gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: elwi »

Hej wszystkim :) jestem w trakcie organizacji wieczoru panieńskiego dla mojej przyjaciółki i chciałabym zorganizować jakiś wspólny wypad do SPA. Wyjazdy poza miasto raczej nie wchodzą w grę więc szukam czegoś na miejscu, w Krakowie. Możecie polecić jakieś fajne miejsce ?
Awatar użytkownika
rozkaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2019, 23:18

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: rozkaa »

oo też się chetnie podepnę do tematu bo sama szukam pomysłu na fajny wieczór panieński a opcja spa wydaje sie niezła :)
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: septa »

wiesz co w Krakowie przychodzi mi na myśl tylko jedno miejsce - klinika Belize. Sama do nich chodzę regularnie ( na tradycyjne zabiegi pielęgnacyjna i do SPA właśnie) i szczerze polecam :)
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: elwi »

dzięki za namiar, zaraz sobie przejrzę ich ofertę. Coś konkretnego możesz polecić ?
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: septa »

Generalnie oni mają to day spa dość rozbudowane, nawet kąpiel w piwie można zaliczyć ( z późniejsza degustacją ;p ). Z tego co wiem to mają przygotowane gotowe pakiety na takie okazje także zerknij i zobacz co konkretnie wchodzi w ich skład.
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: bella91 »

MOże zorganizuj sobie SPA w domowym zaciszu? Zaoszczędzisz trochę kasy i przy okazji się zrelaksujesz. Ja od dawna robię takie domowe SPA- to nic trudnego. Na https://www.relaks-po.pl/ znajdziesz wszystko do domowego SPA w bardzo dobrych cenach. Zabiegi z SPA nie są trudne, większość z nich mozesz spokojnie wykonać w domu.
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: gdzie wybrać się do SPA w Krakowie

Post autor: Ivi »

elwi pisze: ↑28 cze 2019, 6:20 Hej wszystkim :) jestem w trakcie organizacji wieczoru panieńskiego dla mojej przyjaciółki i chciałabym zorganizować jakiś wspólny wypad do SPA. Wyjazdy poza miasto raczej nie wchodzą w grę więc szukam czegoś na miejscu, w Krakowie. Możecie polecić jakieś fajne miejsce ?
Przyznam szczerze, że taki pomysł na wieczór panieński wydaje mi się naprawdę bardzo fajną opcją. Jeżeli jednak nie mamy aż tak dużych budżetów, zawsze można postawić na akcesoria na wieczór panieński sklep i zrobić np. imprezkę stylizowaną. W końcu jakby nie patrzeć, najważniejsze i tak jest zawsze towarzystwo:).
ODPOWIEDZ