medycyna estetyczna - co sądzicie?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Ingeborga_88

medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Ingeborga_88 »

Dziewczyny, chciałam z wami trochę podyskutować :)) Nie wiem czy wy też, ale ja zauważyłam, że w moim mieście coraz bardziej rozwija się medycyna estetyczna Bielsko. Oczywiście w żaden sposób mi to nie przeszkadza a wręcz ciekawi, bo zawsze chciałam zapisać się na jakiś zabieg, ale strach mi to uniemożliwiał. Najbardziej interesuje mnie coś co pomoże na cellulit. Mogłybyście polecić mi konkretny zabieg?
Sophieee

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Sophieee »

Najlepiej zabieg pomoże Ci dobrać lekarz medycyny estetycznej :) Z tego co wiem, to zarówno mezoterapia igłowa, jak i kriopoliza dają świetne efekty. Ale to kwestia Twojej skóry i wg mnie powinnaś udać się do specjalisty, aby coś doradził. Ja tak zrobiłam, umówiłam się na pierwszą wizytę, aby omówić, co w ogóle można zrobić z moim problemem, dr Migała, do którego chodzę w Klinice Sfera (Warszaw) przedstawił mi różne możliwości. Na kolejnej wizycie już działaliśmy, efekty wspaniałe :)
Mimoza

Post autor: Mimoza »

Zdecydowanie jestem na tak! Wszystko jest dla ludzi. Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w Centrum Zdrowia i Urody https://www.lavitanasielsk.pl/. Niedawno zdecydowałam się na zabieg mezoterapii skóry głowy, twarzy, szyi i dekoltu i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu całego personelu i ze świetnych efektów po zabiegu :). Wszyscy mówią mi, że wyglądam o wieeele młodziej i już namówiłam kilka moich przyjaciółek na podobne zabiegi, bo to naprawdę działa.
kałuża

Post autor: kałuża »

Jestem absolutną fanką zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. No bo w końcu co jest złego we wprowadzaniu "ulepszeń" , gdy nadejdzie na to odpowiedni wiek? Sama od dawna opieram się na tego typu usługach, realizowanych przez gabinet RENEW CLINIC z Białegostoku. Cel tej placówki to wydobycie naturalnego piękna, co w moim przypadku zdecydowanie dało się osiągnąć. Efekt ten całkowicie sprostał moim oczekiwaniom - także koniecznie zainteresujcie się tym, co akurat mają w zanadrzu. Wkrótce zamierzam skorzystać z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej!
Awatar użytkownika
marcela

Post autor: marcela »

Ja jestem zwolennikiem, wszystko jest przecież dla ludzi, sama korzystam i jeśli ktokolwiek z Was czuje taką potrzebę, to korzystajcie. Super, że żyjemy w takich czasach, że możemy korzystać z uroków, jakie daje nam kosmetyka, czy nawet chirurgia plastyczna. Ja zdecydowała się nawet na taką operacją, w klinice u najlepszego dr Szczyta https://www.drszczyt.pl konkretnie chodzi o plastykę powiek.
ODPOWIEDZ