Cosplay - Rem rezero

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Cosplay - Rem rezero

Post autor: falet »

Planuję wykonać mój pierwszy w życiu cosplay i na razie chcę postawić na coś prostego, w oczy wpadła mi Rem z Rezero. Wydaje się to dość prosta i tania opcja na wgłębienie się w tematykę cosplayu. Myślę, że jest tam też mało do zepsucia, więc nie powinno być większych problemów, a wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: uklor »

Jest sporo dość prostych kostiumów, które są polecane dla początkujących, jeśli kierujesz się w anime, to jak najbardziej będzie to odpowiednia opcja.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: falet »

No tak, tylko co z tą charakterystyczną fryzurą? Nie mam pomysłu na żadne jej wykonanie, a jednak jest ona trochę specyficzna i boję się, że jak zacznę wycinać perukę, to tylko ją zepsuję :/
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: uklor »

No jeżeli boisz się co do jej własnoręcznego wykonania, to po prostu kup już przyciętą na wymiar do Rem. Na necie jest kilka tego typu ofert, a ich ceny nie są droższe od nieprzyciętych peruk, więc nie wyjdziesz na tym na minus.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: falet »

Ja znalazłam jedynie jedną fryzurę na Rem i to w cenie ponad 200zł, co moim zdaniem jest dość wygórowaną ceną. Myślisz, że taniej się nie uda znaleźć?
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: uklor »

Oj ja raczej staram się nie przekraczać 100zł, jak kupuję perukę. Bo w tej cenie można już spokojnie trafić na dobre jakościowo wig. Czemu nie szukałaś na allegro? Moim zdaniem warto, bo jest tam duża konkurencja i za niecałe 100zł kupuj perukę na cosplay do swojej postaci - bit.ly/359On1g, radzę się zainteresować, aby nie przepłacać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Cosplay - Rem rezero

Post autor: kasiakowa06 »

falet pisze: ↑27 paź 2020, 15:18 Planuję wykonać mój pierwszy w życiu cosplay i na razie chcę postawić na coś prostego, w oczy wpadła mi Rem z Rezero. Wydaje się to dość prosta i tania opcja na wgłębienie się w tematykę cosplayu. Myślę, że jest tam też mało do zepsucia, więc nie powinno być większych problemów, a wy co o tym sądzicie?
Super pomysł! Jakby była potrzeba zakupu pianki eva, to ogromnie polecam sklep https://www.cosplaycraft.pl/kategoria-p ... ianka-eva/
ODPOWIEDZ