Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
warsisawa
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:45

Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Post autor: warsisawa »

Jest rozwiązanie!

Nawet nie będziesz wiedziała kiedy się zmęczysz.
Jak moja koleżanka powiedziała o Paintballu i że po kilku grach spadła 4 kilogramy z wagi to się z niej podśmiewałam, dopóki mnie tam nie zabrała.

Jest na prawdę tak zróżnicowany teren, że wychodzimy stamtąd całe mokre i obalamy mit, że broń jest dla facetów!

My kobietki też potrafimy, zabawkami bo zabawkami ale jednak.
Dla zainteresowanych tematem:

www.activepaintballkrakow.pl
odważnik

Re: Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Post autor: odważnik »

4 kilo to można stracić i podczas jednej gry - a potem nabrać znowu, bo spadek wagi bierze się z odwodnienia i zdenerwowania.
Paintball jest całkiem fajny, ale ja wolę prawdziwą broń. Oczywiście nie strzelam do ludzi, tylko do różnych celów - niektóre strzelnice mają je ruchome, nawet na dużą odległość. Kto wie, może niedługo wybiorę się też na polowanie? To dopiero będą emocje!
Zwłaszcza, kiedy łowy organizowane są nocą. Wtedy bez odpowiedniej lunety ani rusz - na https://lowca.pl/termowizory/pulsar można dostać i takie obserwacyjne, i celownicze. Jedna osoba śledzi cel i podaje odległość, druga oddaje strzał. Czysta adrenalina!
Łucja79

Re: Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Post autor: Łucja79 »

Wchodząc w wątek myślałam, że będzie tu przedstawiony inny rodzaj rozrywki, coś bardziej stacjonarnego w domu, zwłaszcza w obecnej sytuacji ;)
Ja na przykład od jakiegoś czasu ćwiczę z platformą treningową #trenujwdomu labonitafit, do tego mam indywidualną dietę ułożoną też z tej platformy no i kilogramy lecą w dół, a i jakość ciała się polepszyła, nie jest już takie wiotkie, także też polecam to jako formę rozrywki, czasem moje dziecko też ćwiczy razem ze mną i jak mam dzień odpoczynku to woła, żeby włączyć ćwiczenia :lol:
Patryś

Re: Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Post autor: Patryś »

odważnik pisze: ↑20 lis 2020, 10:08 4 kilo to można stracić i podczas jednej gry - a potem nabrać znowu, bo spadek wagi bierze się z odwodnienia i zdenerwowania.
Paintball jest całkiem fajny, ale ja wolę prawdziwą broń.
O tak. Strzelanie z prawdziwej broni to adrenalina w czystej postaci! Wiem coś o tym. Strzelam z broni sportowej. Możesz ją sobie obejrzeć w sklepie https://racegun.pl/. Robi wrażenie. Jako dzieciak zaczynałem na zwykłej wiatrówce. Te karabinki są o wiele lepsze.
Awatar użytkownika
energy
Posty: 159
Rejestracja: 21 maja 2019, 0:38

Re: Jak spalić zbędne kilogramy podczas rozrywki?

Post autor: energy »

A wiecie co ja robię? Po prostu włączam sobie serial wieczorem, kupiłam sobie takie taśmy oporowe w sklepie https://reha.best/ więc je wyciągać i z nimi ćwiczę podczas oglądania. Nawet nie zwrócicie uwagi na to, jak szybko wam czas minął na takich ćwiczeniach. ;)
ODPOWIEDZ