wózki z Cavoe

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Kośka

wózki z Cavoe

Post autor: Kośka »

co sądzicie o wózkach firmy Cavoe ? wiem, ze one są stosunkowo nowe ale może ktoś z Was już je ma i zechce się podzielić opinią ? poluje na jeden z modeli :)
męrcia

Re: wózki z Cavoe

Post autor: męrcia »

tak one są dostępne od kilku miesięcy ale już trochę opinii się w sieci pojawiło i jak widzę nie są złe. sama mam termin porodu dopiero na maj więc jeszcze nic nie kupowałam ale też podoba mi się osis :)
Kośka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Kośka »

nooo własnie ja też osis bym chciała tylko się trochę martwię czy te małe koła dadzą radę na jakiś wybojach i np podczas spaceru po lesie.
Aguś44

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Aguś44 »

oba modele są fajne, widziałam je na żywo w sklepie. Kupiłam OSIS i mamy go od 2 miesięcy. Owszem w podstawie koła są niewielkie ale za to bardzo lekkie ( to też jest duży plus). niedawno pojawił się jeszcze zestaw dodatkowych kół zimowych dla tego modelu, dokupiłam i teraz mam praktycznie wózek terenowy :)
Kośka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Kośka »

Aguś44 pisze: ↑08 gru 2020, 13:58 oba modele są fajne, widziałam je na żywo w sklepie. Kupiłam OSIS i mamy go od 2 miesięcy. Owszem w podstawie koła są niewielkie ale za to bardzo lekkie ( to też jest duży plus). niedawno pojawił się jeszcze zestaw dodatkowych kół zimowych dla tego modelu, dokupiłam i teraz mam praktycznie wózek terenowy :)
oo widzisz to tego nie wiedziałam, bardzo dziękuje za informacje! :) ja szukam czegoś lekkiego bo dzwigać nie mogę przez kregosłup a tu widzę, ze waga z gondolą to niecałe 9 kg także idealnie dla mnie.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: wózki z Cavoe

Post autor: ivona »

Zgadzam się, też się tym kierowałam przy zakupie właśnie x-landera x-move, chciałam mieć wózek na trudniejszy teren, a wózek poza tym ma fantastyczną duża budę w spacerówce, idealną na jesienną czy zimową pogodę ale i latem ochroni dobrze przed słońcem, poza tym łatwo go błyskawicznie złożyć
Aguś44

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Aguś44 »

Kośka pisze: ↑09 gru 2020, 9:33
Aguś44 pisze: ↑08 gru 2020, 13:58 oba modele są fajne, widziałam je na żywo w sklepie. Kupiłam OSIS i mamy go od 2 miesięcy. Owszem w podstawie koła są niewielkie ale za to bardzo lekkie ( to też jest duży plus). niedawno pojawił się jeszcze zestaw dodatkowych kół zimowych dla tego modelu, dokupiłam i teraz mam praktycznie wózek terenowy :)
oo widzisz to tego nie wiedziałam, bardzo dziękuje za informacje! :) ja szukam czegoś lekkiego bo dzwigać nie mogę przez kregosłup a tu widzę, ze waga z gondolą to niecałe 9 kg także idealnie dla mnie.
I jak tam Kośka zdecydowałaś się na wózek z cavoe ? daj znać, myślałam o Tobie ostatnio i ciekawa jestem czy już jesteś po czy jeszcze przed zakupami :)
Kośka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Kośka »

już po, kupiłam OSIS, mamy go już w domu od jakiegoś czasu. po pierwszych spacerach stwierdzam, ze to był dobry wybór :) raz jeszcze dziękuje za pomoc i rady :)
miśka521

Re: wózki z Cavoe

Post autor: miśka521 »

Polecam - wózki Cavoe są solidne i śliczne. Ja wybrałam model Osis, bo nie potrzebowałam wózka bardziej terenowego. Wyprawy do lasu czy na pole kompletnie mnie nie kręcą - zdecydowanie lepiej czuję się w miejskich parkach. Super sprawdza się też na zakupach bo ma pojemny kosz.
magaę

Re: wózki z Cavoe

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
małgonia

Re: wózki z Cavoe

Post autor: małgonia »

No cóż - wybór jest trudny, bo oba wózki są równie ładne, a jednak mają różne zastosowanie. Ja wybrałam Cavoe Axo, bo jednak spacery terenowe są czymś co lubię najbardziej. Wózek ani trochę mnie nie zawiódł, więc polecam - ma super amortyzację, która zapewni Twojemu dziecku komfort.
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Lilka58 »

Wózki tej marki są solidne i świetnie wykonane, przy okazji są też w dobrych cenach. Super, że różnią się od siebie zastosowaniem. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest wybrać właściwy dla siebie. Właśnie dlatego ja wybrałam Axo dobry na każdy, nawet wyboisty teren
Piła99

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Piła99 »

Wózki tej marki słyną przede wszystkim z luksusu, który są w stanie podarować swoim użytkownikom za niewielką cenę. Sama skusiłam się na ich ofertę, a dokładniej wybrałam model Axo. Od zawsze lubię wymagające tereny, a z tym wózkiem w końcu nie muszę się ograniczać :)
Awatar użytkownika
tracja
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:15

Re: wózki z Cavoe

Post autor: tracja »

My postawiliśmy jednak też na x-landera i nie żałujemy. Wózek jest rewelacyjny, zgrabny i poręczny więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Lekko i wygodnie się prowadzi, gondola dobrze chroni malucha a spacerówka zapewnia sporo miejsca dzieciaczkowi. Całość jest łatwa w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
wróżka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: wróżka »

Ja z wózka tej marki jestem zadowolona. Bardzo luksusowy z wyglądu i komfortu. Bezpieczny, dobrze przemyślany. U mnie wybór padł na model Osis, bo nie potrzebowałam amortyzacji - wózek używam wyłącznie w mieście i w takich warunkach spisuje się doskonale. Polecam :)
moniś29

Re: wózki z Cavoe

Post autor: moniś29 »

Wózki z Cavoe wyróżniają się jakością wykonania, a przy tym są w rozsądnych cenach. Możesz być pewna, że bez względu na wybór konkretnego modelu, wózki posłużą Ci przez długie lata tym bardziej, że wózek wystarcza od pierwszych dni życia do końca wózkowania.
ODPOWIEDZ