przesyłki paletowe

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

przesyłki paletowe

Post autor: pomelo »

Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Awatar użytkownika
mahala
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: przesyłki paletowe

Post autor: mahala »

pomelo pisze: ↑20 maja 2021, 14:59 Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Tani dłużyca kurier do znalezienia jest u pośrednika kurierskiego, inaczej mówiąc brokera. Tam będziesz miała do dyspozycji kilka firm, z których będziesz mogła wybrać
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 185
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: przesyłki paletowe

Post autor: powabna »

Same tak duże przesyłki akurat jeszcze mnie nigdy nie interesowały i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest także wiedzieć kiedy faktycznie kurier zgłasza się po odbiór paczek do nadania. Jeśli kogoś ta kwestia interesuje to właśnie na stronie https://www.sendit.pl/blog/godziny-odbi ... ez-kuriera zostało to dokładnie opisane.
ODPOWIEDZ