Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Dowile
Posty: 126
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:30

Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: Dowile »

Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży? Ja wiele dobrego słyszałam o żelu do masażu marki Hildegard Braukmann z serii Mama&Ich. Wiem, że warto od razu masować brzuszek, bo sam masaż przynosi dobre efekty a w połączaniu z dobrym kosmetykiem rozstępy mam nadzieję, że się nie pojawią.
Awatar użytkownika
iga546
Posty: 23
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:17

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: iga546 »

W ciąży balsam dla kobiet w ciąży obowiązkowow. Zawsze używałam i nie mam ani jednego rozstępu.
Awatar użytkownika
julvka
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:39

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: julvka »

u mnie olej kokosowy.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 152
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: kozi44 »

większość olei tłoczonych na zimno ma cudowne właściwości, ja wewnętrznie stosuję olej lniany a skórę nacieram olejem z czarnuszki jak mam z nią jakieś problemy. Polecam takie niesamowite specyfiki zakupić w dobrym i sprawdzonym sklepie. Ja kupuję na www.olejznatury.pl
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: paczula »

Tylko i wyłącznie Vege Mama od Bielendy! Od pierwszego użycia zakochałam się w tych kosmetykach. Mają super olejek przeciw rozstępom, ale też własnie balsamy na brzuszek i coś co moje serce podbiło czyli krem-żel na ociężałe nogi :D
Awatar użytkownika
Anetka09
Posty: 212
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:08

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: Anetka09 »

A powiedzcie mi, co stosowałyście na mdłości w pierwszych tygodniach? Słyszałam, że bardzo dobrze radzi sobie z nimi Imbifem - https://imbifem.pl/, czyli naturalne kropelki imbirowe. U mnie mdłości bardzo pogarszają samopoczucie i sprawiają, że cały czas jest mi niedobrze. Dlatego mam nadzieję, że kropelki pomogą mi się uporać z tym problemem.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 21
Rejestracja: 20 mar 2020, 0:06

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: Elka »

Ja używałam często różnych kremów, ale bardzo dobre sprawdzał się krem regeneracyjny który dodatkowo jest też po prostu w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Jakie kremu lub żelu używacie do masażu brzuszka w ciąży?

Post autor: Juliaa »

Akurat u mnie sprawdza się olej arganowy. Zamawiam go na https://ecobotox.com/product/olej-arganowy/ , dodam że jest 100 % naturalny i bezpieczny. Skóra jest po nim dużo bardziej elastyczna, łatwiej zapobiegać rozstępom. Póki co brzuszek rośnie i ani jednej zmiany :)
ODPOWIEDZ