koszt może być niższy nawet o 50%.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: lila87 »

To prawda zabiegi w niskich cenach przez fachowe osoby. Ja widziałam ekstra propozycję wypełnienia ust za 499zł .W mojej okolicy są takie zabiegi droższe w mniej profesjonalnych miejscach niż magiczna klinika. Muszę się dobrze zastanowić, bo zawsze marzyły mi się pełniejsze usta, ale wykonane przez fachowe osoby, a nie takie po szkole tylko, a właśnie w tej klinice takie osoby są z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:20

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: janeczka88 »

A ty lila87 wybierasz się na taki zabieg w tej klinice? Sama bym chciała aby znikły mi worki pod oczami, bo mnie tak naprawdę one drażnią. A ta magiczna klinika ma fajne propozycje.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: sarka »

Co do miejsca jakim jest https://www.magicznaklinika.pl/ To bez dwóch zdań klinika godna polecenia! Moja siostra wykonywała tutaj wygładzanie zmarszczek, nie dosć że wygląda 10 lat młodziej to i jej portfel na tym nie ucierpiał bo ceny są naprawdę bardzo niskie! Warto sie tutaj udać jeżeli masz coś co chciałabyś poprawić.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: lila87 »

Tak wybieram się janeczka88 tam właśnie na zabieg. Mam obawy co do uczucia pod czasu zabiegu, ale na pewno nie do jakości wykonania. Coraz więcej słychać o nich dobre opinie, bo jednak ta klinika jest w większych miastach w całej Polsce. Nie mam za dużo finansów, a u nich zrobię tanio i na mega dobrych produktach.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:20

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: janeczka88 »

Masz rację sama czytałam, że produkty na których działają są naprawdę dobre i sprawdzone. A bać myślę,że każdy ma jakieś obawy, ale chyba nie ma co przesadzać.Ja też się czasem boję różnych takich zmian, a potem wychodzi jednak rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: zenka »

Nie zastanawiaj się, teraz maja zniżki na modelowanie w kilku lokalizacjach, na stronie https://magicznaklinika.pl/ masz te miejsca i ceny
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: debramorgan »

Zabiegów jest teraz mnóstwo, ale warto dopasować coś do potrzeb naszego ciała. Najlepiej iść na konsultację do lekarza specjalisty od medycyny estetycznej, który powie Ci mniej więcej co jest sens robić, a co nie. Zobacz sobie np tutaj : https://www.facebook.com/SaskaLados/ jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne na rynku u wybierz coś odpowiedniego dla siebie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 134
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:49

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: pieknyolek »

Bardzo serdecznie polecam gabinet kosmetologii estetycznej Szczecin
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: lila87 »

Ja podeszłam do kliniki i umówiłam się na konsultacje, myślę nad tymi ustami i workami pod oczami, ale najważniejsze worki. Ciekawe co Pani doktor mi powie i doradzi.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: zenka »

Na kogo trafiłas w Magicznej Klinice z tymi workami pod oczami? Słyszałam, że dr Derewianko ma świetne wyczucie i doświadczenie, choć nie znam osobiście nikogo kto by niwelował worki i cienie pod oczami... Może już po napisz jak to wygląda? Walczę z siniakami pod oczami latami.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: lila87 »

Tak Pani doktor Halina Derewianko. Bardzo miła Pani , która umiała łatwym językiem odpowiedzieć na moje pytania. Znieczulenie miejscowe kremem. U mnie jest to już zaawansowane cienie więc może okazać się, że dwa zabiegi będą potrzebne a nie tylko jeden. Ale ciekawa jestem jak będzie po jednym, a potem będziemy decydować.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: zenka »

No to sama jestem ciekawa jak to wyjdzie u Ciebie. Zawsze można troszkę więcej dać preparatu może zadziała lepiej. Ale to lekarz wie najlepiej jak postąpić, bo też trzeba uważać z dawkami.
Awatar użytkownika
ewela11
Posty: 24
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:36

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: ewela11 »

Ja znalazłam taki post, że można pozbyć się cieni pod oczami https://dermestetic.pl/poradnik/problem ... -je-usunac np. pilingami lub mezoterapią, czy te zabiegi są skuteczne?
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Ivi »

Tak naprawdę nigdy nie miałam okazji korzystać z oferty tego miejsca, nie mniej jednak na pewno szczególnie jeżeli borykamy się z bólem różnego typu, warto wybrać się do Integracyjnego Centrum Leczenia Bólu https://iclb.pl/zabiegi/krioterapia/ . Możemy tam bowiem skorzystać z bardzo różnorodnych zabiegów, w tym m.in. krioterapii, czy też masaży, które niewątpliwie pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie, a jednocześnie pozwolą nam doskonale się odprężyć.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Karen »

Jesli planujemy wybrac sie na taki zabieg medycyny estetycznej np dotyczacy ust czy liftingu warto najpierw porownac kilka ofert klinik a takze sprawdzic z jakich produktow wypelniajacych korzystaja. Ja mam zaufanie do marki Restylane https://www.restylane.com/pl/ - ich produkty sa zarejestrowane w FDA i sa pod scisla kontrolą medyczną. Zapewniają naturalne efekty takich zabiegow a przede wszystkim nie ingerują w zdrowie pacjentek.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: elwi »

wow, super, że temat tak fajnie się rozwinął i tyle osób się wypowiada :) ja jestem już po konsultacji i pierwszym zabiegu w Magicznej Klinice i powiem tak - warto! są najlepsi, nie sądziłam, ze ja sama będę się czuć tak komfortowo podczas zabiegu. Zero jakiegokolwiek bólu czy nawet dyskomfortu :)
Awatar użytkownika
KasiaPe
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 20:49

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: KasiaPe »

Ja we Wrocławiu byłam na zabiegach w Medeste Clinic - bardzo polecam. Mają gabinety na Bielanach Wrocławskich, Kłodzka 3A i we Wrocławiu przy Kruczej. Więcej informacji mają na swojej stronie https://www.medeste.pl. Bardzo profesjonalnie, sympatycznie i jestem zachwycona efektami :)!
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: menilia »

elwi pisze: ↑27 gru 2019, 11:42 wow, super, że temat tak fajnie się rozwinął i tyle osób się wypowiada :) ja jestem już po konsultacji i pierwszym zabiegu w Magicznej Klinice i powiem tak - warto! są najlepsi, nie sądziłam, ze ja sama będę się czuć tak komfortowo podczas zabiegu. Zero jakiegokolwiek bólu czy nawet dyskomfortu :)
No i super elwi, że jesteś zadowolona :) o to własnie chodziło a z doświadczenia wiem, ze jak się widzi w lustrze pozytywne efekty to chęci do działania dalszego są i samopoczucie duzo lepsze hehe :)
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Dorota »

Znam Magiczną Klinikę, bo byłam u nich na zabiegu modelowania ust. Polecam panią doktor Olgę Bobowską, która zna się na pracy jak mało kto. Ma duże doświadczenie. Sam zabieg nie bolał ani trochę, a efekty było widać już po dwóch dniach. Wiem, że do nich wrócę, bo mają świetnych specjalistów i promocyjne ceny.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: oktawia »

Elwi, Magiczna Klinika ma kilkanaście oddziałów w całej Polsce i gwarantuję, że w każdym jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Lekarze się wymieniają, rotacyjnie pojawiają się w różnych oddziałach, dlatego każdy ma szansę skorzystać z pomocy doświadczonych lekarzy. Ja polecam doktor Halinę Derewianko.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 70
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Iwona32 »

Dorota, ja też byłam na modelowaniu ust i zdecydowałam się na Magiczną Klinikę, bo przeczytałam sporo pochlebnych komentarzy. Nie zawiodłam się, bo efekt powiększenia ust widać już po dwóch dniach, to chyba bardzo szybko. Do zabiegu nie trzeba było się przygotowywać, wystarczyło zmyć makijaż z ust.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Dorota »

Oktawia, a w którym oddziale byłaś? Bo ja sama niedługo znów chcę się zapisać do Magicznej Kliniki, tym razem, żeby pozbyć się zmarszczek na twarzy i żeby nawilżyć skórę, bo mam bardzo suchą. Wiem, że w klinice mają najlepszych doktorów, którzy korzystają tylko z najlepszych kosmetyków na twarz.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: oktawia »

Dorotka, ja byłam u siebie w Olsztynie. Ale moja siostra korzysta w Grudziądzu, bo tam też jest Magiczna Klinika. I ona również mega zadowolona. Wydaje mi się, że po prostu niezależnie od oddziału / placówki czy jak to nazwać, jakość i poziom usług jest niezmiennie wysoki.
Maryśka33

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Maryśka33 »

A czy w Magicznej Klinice we Wrocławiu zrobię lipolizę? I jak z cenami? Od dłuższego czasu myślę o tym zabiegu, ale jakoś nie mogę się ostatecznie przekonać, czy i gdzie zrobić.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: oktawia »

Maryśka33, lipolizę możesz wykonać chyba w każdym oddziale Magicznej Kliniki, także we Wrocławiu. Cennik znajdziesz na ich stronie, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie jest tam strasznie drogo, a jakość każdego zabiegu jest bardzo dobra. Nie czekaj i zapisz się, żeby nie czekać później w kolejce.
Awatar użytkownika
Alka
Posty: 31
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:54

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Alka »

Oferta Magicznej Kliniki jest bardzo szeroka, jedno z lepszych miejsc w których byłam. Lekarze to prawdziwi specjaliści, na darmowych konsultacjach można spodziewać się profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia. Bardzo często można trafić na promocje. Bardzo byłam zadowolona z zabiegu modelowania ust. Efekt był imponujący, dawno nie czułam się tak kobieco.
SoniaŻ

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: SoniaŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobre Centrum Rehabilitacji Sonatio https://www.sonatio.pl/kontakt ale w Bydgoszczy. Ja tam chodziłam rehabilitację z dzieckiem i na masaż po przebytej kontuzji kręgosłupa.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 178
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: debra »

Co dokładnie trzeba poprawić? Moim zdaniem jeśli ingerować w wygląd to delikatnie, to znaczy brwi, rzęsy, może usta? Metoda powiększania na płasko wygląda bardzo naturalnie. W salonie Dermina dopiero co moja siostra robiła, w Gorzowie Wielkopolskim. Tam pracują sami fachowcy, również szkolą mniej doświadczone osoby. Aby takiej jakości zabiegi robiły w innych miejscach w Polsce. I przybywało zadowolonych klientek.
Łucka

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Łucka »

ja chodze do Magicznej Kliniki bo mają tu naprawdę wyjątkowo konkurencyjne ceny. normalnie wydawało mi się, ze poprawienie sobie kształtu nosa czy ust to dośc duży wydatek a okazuje się ze nie :)
justyś9032

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: justyś9032 »

Ogólnie oferta zabiegów jest bardzo szeroka. Zależy jaki efekt być chciała osiągnąć. Może np. modelowanie podbródka? albo odmładzanie skóry dłoni? Napisz chociaż, na którą partię ciała. Wtedy łatwiej będzie coś doradzić. Bo Magiczna Klinika ma chyba zabiegi na każdą część ciała :D
saruś0244

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: saruś0244 »

Magiczna Klinika to świetne miejsce i również "wpadłam" w ich ręce hehe :D Jestem zachwycona, bo wiem, że w końcu mogę liczyć na to, że mój wygląd będzie mnie zadowalał. Jeśli się zastanawiacie, to śmiało korzystajcie z ich oferty! Sprawdźcie sobie!
wiśka00

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: wiśka00 »

Jak dobrze, ze Magiczna Klinika działa w całej Polsce i nie trzeba jechać kilkuset kilometrów by zrobić sobie zabieg w korzystnej cenie :) Na przestrzeni ostatnich 2 lat odwiedziłam to miejsce już 6 razy i zdarzyło mi się umawiać na wizyty w róznych miastach :)
pauluś922

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: pauluś922 »

No widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z Magicznej Kliniki heh. Kochane, zapisujcie się na Wasze wymarzone zabiegi, bo widzę na stronie MK, że są one teraz w bardzo dobrych cenach. Szkoda, że ja nie miałam okazji skorzystać z obniżonej ceny na powiększanie ust, ale na pewno kiedyś się załapię.
bibuś

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: bibuś »

zenka pisze: ↑14 cze 2019, 21:15 Byłam w Magicznej Klinice już kilka razy, nawet mamę namówiłam na lekką odmianę i spłycenie zmarszczek :) Zdecydowanie warta polecenia choćby z racji doświadczenia, jakości usług i atmosfery. Promocyjne ceny jeszcze bardziej kuszą :)
Też mam problem ze zmarszczkami i zastanawiam się, jaki zabieg w tym wypadku byłby najlepszy. Najbardziej przeszkadza mi lwia zmarszczka, mam w planach się jej pozbyć.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: melka92 »

Sama korzystałam z usług Magicznej Kliniki, a dokładniej robiłam modelowanie nosa kwasem hialuronowym. Szczerze przyznam, że bardzo fajnie się mną tutaj zajęli. Atmosfera była tak przyjemna, że nie stresowałam się zabiegiem, a do tego efekt powalił mnie na kolana. Polecam
Gała98

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Gała98 »

Magiczna Klinika to najlepsze miejsce do wykonywania jakichkolwiek zabiegów upiększających. Bez najmniejszego stresu możesz się tutaj oddać w ręce specjalistów. Ja sama na nowo zaakceptowałam siebie po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. Polecam, bo mimo subtelnego efektu, naprawdę odmienił on moje podejście do siebie.
Śmieszka

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Śmieszka »

Magiczna Klinika jest dla mnie sporym zaskoczeniem, bo na prawdę nie oczekiwałam cudów po zabiegach dostępnych w ich ofercie. A jednak okazało się, że efekty są i to naprawdę bardzo widoczne i długo się utrzymują. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że wciąż wyglądają naturalnie.
kika eł

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kika eł »

Śmieszka pisze: ↑23 kwie 2021, 22:37 Magiczna Klinika jest dla mnie sporym zaskoczeniem, bo na prawdę nie oczekiwałam cudów po zabiegach dostępnych w ich ofercie. A jednak okazało się, że efekty są i to naprawdę bardzo widoczne i długo się utrzymują. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że wciąż wyglądają naturalnie.
Nigdy nie możesz oczekiwać cudów, szczególnie jak wcześniej skóra była zaniedbana i nie pielęgnowana w odpowiedni sposób. Uważam, że najważniejsze jest to, żeby mieć realne oczekiwania dotyczące poszczególnych zabiegów.
iśka

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: iśka »

No tak, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jakie efekty można osiągnąć. To tak samo jak z operacjami plastycznymi, niektórzy nastawiają się na to, że będą wyglądać zupełnie inaczej, a przecież to niemożliwe. Poza tym medycyna estetyczna słuzy do tego zeby poprawiać urodę, a nie są zmieniać całkowicie.
Włodka pe

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Włodka pe »

Mogę polecić tę klinikę, zarówno jakość obsługi klienta, jak i jakość usług jest na wysokim poziomie. Mimo, że klinika jest mobilna tj. nie ma stałej siedziby, to współpracują z dobrymi, renomowanymi salonami urody, gdzie posiadają wysokiej jakości sprzęt, warto to wiedzieć. Ja zdecydowałam się na zabieg od razu po konsultacji, bo nie było przeciwwskazań, wypełniłam zmarszczki, bo już nie mogłam się na nie patrzeć i to była bardzo dobra decyzja.
renatówna

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: renatówna »

Włodka pe pisze: ↑08 maja 2021, 13:14 Mogę polecić tę klinikę, zarówno jakość obsługi klienta, jak i jakość usług jest na wysokim poziomie. Mimo, że klinika jest mobilna tj. nie ma stałej siedziby, to współpracują z dobrymi, renomowanymi salonami urody, gdzie posiadają wysokiej jakości sprzęt, warto to wiedzieć. Ja zdecydowałam się na zabieg od razu po konsultacji, bo nie było przeciwwskazań, wypełniłam zmarszczki, bo już nie mogłam się na nie patrzeć i to była bardzo dobra decyzja.
Też się zastanawiam nad wygładzeniem zmarszczek....
owiś94932

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: owiś94932 »

No moim zdaniem Magiczna Klinika jest super :) Ja co prawda chodzę w Warszawie ale mam znajome, które korzystają z ich usług w innych miastach i widac, ze poziom utrzymują wszędzie tak samo wysoki :) Sprawdzajcie, korzystajcie i cieszcie się z efektów, jakie są dostępne!
korniś90033

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: korniś90033 »

To ja również mogę powiedzieć, że Magiczna Klinika to świetne miejsce. Moja skóra pięknie się napięła przy niciach PODO, a usta uwydatniły, po zabiegu kwasem. Dziewczyny, próbujcie, dla siebie to robicie, nie dla kogoś. A widząc siebie piękniejszą, na pewno będziecie zadowolone.
małgośka9

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: małgośka9 »

korniś90033 pisze: ↑11 maja 2021, 22:38 To ja również mogę powiedzieć, że Magiczna Klinika to świetne miejsce. Moja skóra pięknie się napięła przy niciach PODO, a usta uwydatniły, po zabiegu kwasem. Dziewczyny, próbujcie, dla siebie to robicie, nie dla kogoś. A widząc siebie piękniejszą, na pewno będziecie zadowolone.
Z jednej strony robimy to dla siebie, ale z drugiej to na przykład powiekszanie ust to moda, bo taki jest teraz kanon piękna, duże wydatne usta oraz duże oczy ;)
elkaś

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: elkaś »

małgośka9 pisze: ↑12 maja 2021, 13:00
korniś90033 pisze: ↑11 maja 2021, 22:38 To ja również mogę powiedzieć, że Magiczna Klinika to świetne miejsce. Moja skóra pięknie się napięła przy niciach PODO, a usta uwydatniły, po zabiegu kwasem. Dziewczyny, próbujcie, dla siebie to robicie, nie dla kogoś. A widząc siebie piękniejszą, na pewno będziecie zadowolone.
Z jednej strony robimy to dla siebie, ale z drugiej to na przykład powiekszanie ust to moda, bo taki jest teraz kanon piękna, duże wydatne usta oraz duże oczy ;)

Wiesz kiedyś to w ogólne nikt nie myślał o takim rozwiązaniu jak powiększanie ust bo było to bardzo drogie i niewiele osób był stać. Teraz do co innego zabiegi są w sumie dostępne dla każdego.
płatekmarta

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: płatekmarta »

Według mnie wszystko jest dla ludzi, medycyna estetyczna to dobra opcja i ja się cieszę, że można z nich korzystać, dzięki temu jest opcja, żeby na nieco dłużej pocieszyć się zadbanym, młodym wyglądem. Ja póki co jestem po wampirzym liftingu i powiększaniu ust kwasem. trochę poprawiłam wygląd i jestem zadowolona.
miłka

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: miłka »

I bardzo dobrze czemu medycyna estetyczna jest przez niektórych tak demonizowana to nie wiem. Wszystko jest generalnie dla ludzi i moim zdaniem jak jest opcja i ma się budżet na takie rzeczy, to czemu nie skorzystać. Są różne skuteczne zabiegi na twarz i ciao teraz, warto podejmować próby przeciwdziałania objawom starzenia.
oleńka1985

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: oleńka1985 »

miłka pisze: ↑25 maja 2021, 19:38 I bardzo dobrze czemu medycyna estetyczna jest przez niektórych tak demonizowana to nie wiem. Wszystko jest generalnie dla ludzi i moim zdaniem jak jest opcja i ma się budżet na takie rzeczy, to czemu nie skorzystać. Są różne skuteczne zabiegi na twarz i ciao teraz, warto podejmować próby przeciwdziałania objawom starzenia.
Gdzie oni przyjmują we Wrocku?
staśkamakowska

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: staśkamakowska »

oleńka1985 pisze: ↑27 maja 2021, 21:47
miłka pisze: ↑25 maja 2021, 19:38 I bardzo dobrze czemu medycyna estetyczna jest przez niektórych tak demonizowana to nie wiem. Wszystko jest generalnie dla ludzi i moim zdaniem jak jest opcja i ma się budżet na takie rzeczy, to czemu nie skorzystać. Są różne skuteczne zabiegi na twarz i ciao teraz, warto podejmować próby przeciwdziałania objawom starzenia.
Gdzie oni przyjmują we Wrocku?
ul. Kamieńskiego 61A, gabinet się nazywa PERFECT GLAMOUR ;) Nie ma za co ;) wszystko jest napisane na stronie www.
kałamarz

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: kałamarz »

oleńka1985 pisze: ↑27 maja 2021, 21:47
miłka pisze: ↑25 maja 2021, 19:38 I bardzo dobrze czemu medycyna estetyczna jest przez niektórych tak demonizowana to nie wiem. Wszystko jest generalnie dla ludzi i moim zdaniem jak jest opcja i ma się budżet na takie rzeczy, to czemu nie skorzystać. Są różne skuteczne zabiegi na twarz i ciao teraz, warto podejmować próby przeciwdziałania objawom starzenia.
Gdzie oni przyjmują we Wrocku?
No właśnie wszystko masz napisanie na ich stronie www wystarczy zajrzeć. Ludzie to teraz racy wygodni :lol: :mrgreen:
pauliśka

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: pauliśka »

Magiczna Klinika to dobre miejsce, żeby zrobić zabiegi na twarz, ofertę mają dość szeroką, jak pierwszy raz zobaczyłam te ceny to myslałam, że to jakaś pomyłka, ale nie. Super, że przyjmują w różnych miejscach w Polsce, a nie w jednej lokalizacji. Bardzo dobry, szybki kontakt, lekarz kompeentny, dobrze zorientowany, a efekty po zabiegu ok, zadowalające, pewnie jeszcze nie raz wrócę za kilka miesięcy to na bank.
iriska

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: iriska »

pauliśka pisze: ↑01 cze 2021, 13:02 Magiczna Klinika to dobre miejsce, żeby zrobić zabiegi na twarz, ofertę mają dość szeroką, jak pierwszy raz zobaczyłam te ceny to myslałam, że to jakaś pomyłka, ale nie. Super, że przyjmują w różnych miejscach w Polsce, a nie w jednej lokalizacji. Bardzo dobry, szybki kontakt, lekarz kompeentny, dobrze zorientowany, a efekty po zabiegu ok, zadowalające, pewnie jeszcze nie raz wrócę za kilka miesięcy to na bank.
Oferta jest szeroka to prawda, też byłam zaskoczona cenami, ale taka jest właśnie największa zaleta współpracy z kliniką mobilną.
Ryśka55

Re: Magiczna Klinika we Wrocławiu

Post autor: Ryśka55 »

Dokładnie tak. Ceny są zachęcające, ale nie sposób nie wspomnieć o jakości. Sama robiłam u nich kilka zabiegów. Szczególnie wolumetria twarzy to była rewelacje. Efekt widoczny od razu. Bez opadających policzków, zmarszczek. Skóra jędrna. Serio, 10 lat mniej na twarzy. I powiem Wam szczerze, że gdyby nie fachowa porada pań z Magicznej Kliniki to w ogóle nie wzięłabym pod uwagę takiego zabiegu. Także cena, jakość, rzetelność, kompetencja, no i higiena. Warto poszukać w sowim mieście lub okolicy, a że mają wiele placówek to z pewnością coś się znajdzie.
ODPOWIEDZ