medycyna estetyczna - co sądzicie?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Ingeborga_88
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 15:40

medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Ingeborga_88 »

Dziewczyny, chciałam z wami trochę podyskutować :)) Nie wiem czy wy też, ale ja zauważyłam, że w moim mieście coraz bardziej rozwija się medycyna estetyczna Bielsko. Oczywiście w żaden sposób mi to nie przeszkadza a wręcz ciekawi, bo zawsze chciałam zapisać się na jakiś zabieg, ale strach mi to uniemożliwiał. Najbardziej interesuje mnie coś co pomoże na cellulit. Mogłybyście polecić mi konkretny zabieg?
Sophieee

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Sophieee »

Najlepiej zabieg pomoże Ci dobrać lekarz medycyny estetycznej :) Z tego co wiem, to zarówno mezoterapia igłowa, jak i kriopoliza dają świetne efekty. Ale to kwestia Twojej skóry i wg mnie powinnaś udać się do specjalisty, aby coś doradził. Ja tak zrobiłam, umówiłam się na pierwszą wizytę, aby omówić, co w ogóle można zrobić z moim problemem, dr Migała, do którego chodzę w Klinice Sfera (Warszaw) przedstawił mi różne możliwości. Na kolejnej wizycie już działaliśmy, efekty wspaniałe :)
Mimoza

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Mimoza »

Zdecydowanie jestem na tak! Wszystko jest dla ludzi. Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w Centrum Zdrowia i Urody https://www.lavitanasielsk.pl/. Niedawno zdecydowałam się na zabieg mezoterapii skóry głowy, twarzy, szyi i dekoltu i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu całego personelu i ze świetnych efektów po zabiegu :). Wszyscy mówią mi, że wyglądam o wieeele młodziej i już namówiłam kilka moich przyjaciółek na podobne zabiegi, bo to naprawdę działa.
kałuża

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: kałuża »

Jestem absolutną fanką zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. No bo w końcu co jest złego we wprowadzaniu "ulepszeń" , gdy nadejdzie na to odpowiedni wiek? Sama od dawna opieram się na tego typu usługach, realizowanych przez gabinet RENEW CLINIC z Białegostoku. Cel tej placówki to wydobycie naturalnego piękna, co w moim przypadku zdecydowanie dało się osiągnąć. Efekt ten całkowicie sprostał moim oczekiwaniom - także koniecznie zainteresujcie się tym, co akurat mają w zanadrzu. Wkrótce zamierzam skorzystać z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej!
Awatar użytkownika
marcela
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2022, 21:06

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: marcela »

Ja jestem zwolennikiem, wszystko jest przecież dla ludzi, sama korzystam i jeśli ktokolwiek z Was czuje taką potrzebę, to korzystajcie. Super, że żyjemy w takich czasach, że możemy korzystać z uroków, jakie daje nam kosmetyka, czy nawet chirurgia plastyczna. Ja zdecydowała się nawet na taką operacją, w klinice u najlepszego dr Szczyta https://www.drszczyt.pl konkretnie chodzi o plastykę powiek.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: debramorgan »

Sama ostatnio zaczęłam rozmyślać nad otworzeniem własnego gabinetu kosmetycznego, jednakże mój budżet jest mocno ograniczony. Doszłam do wniosku, że najlepiej byłoby skupić się na używanym sprzęcie, ponieważ pozwoliłoby mi to na spore oszczędności. Widziałam, że w ofercie tej firmy shop.mrotex.com można liczyć na tego typu rozwiązania i jestem ciekawa, co wy na ich temat uważacie. Dajcie znać, a Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
izabelaw99

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: izabelaw99 »

W salonach kosmetycznych jest bardzo szeroki wybor roznych zabiegow.Wydaje mi sie ze zanim zdecydujemy sie na powazna operacje plastyczna warto jest sprobowac innych mniej inwazyjnych rozwiazan.Ja ostatnio stosuje zabiegi z ultradziwiekow i jestem bardzo zadowolona. Zplycily mi sie zmarszczki a cera jest jedrna ,promienista i elastyczna.Bardzo polecam ten zabieg.
neonail
marrly

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: marrly »

Teraz medycyna estetyczna ogólnie niesamowicie się rozwinela :) czytałam ostatnio na https://gostynska.pl/artykul-partnera/b ... YtAzcu2PAU o super zabiegach, na pewno warto korzystać jak się ma możliwość
Dagmara(82

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Dagmara(82 »

Medycyna estetyczna w tym chirurgia plastyczna oferują szeroki wachlarz zabiegów, jeśli chodzi o zabiegi na ciało. Na popularności zyskuje plastyka brzucha czy lipolifting. Jeśli chcieli byście coś u siebie zmienić, a jest taka możliwość dzięki zabiegowi to jak najbardziej warto. W Warszawie takie zabiegi wykonują chociażby tutaj: https://primeclinic.pl/ .
rozzi

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: rozzi »

A ja nie mam nic przeciwko takim zabiegom, każdy wie co robi itd. Ja teraz chcę zapisać się przykładowo tutaj https://glowclinic.pl/powiekszanie-ust-wroclaw.html na powiększanie ust. Moja znajoma u nich już była i wygląda teraz bosko. Ma cudowne, kształtne, pełne usteczka.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: tormund93 »

Ja nienawidzę swojego cellulitu po ciąży i muszę przyznać, że jest to dla mnie główny problem, którego muszę się pozbyć. Słyszałam od znajomej, że tutaj innovationclinic.pl można znaleźć pomoc w świetnej kliniki medycyny estetycznej. Wydaje mi się, że mają ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:14

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: joanna »

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi - także medycyna estetyczna :) Warto jednak dodatkowo wiedzieć, że zabiegi na przykład z wykorzystaniem botoksu mogą też mieć działanie lecznicze. Tak jest na przykład z leczeniem nadpotliwości, o którym więcej poczytacie na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa: https://neonia.com.pl/leczenie-nadpotliwosci/ .
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 114
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: medycyna estetyczna - co sądzicie?

Post autor: Kotwica »

Witam. Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz wykonać zabiegi kosmetyczne lub inne ciekawe usługo na twarz i cało, to proponuję rozważyć ofertę innovationclinic.pl Słyszeliśmy, że mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie, więc sądzę, że się nie zawiedziesz. Daj znać, co o nich myślisz.
ODPOWIEDZ