pisak do brwi od christian laurent

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
erwania
Posty: 7
Rejestracja: 21 wrz 2019, 23:30

pisak do brwi od christian laurent

Post autor: erwania »

dziewczyny czym robicie sobi brwi? U mnie pomada się nie sprawdza - zwyczajnie mi nie wychodzą nią brwi :D wyglądam trochę na clown. Widziałam taki pisak christian laurent co daje efekt microbaldingu. Czy któras z was go ma i używa?
Awatar użytkownika
bianka007
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2019, 19:28

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: bianka007 »

jak to ci nie wychodza brwi pomadą? przecież to jest banalnie proste ;)
Awatar użytkownika
hudra
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:27

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: hudra »

ja mam ten pisak i jest spoko. Ja z kolei nie mam za bardzo rano czasu na robienie dokładnego makijażu. A tym paskiem można dosłowanie w kilka sekund zrobić fajne, naturalne brwi
Awatar użytkownika
erwania
Posty: 7
Rejestracja: 21 wrz 2019, 23:30

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: erwania »

a długo się trzyma ten pisak? w sensie wytrzymuje cały dzień na brwiach? nie schodzi? Jaki ma pędzelek czy końcówkę?
Awatar użytkownika
hudra
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:27

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: hudra »

u mnie spokojnie trzyma się cały dzień. Nie rozmazuje się ani nic z tych rzeczy. Co do końcówki to obczaj sobie na filmikach na yt :) ma taką końcówę jakby podzieloną na trzy części... no nie wiem jak to opisac... wygląda o tak:
Obrazek
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: renia »

Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że taki pisak należy używać codziennie. Nie każdy ma na to czas i ochotę. Lepiej zainwestować w taką hennę https://amazinglashes.com/henna-do-brwi i mieć przez kilka tygodnie piękne brwi. Jest to niedrogie i proste rozwiązanie na które decyduje się wiele osób. Każda kobieta chce przecież wyglądać pięknie :)
kapryśna

Re: pisak do brwi od christian laurent

Post autor: kapryśna »

Sama się zastawiam na kupnem takiego pisaka tylko akurat z Artdeco https://www.notino.pl/artdeco/pro-tip-t ... -w-pisaku/
Czy te pisaki się sprawdzają i jak wychodzi kształt brwi.proszę podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami, nie chce kupować kota w worku
ODPOWIEDZ