Ginekolog w Krakowie - polećcie

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: Linda »

Ktoś jest z Krakowa?
Do jakiego ginekologa warto się udać?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 widziałam stronkę, gdzie trochę o tym piszą.
Może właśnie tak poszukać w internecie namiarów na jakieś gabinety?
Awatar użytkownika
orichea
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:46

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: orichea »

Nieważne, jaki będzie ginekolog, ważne, żeby znał się na tym, co leczy. Moja Pani gin po prostu nie nadawała się do tego, żeby grzybicze zapalenie pochwy wyleczyć, ciągle nie doleczyła i niestety, to nawracało. Ale sama sobie pomogłam, Octeniseptem i jeszcze jednym środkiem nawilżającym, bo cierpiałam na suchości.
Awatar użytkownika
atletka
Posty: 166
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:26

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: atletka »

dobrego ginekologa to ze swieca szukac! ja chodze juz kilka lat do jednego i cale szczescie. dzieki niemu udalo mi sie uniknac raka, wykryl u mnie wirusa HPV, zalecil leczenie zelem papilocare i teraz wyniki mam juz dobre
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: ivona »

Uważam że najlepszych ginekologów i specjalistów od endometriozy można znaleźć w szpitalu medicover, jest tam również odpowiednia diagnostyka tej choroby a jak wiadomo bardzo trudno ją zdiagnozować i wiele kobiet dowiaduje się o niej kiedy jest już w zaawansowanym stadium
Awatar użytkownika
ela199
Posty: 44
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:52

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: ela199 »

Mam namiary na dobrego ginekolog prywatnie warszawa jeśli akurat byłybyście w stolicy.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: Juliaa »

Ten ginekolog do którego chodzę to naprawdę jest godny polecenia. Samo to, że o wszystko mogę zapytać. Co do badań to też nie, że od razu wypisuje receptę, tylko właśnie zaczyna od badania. Jak trzeba coś zlecić, to też nie ma problemu. Antykoncepcję też mi dobrał, mam belarę. Teraz już nie myślę czy mam dni płodne czy nie, nie stresuję się jeśli chodzi o seks.
Awatar użytkownika
yusta
Posty: 57
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:09

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: yusta »

A ja się przymierzam do stosowania hormonalnej antykoncepcji, najbardziej przekonała mnie jednak ta https://antykoncepcjanamiare.pl/5-cieka ... -wiedziec/ publikacja bo mam bolesne miesiączki a tu piszą że może być ona jednym ze sposobów łagodzenia bolesnego miesiączkowania, zalecanym pacjentkom przez ginekologów
Aśka

Re: Ginekolog w Krakowie - polećcie

Post autor: Aśka »

Linda pisze: ↑20 lip 2020, 14:22 Ktoś jest z Krakowa?
Do jakiego ginekologa warto się udać?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 widziałam stronkę, gdzie trochę o tym piszą.
Może właśnie tak poszukać w internecie namiarów na jakieś gabinety?
Jak szukasz specjalistycznej kliniki ginekologicznej to polecam klinikę Stonava, jest ona zaraz przy granicy polsko-czeskiej, bardzo nowoczesna, świetni lekarze, bardzo wysoki standard dbania o zdrowie pacjentek.
ODPOWIEDZ