Smart Kid Belt

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Smart Kid Belt

Post autor: betinka »

Mam pytanie czy macie w swoich autach te pasy Smart Kid Belt do przewożenia dzieci? Ja informację o nich znalazlam tu https://smartkidbelt.com/pl/ Z opisu bardzo mi się spodobały, bo mam małe auto i fotelik zajmuje dużo miejsca. A te pasy wydają mi się lepszym rozwiązaniem. Możecie podzielić się swoimi opiniami na ich temat?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Smart Kid Belt

Post autor: zenka »

Tak, ja mam. Świetnie sie sprawdzają i bardzo ułatwiają odbieranie innych dzieci. Niestety 3 w fotelikach nie ma szans.
Awatar użytkownika
aszari
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:17

Re: Smart Kid Belt

Post autor: aszari »

Pas jest na prawdę świetnym rozwiązaniem, bezpieczny , nie duży, tani a tak zabezpiecza dziecko podczas jazdy. Dla mnie super
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Smart Kid Belt

Post autor: lila87 »

Super rozwiązanie, u nas też się sprawdziło doskonale. Moim zdaniem warto inwestować w takie coś i szukać ciekawych rozwiązań dla dzieci pod ich bezpieczeństwo ale też wygodę.
Awatar użytkownika
BeautyLady
Posty: 17
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:21

Re: Smart Kid Belt

Post autor: BeautyLady »

Faktycznie te pasy to świetna alternatywa dla fotelika samochodowego. Łatwo przeniesiesz je z jednego samochodu do drugiego, można je zabrać w podróż innym środkiem lokomocji. Mieszczą się dosłownie w torebce. Są wszechstronne. O tych pasach dowiedziałam się ze strony: https://smartkidbelt.com/pl/ . Dużo rzetelnych i potwierdzonych informacji.
Awatar użytkownika
emisia
Posty: 16
Rejestracja: 25 sie 2019, 17:32

Re: Smart Kid Belt

Post autor: emisia »

Dokładnie, Smart Kid Belt jest bezpiecznym rozwiązaniem. Warto poczytać sobie testy i to te niezależne. Ostatnimi czasy przeprowadzono takie testy -esty zderzenia czołowego dla pięciu wytypowanych z rynku urządzeń przytrzymujących dla dzieci. Ww. testy przeprowadzone zostały w akredytowanej jednostce badawczej posiadającej certyfikat do przeprowadzenia testu według najnowszych wytycznych homologacyjnych. Patrząc na wyniki to właśnie pas wypadł całkiem dobrze. Mnie to przekonuje i potwierdzam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Smart Kid Belt

Post autor: michalina »

emisia pisze: ↑30 sty 2020, 23:23 Dokładnie, Smart Kid Belt jest bezpiecznym rozwiązaniem. Warto poczytać sobie testy i to te niezależne. Ostatnimi czasy przeprowadzono takie testy -esty zderzenia czołowego dla pięciu wytypowanych z rynku urządzeń przytrzymujących dla dzieci. Ww. testy przeprowadzone zostały w akredytowanej jednostce badawczej posiadającej certyfikat do przeprowadzenia testu według najnowszych wytycznych homologacyjnych. Patrząc na wyniki to właśnie pas wypadł całkiem dobrze. Mnie to przekonuje i potwierdzam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
no tak te wyniki mowia same za siebie.. widac, ze producenci fotelikow chca je ukrywac ze wzgledu na fakt, ze skb wypada tak samo dobrze a nawet lepiej
Awatar użytkownika
Jasmin
Posty: 13
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:37

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Jasmin »

michalina pisze: ↑02 lut 2020, 15:25
emisia pisze: ↑30 sty 2020, 23:23 Dokładnie, Smart Kid Belt jest bezpiecznym rozwiązaniem. Warto poczytać sobie testy i to te niezależne. Ostatnimi czasy przeprowadzono takie testy -esty zderzenia czołowego dla pięciu wytypowanych z rynku urządzeń przytrzymujących dla dzieci. Ww. testy przeprowadzone zostały w akredytowanej jednostce badawczej posiadającej certyfikat do przeprowadzenia testu według najnowszych wytycznych homologacyjnych. Patrząc na wyniki to właśnie pas wypadł całkiem dobrze. Mnie to przekonuje i potwierdzam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
no tak te wyniki mowia same za siebie.. widac, ze producenci fotelikow chca je ukrywac ze wzgledu na fakt, ze skb wypada tak samo dobrze a nawet lepiej
Doskonałe wyniki. Tylko przekonują do takiej alternatywy i pokazują że tradycyjne foteliki nie są aż tak dobre w porównaniu do Smart Kid Belt. Wypadają porównywalnie.
Awatar użytkownika
natka3105
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:02

Re: Smart Kid Belt

Post autor: natka3105 »

Ja mam dobre skojarzenia jeżeli chodzi o pas smart kid belt, widziałam u znajomych jak to działa, jest to na prawdę prosta sprawa. Dziecko jest zadowolone, że nie jeździ w foteliku, ale jednocześnie jest bezpieczne.
Awatar użytkownika
Polaa
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 21:59

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Polaa »

My sobie bardzo chwalimy zakup pasu smart kid belt, jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie i znacznie wygodniejsze od podkładki. Pas prosty i szybki w montażu łatwo, także każdy sobie z nim poradzi :)
Awatar użytkownika
Maskotka
Posty: 58
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:33

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Maskotka »

My mamy je dopiero rok ale jest to rewelacyjne rozwiązanie, nie zajmuje miejsca można je wszędzie zabrać ze sobą. Jak dla nas genialny sprzęt
ODPOWIEDZ