Kosmetyki konopne

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Kornel1995
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 9:47

Kosmetyki konopne

Post autor: Kornel1995 »

Wiem, że kosmetyki konopne (zresztą, ogólnie produkty zawierające wyciąg z konopi) są w ostatnim czasie naprawdę popularne, ale ja przychodzę do Was z konkretnym pytaniem. Mianowicie, na jednej ze stron znalazłam dezodorant z konopi i zastanawiam się nad zakupem. Mam problem z potliwością, szczególnie latem, więc może byłoby to dla mnie dobre rozwiązanie.
Joanna35

Re: Kosmetyki konopne

Post autor: Joanna35 »

https://tanexpert24.pl/pl to moje najnowsze odkrycie w świecie kosmetyków! 🌟 Naturalny skład, piękny efekt na skórze – po prostu nie mogę się od nich oderwać!
pilaaaa

Re: Kosmetyki konopne

Post autor: pilaaaa »

Dla mnie zakupy kosmetyków online to nie tylko oszczędność czasu, ale także szansa na skorzystanie z licznych promocji i rabatów, których często nie znajdziemy w stacjonarnych sklepach. Dzięki tym ofertom mogę przetestować nowe produkty lub zaopatrzyć się w ulubione kosmetyki bez obciążania zbytnio portfela.
Miszkaaa

Re: Kosmetyki konopne

Post autor: Miszkaaa »

A gdzie zamawiacie kosmetyki najczęściej? Bo w sieci obecnie jest tyle sklepów że serio można oszaleć i nie wiem gdzie się zdecydować na jakieś większe zakupy
pilaaa

Re: Kosmetyki konopne

Post autor: pilaaa »

Ja najczęściej to na Notino, w sumie to chyba tylko tam :P bo mają i perfumy i ogólnie kosmetyki i od razu jakieś akcesoria tez, wiec wszystko za jednym zamachem
ODPOWIEDZ