Polskie filmy

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Polskie filmy

Post autor: debramorgan »

Lubicie polskie kino? Wedlug mnie, nie jest znowu aż tak źle, jak niektórzy mówią. Osobiście twierdzę, że taka "Ida" lub klasycznie "Chłopaki nie płaczą" - to są po prostu genialne produkcje, które każdy powinien chociaż raz zobaczyć w swoim życiu. Zgodzicie się ze mną?
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Polskie filmy

Post autor: edka »

To zależy co kto lubi. Ja kocham kino akcji,a takie ciężko znaleźć wśród polskich pozycji. Ostatnio zaczęłam oglądać ten serial https://dobre-filmy.pl/seriale/szybcy-i ... 19-online/ i muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu. Jak lubisz taki rodzaj, gatunek - to koniecznie sprawdź.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Polskie filmy

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,chce zorganizowac konferencje uniwersytecką o filmie polskim. Co sądzicie o tym pomysle,aby zorganizowac konferencje w jakims ładnym miejscu? https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Polaa
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 21:59

Re: Polskie filmy

Post autor: Polaa »

Ja chciałabym iść na coś nietypowego, w kinach same romanse, nie da się oglądać ciągle tego samego. Czy ktoś wybiera się 13.03 na W lesie dziś nie zaśnie nikt?
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Polskie filmy

Post autor: tormund93 »

Od siebie moge polecić film, który dopiero za niedługo ma premierę, ale według mnie, warto się nim zainteresować. Mówię oczywiście o "W lesie dziś nie zaśnie nikt" Widzieliście zwiastuny? Co sądzicie o niektórych wątkach i komentarzach jakie się pojawiają na temat roznegliżowanych aktorek czy pojawiających się porównaniach do polityki? Dajcie znac.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Polskie filmy

Post autor: zenka »

Widziałam zwiastuny W lesie dziś nie zaśnie nikt , czytałam kilka opinii i powiem Wam, ze to może być przełom w polskiej kinematografii - polski slasher, w takiej obsadzie. Ja idę na premierę.
Awatar użytkownika
Kolia589
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:43

Re: Polskie filmy

Post autor: Kolia589 »

zenka pisze: ↑05 mar 2020, 21:58 Widziałam zwiastuny W lesie dziś nie zaśnie nikt , czytałam kilka opinii i powiem Wam, ze to może być przełom w polskiej kinematografii - polski slasher, w takiej obsadzie. Ja idę na premierę.
Ja mam nadzieję, ze mi się uda. A masz juz bilet? Bo u mnie w mieście nie ma jeszcze możliwości rezerwacji biletów na piątek.
Awatar użytkownika
folsinka
Posty: 4
Rejestracja: 11 mar 2020, 12:30
Kontakt:

Re: Polskie filmy

Post autor: folsinka »

wczoraj byłam na "sala samobójców. hejter" jestem zadowolona :)
https://www.lanadelrey.pl/folisin/
Awatar użytkownika
Maskotka
Posty: 58
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:33

Re: Polskie filmy

Post autor: Maskotka »

Mąż wykupił abonament na VOD ze strefom ABO i co wieczór oglądamy jakiś polski film. Wczoraj Zenek był na tapecie, całkiem całkiem miło się ogląda warto zobaczyć
Awatar użytkownika
Dowile
Posty: 126
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:30

Re: Polskie filmy

Post autor: Dowile »

Maskotka pisze: ↑04 maja 2020, 23:13 Mąż wykupił abonament na VOD ze strefom ABO i co wieczór oglądamy jakiś polski film. Wczoraj Zenek był na tapecie, całkiem całkiem miło się ogląda warto zobaczyć
"Zenek" to bardzo fajny film :) Ja chciałam iśc do kina, ale nie zdążyłam, więc ucieszyłam się, że jest dostępny online. Na VOD tvp sporo oglądam, bo lubię polskie kino. Zarówno to stare, jak i współczesne ;)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 152
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Polskie filmy

Post autor: kozi44 »

Dowile pisze: ↑13 maja 2020, 22:16
Maskotka pisze: ↑04 maja 2020, 23:13 Mąż wykupił abonament na VOD ze strefom ABO i co wieczór oglądamy jakiś polski film. Wczoraj Zenek był na tapecie, całkiem całkiem miło się ogląda warto zobaczyć
"Zenek" to bardzo fajny film :) Ja chciałam iśc do kina, ale nie zdążyłam, więc ucieszyłam się, że jest dostępny online. Na VOD tvp sporo oglądam, bo lubię polskie kino. Zarówno to stare, jak i współczesne ;)
fajny jest także tenet cały film wczoraj na cda360 go oglądalismy. Tam jest sporo dobrych filmów, nie placi się duzo, dobrą mają jakosc, takze polecamy
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Polskie filmy

Post autor: uklor »

Jeśli szukacie filmów online za darmo to zajrzyjcie na vod https://www.ogladaj.to/ u nich są one bez limitów i rejestracji dla każdego. Jestem mega zadowolony, ponieważ mogę oglądać co chce i kiedy chce.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 39
Rejestracja: 24 sie 2020, 20:21

Re: Polskie filmy

Post autor: kolorowa »

A może tak filmy dokumentalne, które są naprawdę wartościowe, a jednocześnie przy tradycyjnym kinie, wręcz spychane na margines. Od 7 września jest ku temu wspaniała okazja poprzez festiwal Millennium Docs Against Gravity w kinie CSK w Lublinie. 17 edycja tego wydarzenia zapowiada się wyjątkowo co widać po tytułach jakie będzie można obejrzeć. Ja już 3 bilety mam, w tym na "Z wnętrza".
szczęśliwanatka

Re: Polskie filmy

Post autor: szczęśliwanatka »

Hej. Wiele osób pyta o polskie filmy. Z chęcią odpowiadam na pytanie, najlepszym filmem jaki w życiu widziałam jest
Na Noże oraz Pętla- polski film online.
kraśko

Re: Polskie filmy

Post autor: kraśko »

sporo jest fajnych polskich filmow, ja lubie ogladac i ogladam ich naprawde sporo, w pierwszej trojce zeszlego roku zdecydowanie pojawia sie u mnie film ,,Zieja'' , produkcja na swiatowym poziomie, prawdziwa historia, fajnie pokazana
ODPOWIEDZ