Smart Kid Belt

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Smart Kid Belt

Post autor: betinka »

Jako kobieta nie znam się na tego typu nowościach jak ta oferta https://smartkidbelt.com/pl/ Ale mnie zainteresowała, bo ma certyfikat, dziecko spełnia podane wymogi. Ale proszę o odpowiedź na pytanie czy to naprawdę dobra alternatywa dla fotelika. Kupili byście swoijemu dziecku?
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Linda »

Fajne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
ciootka
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:58

Re: Smart Kid Belt

Post autor: ciootka »

Nigdy nie korzystałem z ich usług. Dlatego nie mam żadnej opinii na temat tego.
Kiedy wybaczasz kochasz, a kiedy kochasz spływa na ciebie światło Boga.
Awatar użytkownika
owaccje
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:03

Re: Smart Kid Belt

Post autor: owaccje »

Ja korzystałbym z tradycyjnego fotelika. Nie ufam takim nowinkom.
Gdyby ludzkość z takim samym zapałem pracowała nad zwalczaniem cierpień, z jakim pracuje nad ich zadawaniem...
Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:09

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Laienu87 »

No nie wiem co o tym myśleć. Jest tu jakiś ekspert, który się na ten temat wypowie?
Mężczyzna, jeśli nie jest w stanie wykrzesać z siebie niczego, na czym pani zależy - niech sobie idzie.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Sara »

owaccje pisze: ↑18 kwie 2019, 14:37 Ja korzystałbym z tradycyjnego fotelika. Nie ufam takim nowinkom.
Ja mam dokładnie takie samo podejście, moim zdaniem foteliki zapewniają większy poziom bezpieczeństwa dla dziecka niż takie pasy. Jeśli planujesz zakup takiego zabezpieczenie dla dziecka w samochodzie, odwiedź stronę tutaj, a na pewno uda Ci się coś znaleźć. Mają tam foteliki od najlepszych, wiodących na rynku producentów, takich jak BabySafe, Espiro, Joie, Kiddy oraz Coletto.
Awatar użytkownika
iga546
Posty: 23
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:17

Re: Smart Kid Belt

Post autor: iga546 »

Ja mam i jestem zadowolona. Przeczytałam na temat Smart Kid Belt wszystko co możliwe, nie tylko u nich na stronie. Uważam, ze jest w pełni bezpieczny a to ze nowość nie oznacza ze zła. Sprawdza się i to najważniejsze.
Awatar użytkownika
ConradA
Posty: 95
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:02

Re: Smart Kid Belt

Post autor: ConradA »

Ja zdecydowanie nie ufam takim wynalazkom. Dla mnie dziecko powinno mieć solidny fotelik. Tylko taki pomoże coś w razie niebezpieczeństwa. Ciekawe co na ten temat mają do powiedzenie eksperci.
Jest jedna rzecz gorsza od absolutnej drętwoty: czuć wszystko.
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Smart Kid Belt

Post autor: bernadett »

nasz syn juz wyrosl z fotelika i co? te pasy w takiej sytuacji sprawdzaja sie swietnie!
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Smart Kid Belt

Post autor: paczula »

Sara pisze: ↑22 maja 2019, 8:26
owaccje pisze: ↑18 kwie 2019, 14:37 Ja korzystałbym z tradycyjnego fotelika. Nie ufam takim nowinkom.
Ja mam dokładnie takie samo podejście, moim zdaniem foteliki zapewniają większy poziom bezpieczeństwa dla dziecka niż takie pasy. Jeśli planujesz zakup takiego zabezpieczenie dla dziecka w samochodzie, odwiedź stronę tutaj, a na pewno uda Ci się coś znaleźć. Mają tam foteliki od najlepszych, wiodących na rynku producentów, takich jak BabySafe, Espiro, Joie, Kiddy oraz Coletto.
Jasne, nowinkom nie trzeba ufać, ale jak są testy zrobione i to spora ilość i pokazują świetne wyniki to czemu nie ufać? To już jest wszystko uargumentowane i przetestowane więc to nie wierzenie na słowo
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Smart Kid Belt

Post autor: michalina »

paczula pisze: ↑02 lip 2019, 9:28
Sara pisze: ↑22 maja 2019, 8:26
owaccje pisze: ↑18 kwie 2019, 14:37 Ja korzystałbym z tradycyjnego fotelika. Nie ufam takim nowinkom.
Ja mam dokładnie takie samo podejście, moim zdaniem foteliki zapewniają większy poziom bezpieczeństwa dla dziecka niż takie pasy. Jeśli planujesz zakup takiego zabezpieczenie dla dziecka w samochodzie, odwiedź stronę tutaj, a na pewno uda Ci się coś znaleźć. Mają tam foteliki od najlepszych, wiodących na rynku producentów, takich jak BabySafe, Espiro, Joie, Kiddy oraz Coletto.
Jasne, nowinkom nie trzeba ufać, ale jak są testy zrobione i to spora ilość i pokazują świetne wyniki to czemu nie ufać? To już jest wszystko uargumentowane i przetestowane więc to nie wierzenie na słowo
no dokladnie tak, ja mam wrazenie, ze niektorym to mozgi odebralo
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Smart Kid Belt

Post autor: paczula »

michalina pisze: ↑03 lip 2019, 1:42
paczula pisze: ↑02 lip 2019, 9:28
Sara pisze: ↑22 maja 2019, 8:26

Ja mam dokładnie takie samo podejście, moim zdaniem foteliki zapewniają większy poziom bezpieczeństwa dla dziecka niż takie pasy. Jeśli planujesz zakup takiego zabezpieczenie dla dziecka w samochodzie, odwiedź stronę tutaj, a na pewno uda Ci się coś znaleźć. Mają tam foteliki od najlepszych, wiodących na rynku producentów, takich jak BabySafe, Espiro, Joie, Kiddy oraz Coletto.
Jasne, nowinkom nie trzeba ufać, ale jak są testy zrobione i to spora ilość i pokazują świetne wyniki to czemu nie ufać? To już jest wszystko uargumentowane i przetestowane więc to nie wierzenie na słowo
no dokladnie tak, ja mam wrazenie, ze niektorym to mozgi odebralo
Konkurencja. trzeba jasno to powiedziec, juz raz skb udowodnilo, ze manipuluja dowodami, a oni robia to dalej.. tylko po co skoro sami sprzedaja foteliki bez atestow i certyfikatow? kasa?
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Smart Kid Belt

Post autor: bernadett »

oni caly czas udowadniaja, obalaja argumenty konkurencji, pokazuja testy, to chyba o czyms swiadczy
Awatar użytkownika
makaronica
Posty: 68
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:25

Re: Smart Kid Belt

Post autor: makaronica »

te pasy to duza wygoda polaczona z bezpieczenstwem.. najwiecej hejtu na nich sypie sie od producentow fotelikow ktorym spadla sprzedaz. nie dziwie sie bo przeciez za fotelik trzeba dac kilka stowek..
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Smart Kid Belt

Post autor: bernadett »

paczula zgadza sie! nowinki nowinkami, ale przeciez nie wszystko co nowe, oznacza od razu zle prawda?sama zakupilam te pasy do drugiego auta, nie mam watpliwosci co do bezpieczenstwa
Awatar użytkownika
Polaa
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 21:59

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Polaa »

Zakupiłam pasy smart kid belt już jakiś czas temu na próbę. Teraz muszę przyznać, że pozbyłam się podkładki. Postawiłam na ten pas i bardzo sobie chwalę.Rewelacyjnie sprawdza się przy kilku autach, bo nie trzeba już przenosić fotelika z auta do auta.
łajka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: łajka »

Polaa pisze: ↑20 lut 2020, 17:27 Zakupiłam pasy smart kid belt już jakiś czas temu na próbę. Teraz muszę przyznać, że pozbyłam się podkładki. Postawiłam na ten pas i bardzo sobie chwalę.Rewelacyjnie sprawdza się przy kilku autach, bo nie trzeba już przenosić fotelika z auta do auta.
jak dla mnie te pasy są super, sprawdzają się ;) no i są bezpieczne,wystarczy sobie obejrzec testy na stronie producenta
ODPOWIEDZ