biurkamoll.pl opinie

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Michał_109
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:43

biurkamoll.pl opinie

Post autor: Michał_109 »

Szukam opinii o biurkach systemu moll. Znalazłam taki sklep biurkamoll.pl - to innego rodzaju biurka do pokoju dziecięcego, dające duże możliwości rozbudowy podstawy o inne funkcjonalności. Oprócz biurek w sklepie dostępne są fotele, dodatki, które można dopasować do wzrostu dziecka. Mam dwoje dzieci - syna i córkę w wieku wczesnoszkolnym i jesteśmy w trakcie urządzania ich pokoików. Stąd moje pytanie i prośba o opinie o sklepie biurkamoll.pl


Obrazek
Awatar użytkownika
roza
Posty: 48
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:50

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: roza »

BiurkaMOLL mają świetną ofertę. Sama długo szukałam biurka do pokoju syna i dopiero ich produkt spełnił nasze oczekiwania. Funkcjonalne i estetyczne. Opinia syna też była dla mnie ważne - a jemu rozwiązania od BiurkaMOLL bardzo przypadły do gusty. Także nie wahaj się, kupuje. Solidne i ładne.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Dorota »

Też polecam BiurkaMOLL. Niezwykle wygodne i funkcjonalne. A przy okazji bardzo ładne. Można wybrać rozwiązania pasujące zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Moja opinia jest tym bardziej pozytywna, że ceny też mają dobre.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:57

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Wiolka »

Podobają mi się te meble, więc trudno, żeby moja opinia była inna niż dobra. Polecam BiurkaMOLL. Dobra cena, dobra jakość.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: oktawia »

Kupowałam ostatnio dziecku cały komplet od BiurkaMOLL. Bardzo solidne i porządnie wykonane meble. Nie dziwię się, że mają takie dobre opinie. Sama też polecam - dobre i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 70
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Iwona32 »

BiurkaMOLL mają wiele ciekawych pomysłów i świetnie je realizują. Sama trafiłam na nich śledząc opinie w internecie i nie zawiodłam się. Sama również mogę polecić. Dobry stosunek jakości do ceny.
Awatar użytkownika
Leyla
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:06

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Leyla »

Jeśli chodzi o BiurkaMOLL to jestem zachwycona. Dawno nie trafiłam na tak dobrze zrobione meble. Są nie tylko estetyczne, ale też trwałe i w dobrej cenie. Fajnie wpasowują się w różne aranżacje wnętrz. Gdybym miała wyrazić swoją opinię o nich, to z pewnością bym poleciła.
Awatar użytkownika
malenka23
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:36

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: malenka23 »

biurkamoll.pl produkują dobre jakościowo meble. Do tego mają sympatyczny design i są bardzo funkcjonalne. Moje dzieciaki uwielbiają spędzać przy nich czas. Widząc ich zadowolone buzie mogę mieć tylko jeden rodzaj opinii na temat tych mebli i całej firmy - ogromny plus.
Awatar użytkownika
ania745
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 8:07

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: ania745 »

W zasadzie cały pokój dziecka to meble od biurkamoll. Wysoka jakość, dobre materiały, świetne wykończenie. Na pewno będziesz zadowolona i polecisz innym. Opinie w necie też mają niezłe, w sumie trudno się dziwić.
Awatar użytkownika
emre
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:20

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: emre »

Ja zawsze szukam informacji na forach o takiej tematyce. To zdecydowanie ułatwia poszukiwania.
Próbuję o tobie nie myśleć. Ale mi się nie udaje". I tyle. Niby tak mało, a jednak...
Awatar użytkownika
anna23
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 9:18

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: anna23 »

Biurkamoll mają zasłużoną, dobrą opinię. Wcale się nie dziwię, robią świetne meble. Uwierzcie mi - są w stanie przetrwać moje dwa małe tornada. Polecam. Estetyczne, solidne i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
anita34
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 9:58

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: anita34 »

To dobrej jakości meble. Biurkamoll.pl mają fajny patent na dopasowywanie mebli do wzrostu dziecka, więc meble posłużą wam dłuższy czas. Mi osobiście się po prostu podobają ich produkty. Mój syn też ma w pokoju zestaw tej firmy i jest zadowolony. Jego opinia jest dla mnie istotna :)
Awatar użytkownika
Naraj
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:02

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Naraj »

Słyszałem, że jest to nie najgorsze. Sam jednak z tego nie korzystałem.
Lepiej patrzeć w bok, niż zamykać oczy w obawie przed nieuniknionym.
Awatar użytkownika
sabina34
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:23

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: sabina34 »

biurkamoll.pl oferują dobrej jakości meble. Są praktyczne, zaprojektowane tak, aby po pierwsze służyły dziecku, po drugie tak, aby wytrzymały jak najwięcej. Zestaw mojego dziecka można dostosowywać do jego zmieniającego się wzrostu, całość "rośnie" wraz z nim. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, także moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.
Awatar użytkownika
linka32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 10:58

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: linka32 »

Jeśli potrzebne ci funkcjonalne, ładne i trwałe meble dla dzieci to biurkamoll.pl jest świetnym wyborem. Nie spotkałam się wcześniej z taką dbałością zarówno o produkt jak i o klienta. Myślę, że nic nie ryzykujesz, a po pierwszym zakupie będziesz miała opinię podobną jak reszta zadowolonych użytkowników.
Awatar użytkownika
kaja78
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:59

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: kaja78 »

Mam cały zestaw dziecięcy z biurkamoll.pl. Bardzo dobrej jakości meble, do tego z czasem można je modyfikować tak, aby dostosować je do nowych rozmiarów maluszka. Są na tyle solidne, że na pewno użyjesz tej funkcji. Firma ma dobre opinie, i moim zdaniem, jest to w pełni zasłużona renoma.
Awatar użytkownika
majka34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 8:37

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: majka34 »

biurkamoll.pl to zdecydowanie jeden z ciekawszych producentów mebli dla dzieci. Najfajniejsze w tych zestawach jest to, że można je dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka, a później zmieniać te ustawienia wraz z rozwojem naszej pociechy. To bardzo pomaga dbać o młody kręgosłup i w mojej opinii jest niezwykle ważne.
Awatar użytkownika
nerhaa
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 1:14

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: nerhaa »

Wątek wydaje się być jak najbardziej przydatny forumowiczom. Przynajmniej dla mnie taki jest.
Ponieważ jedynie gramy to, czym jesteśmy, jesteśmy tym, co możemy zagrać: człowiekiem, zwierzęciem, a nawet minerałem.
Awatar użytkownika
iwona34
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:39

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: iwona34 »

U mnie meble z biurkamoll.pl stoją już dłuższy czas. Zdążyłam już nawet przetestować te opcje modyfikacji pod wzrost dziecka - sprawdza się rewelacyjnie. Meble są wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Bardzo się cieszę, że posłuchałam opinii innych użytkowników i kupiłam je :)
Awatar użytkownika
kinga56
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:04

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: kinga56 »

biurkamoll.pl robią świetne meble i zbierają same pozytywne opinie od użytkowników. Nie inaczej jest ze mną, mam zestaw od nich już około roku i świetnie się sprawdza. Nie dość, że wygodny, to jeszcze wystarczająco wytrzymały. Polecam.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: elwi »

nie znam tej firmy więc nie mogę się wypowiedzieć. Natomiast mogę Wam jeszcze polecić by zerknąc na oferte polskiego producenta, firmę George Azzar https://georgeazzar.pl/. Zamawiałam u nich stół do jadalni z krzesłami i 2 szafki nocne. Wszystko zrobione w stylu loftowym ( połaczenie litego drewna z czarnym metalem). Jakość rewelacyjna, sam producent daje na te meble aż 100 lat gwarancji.
Awatar użytkownika
koma
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:16

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: koma »

Forumowicze często mają rację w takich sprawach. Wasze sugestie mogą się sprawdzić.
Siedzisz mi w głowie tak, jak potrafią tylko nieobecni.
Awatar użytkownika
marta76
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 9:39

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: marta76 »

Też mam komplet dla dziecka z biurkamoll.pl. Uważam, że obecnie trudno o równie dobry i wszechstronny system dostosowany do dziecka w wieku szkolnym. Czytam wasze opinie i muszę się z nimi zgodzić również w kwestii wytrzymałości i jakości wykonania tych mebli. Są super.
Awatar użytkownika
Katarzyna57
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:03

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Katarzyna57 »

Szukałam oryginalnego biurka dla moich córek. Kierowałam się opiniami w sieci i tak trafiłam na biurkamoll.pl. Polecam każdemu, bo są solidnie wykonane i przypadnie do gustu każdemu uczniowi.
Awatar użytkownika
Marta373
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:40

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Marta373 »

Polecam biurkamoll.pl, bo sama zdecydowałam się kupić dziecku ich biurko. Jest oryginalne, dostosowane do jego potrzeb i przede wszystkim funkcjonalne. Nie dziwią mnie same pozytywne opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Amelia900
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 19:23

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Amelia900 »

Szukałam synowi dopasowanego biurka, przy którym mógłby odrabiać lekcje, czytać książki czy też rysować. Przez przypadek trafiłam w sieci na sklep biurkamoll.pl. Postanowiłam sprawdzić ich, bo mieli same dobre opinie i mój syn jest bardzo zadowolony. Biurko jest wygodne i dostosowane do jego potrzeb.
Awatar użytkownika
Daria620
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:47

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Daria620 »

Potrzebowałam biurka dla mojego syna, bo miał problemy z kręgosłupem. Trafiłam na firmę biurkamoll.pl, bo mają funkcjonalne i dostosowane do potrzeb każdego dziecka biurka. Mam dobrą opinię, bo od tamtej pory mój syn nie narzeka na ból pleców.
Awatar użytkownika
didi72
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:58

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: didi72 »

Długo szukałam odpowiedniego biurka dla syna. W końcu trafiłam na biurkamoll.pl, bo mieli dobre opinie. Polecam, szeroka oferta i niedrogo.
Awatar użytkownika
Basia777
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:03

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Basia777 »

Dobre opinie na temat biurkamoll.pl mnie nie dziwią, bo sama kupiłam biurko z ich oferty. Można je w dowolny sposób rozbudować i w końcu mój syn ma wszystko w jednym miejscu. Bardzo oryginalne i ciekawe rozwiązanie dla każdego ucznia.
Awatar użytkownika
gosia494
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 18:45

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: gosia494 »

Biurkamoll.pl to świetna alternatywa dla innych biurek. Słyszałam opinie wielu uczniów, że te biurka są dla nich wygodne i w końcu mogą mieć wszystko pod ręką. Poza tym można je w dowolny sposób rozbudowywać i modyfikować. Polecam rodzicom taki zakup.
Awatar użytkownika
anka790
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:44

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: anka790 »

Meble od biurkamoll.pl są idealne dla dzieci w każdym wieku, dlatego dobre opinie na temat sklepu nie dziwią mnie. Uczniowie w wieku wczesnoszkolnym będą zadowoleni, rodzice także, bo biurka i fotele można dostosować np. do wzrostu dziecka. Polecam te meble.
Awatar użytkownika
zosia987
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:51

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: zosia987 »

W biurkach od biurkamoll.pl najlepsze jest to, że chyba każdy uczeń ma dobrą opinię na ich temat. Są one dostosowane do ucznia w każdym wieku i można je dowolnie rozbudowywać, a to sprawia, że jeden taki mebel może służyć przez lata. Cena też nie jest wygórowana.
Awatar użytkownika
beata776
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 18:48

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: beata776 »

Gdy urządzałam pokoje moich dzieci, od razu wiedziałam, że kupię biurka od biurkamoll.pl. Są one oryginalne, ale przede wszystkim funkcjonalne i można je dowolnie rozbudowywać i dostosowywać do wieku czy wzrostu ucznia. Mam bardzo dobrą opinię, polecam.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: betinka »

Jak już masz wybrane biurko to może zainteresują cię nowatorskie mobilne ściany firmy Abopart. Dzięki temu masz możliwość wydzielenia przestrzeni w pomieszczeniu według swojego pomysłu. Polecam zapoznać się i zastosować w domu lub biurze.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: oktawia »

Nie znam konkretnie tych biurek, ale w tej kwestii mogę polecić inną stronę. A jest to https://aurameble.pl/. Jest tam duży wybór biurek dla uczniów, tych małych, i tych większych. Ceny też są przystępne, więc na pewno każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka.
Gość

Re: biurkamoll.pl opinie

Post autor: Gość »

To są po prostu dobre meble a w tym biurka dla dzieci https://www.biurkamoll.pl/
ODPOWIEDZ