suplementy na urodę

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
toniczka
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:10

suplementy na urodę

Post autor: toniczka »

Cześć Kochane! :) czy w Waszej codziennej diecie uzywacie jakiś dodatkowych suplementów na urodę ? Wspomagacie się jakimiś olejkami, ziołami czy innymi produktami, które wpływają np na poprawę jakości włosów czy skóry ? jeśli tak to co sprawdza się najlepiej i jakie produkty są takim must have? :)
Awatar użytkownika
rozkaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2019, 23:18

Re: suplementy na urodę

Post autor: rozkaa »

specjalnie niczego nie biore, zwracam uwagę na zbilansowaną dietę, dużo sportu ale i czasu na regeneracje., organizm potrafi się odwdzięczyć jak dostaje to czego potrzebuje :) aczkolwiek nie mówię nie suplementom, o ile przyjmowane są z tzw ,,głową" ;p
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: suplementy na urodę

Post autor: menilia »

a ja biore i bardzo soboe efekty takich kuracji chwale. fakt faktem skład produktów to podstawa, im bardziej czysty i organiczny tym lepiej. Bardzo często sięgam po produkty z Pharmovit bo spełniają wszystkie moje wymagania. są i skuteczne i bezpieczne :)
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: suplementy na urodę

Post autor: septa »

też polecam pharmovit. ja to sledze non stoip ich fanpejdz na fejsie bo tam wstawiaja info o nowościach ( a sporo ich ). ogólnie mam wrażenie, ze u nich da się znalezc wszystko i to w bardzo dobrym wydaniu. masz np kolagen czy suple na wzmocnienie wlosow.skory i paznokci 0 to do wyboru albo w kapsułkach albo w płynie :)
Awatar użytkownika
toniczka
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:10

Re: suplementy na urodę

Post autor: toniczka »

wow bardzo bardzo Wam dziękuje za info :) juz lece pędze zgłębiać temat i robić zakupy :)
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: suplementy na urodę

Post autor: michalina »

Nie wiem czy nie lepiej po prostu zadbać o dietę i postawić na dobre zabiegi kosmetyczne tego typu https://klinikamiracki.pl/hydrodermabrazja-dermaclear/ Dzięki czemu naprawdę cera się poprawi :)
Awatar użytkownika
Heidi
Posty: 12
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:48

Re: suplementy na urodę

Post autor: Heidi »

Ja bardzo lubie łykac belisse, widze po niej mocna poprawe stanu skory :)
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: suplementy na urodę

Post autor: bernadett »

suplementy? moim zdaniem podstawa to dobre kosmetyki :) ja mam fajna veganska serie botanical clays z bielendy, z przeznaczeniem typowo do mlodej cery
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: suplementy na urodę

Post autor: septa »

toniczka pisze: ↑21 lip 2020, 10:56 wow bardzo bardzo Wam dziękuje za info :) juz lece pędze zgłębiać temat i robić zakupy :)
Nie ma sprawy :) Daj znać jak coś uda się zamówić, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
Awatar użytkownika
toniczka
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:10

Re: suplementy na urodę

Post autor: toniczka »

już po zakupach, od kilku dni biore te produkty i powiem Wam, ze póki co super. Wiadomo, ze to za krótki czas by zobaczyć jakieś spektakularne efekty ale na pewno czuje się lepiej i mam więcej energii. to chyba dobry znak :)
Awatar użytkownika
teresa
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2020, 20:09

Re: suplementy na urodę

Post autor: teresa »

Zdrowa, zbilansowana dieta wystarczy. Uważam, że z pożywieniem możemy spożywać wszystkie niezbędne mikro i markoelementy, witaminy, jednak posiłki muszą byc zróżnicowane, to jest ważne. Zostawiam namiary na portal http://apsik-zdrowie.pl może komuś z Was przydadzą się namiary. Mają dużo ciekawych porad i informacji dotyczących zdrowia.
Awatar użytkownika
ostrowa
Posty: 86
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:55

Re: suplementy na urodę

Post autor: ostrowa »

W sumie to teraz on ma rację. zdrowa zbilansowana dieta ogólnie powinna wystarczyć i żadne inne suplementy nie powinny być potrzebne jednak nie każdy może wszystko jeść i tutaj może być problem. Jak coś to w sklepie https://over100.pl/ kupicie odpowiednie suplementy diety.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: suplementy na urodę

Post autor: Karen »

suplementy to świetna sprawa nie tylko przy treningach ale także warto je przyjmować codziennie w celu uzupełnienia niedoborów w organizmie. Tutaj w sklepie 7Nutrition https://7-nutrition.com/ jest spory wybór takich produktów oraz odżywek które warto wprowadzić do codziennej diety.
Izuś

Re: suplementy na urodę

Post autor: Izuś »

ale pharmovit to nie tylko suple na urodę, gama produktów jest znacznie bardziej rozbudowana :) ja często kupuję też ich witaminy.
vićka

Re: suplementy na urodę

Post autor: vićka »

tak szczególnie te w płynie są fajne. ja to w ogóle od dziecka mam awersje do połykania tabletek dlatego taka płynna forma mi najbardziej pasuje. no i dla dzieci wygodne rozwiązanie, doda się kilka kropel do ulubionego soku i gotowe :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: suplementy na urodę

Post autor: Sara »

Ja ostatnio trafiłam w Rossmanie na taki suplement KRONE serii Idunna, który podobno może się przyczynić do poprawy wyglądu włosów, skóry i paznokci oraz do ich wzmocnienia. Czy któraś z Was miała może okazję go stosować? I jak wrażenia? Polecacie?
ODPOWIEDZ