Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Olega

Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Post autor: Olega »

Używacie kosmetyków naturalnych? Powiem Wam, że chciałam zmienić zawartość mojej kosmetyczki na te z bardziej naturalnym składem, ale przyznaję, ze ceny trochę mnie przeraziły. Dlatego stwierdziłam, ze zacznę samodzielnie robić kosmetyki, może takie podstawowe, ale dobry balsam do ciała czy krem będę w stanie sobie "ukręcić". Kupiłam sobie już surowce kosmetyczne.
Fany

Re: Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Post autor: Fany »

Ja jednak wolę kupować tego typu rzeczy. Ceny może są wyższe niż zwykłych kosmetyków, ale sa one tej ceny warte. Ja zazwyczaj kupuje tego typu kosmetyki w drogerii online Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/. Sklep stawia na produkty naturalne i ekologiczne od sprawdzonych niewielkich polskich manufaktur. Jest naprawdę duży wybór, także jeśli chodzi o zakres cenowy. Poza kosmetykami kupicie tam także produkty do domu, akcesoria do kuchni, łazienki, środki czystości, naturalne produkty dla zwierząt oraz produkty w duchu idei zero waste.
ODPOWIEDZ