stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
ola533
Posty: 15
Rejestracja: 23 maja 2020, 16:07

stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: ola533 »

Dzień dobry. 2 tygodnie temu zrobiłam swój pierwszy tatuaż. Niestety zrobił mi się stan zapalny, skóra jest zaczerwieniona i ma dziwną fakturę. Psikam octeniseptem https://octenisept.pl/tatuaz-a-moze-kol ... oje-cialo/ od kilku dni i sytuacja się znacząco poprawiła, lecz czy macie jakies sposoby aby skóra doszła całkowicie do siebie i tatuaż się nie uszkodził? Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: maia »

Dziwne, ja nigdy niczego takiego nie miałam. U mnie zawsze tatuaż goi się bardzo dobrze, ważne żeby nie podrażniać tej skóry., no i najważniejsze to chodzić do prawdziwego profesjonalisty. Ja moje tatuaże wszystkie robiłam w studio tatuażu JUNIORINK w Warszawie https://juniorink.pl/pl/tatuaz. Bardzo serdecznie ich polecam, tam daję wolność artyście w zaprojektowaniu tatuażu, na tyle im ufam, nawet małe detale u nich wyglądają super, ceny też maja bardzo atrakcyjne, a wszystko jest robione w bezpiecznych i higienicznych warunkach.
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: menilia »

Octenisept powinien pomóc. ale generalnie uważam, ze coś musiało pojść nie tak. Może tatuaż był robiony w pierwszym lepszym studiu ? dlatego tak ważne jest by wybierać tylko sprawdzone miejsca, takie jak np Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts. Ja robiłam u nich już 2 tatuaże, sterylne warunki, dobre ceny, bardzo sympatyczna ekipa.
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: septa »

menilia ja też jestem zadowolona z wizyty w Jah Love :) byłam rok temu u Kingi bo robiłam sobie kolorowy tatuaż :) w tym roku, jakoś w okolicach września czy pazdziernika też planuje się wybrać :)
Awatar użytkownika
minska
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2020, 8:31

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: minska »

bardzo dziwne czemu nie poszłaś do dermatologa? na świeży tatuaż to tylko mydło i krem taki dla dzieci w każdej aptece kupisz a nie octanisept :roll:
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: kasiakowa06 »

ola533 pisze: ↑06 lip 2020, 11:39 Dzień dobry. 2 tygodnie temu zrobiłam swój pierwszy tatuaż. Niestety zrobił mi się stan zapalny, skóra jest zaczerwieniona i ma dziwną fakturę. Psikam octeniseptem octenisept.pl/tatuaz-a-moze-kolczyki-jak-bezpiecznie-ozdobic-swoje-cialo/ od kilku dni i sytuacja się znacząco poprawiła, lecz czy macie jakies sposoby aby skóra doszła całkowicie do siebie i tatuaż się nie uszkodził? Pozdrawiam:)
Mam nadzieję, że wyleczyłaś rankę? Polecam jednak zaufane studio tatuażu... ja zawsze chodzę do https://kinkyneedle.com/wycena-tatuazu-mokotow/

Obrazek
anuśka

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: anuśka »

Z takimi problemami po zrobieniu tatuażu trzeba przede wszystkim zgłosić się w miejsce, w którym robiło się tatuaż oni tam najlepiej zaradzą :) Warto zapoznać się też z tym jak długo goi się tatuaż bo jednak potrzeba do tego czasu i odpowiedniej pielęgnacji. Każda skóra jest też inna ;)
Antoniii

Re: stan zapalny po zrobieniu tatuażu

Post autor: Antoniii »

to jest super maść po tatuażu mega nawilża ... mi bardzo pomogła do teraz ją smaruję skórę aby tatuaż był piękny na długo
polecam :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Obrazek
ODPOWIEDZ