Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Łucja1

Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: Łucja1 »

Cześć wszystkim, ja z takim konkretnym pytaniem. Zależy mi na opiniach osób, który konkretnie mają ten model i mogłyby się wypowiedzieć jak na co dzień się sprawuje. Wiem, że jest lekki i na tym mi zależy, ale czy przez to jest solidny? Będę wdzięczna za informacje.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: Juliaa »

Hej, niech niska waga cię nie zmyla. Ten model jest naprawdę solidny, żadnych luzów itp. Poza tym składa się do małych rozmiarów, jeden zdecydowany ruch ręką i już złożony lub rozłożony. Ja też kierowałam się wagą, 2 piętro bez windy więc sami rozumiecie ;)
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: ivona »

Dokładnie, x-lander x-cite też jest lekki a to całkiem porządny i solidny wózek ale przy tym zwrotny, łatwo podbija pod krawężniki i ma całkiem spory kosz zakupowy i dużą budę co jest pozytywnie zaskakujące bo ogólnie wózek jest zgrabny, kompaktowy :) :)
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: karsa »

Spin ma też fajne zabezpieczenie krokowe zamiast tzw. barierki. Dziecko sobie może na niej rączki trzymać i też jest dodatkowo zabezpieczone przed wyślizgnięciem z siedziska. Mamy ten wózek ponad pół roku, naprawdę fajny i leciutki. A do tego ładnie się prezentuje :)
miłka21

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: miłka21 »

Potwierdzam, Spin jest naprawdę leciutki. Dla mnie to było ważne przy wyborze wózka. Można powiedzieć, że jest bezobsługowy. A przy tym wizualnie super się prezentuje. Aluminiowy stelaż u nas w połączeniu z tapicerką w kolorze antracytu, super. Śmiało możesz Spin kupować, na 100% zadowolenie gwarantowane.
Łucja1

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: Łucja1 »

Dziewczyny, super że się odezwałyście. Zależało mi na opiniach o tym wózku i tak jak piszecie to wszystko to co w opisie tego modelu to się sprawdza. Bardzo mnie to cieszy, bo ten model bardzo mi się spodobał, a do tego ta waga też mnie przekonuje jak najbardziej. Nie mówiąc już o cenie :)
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: melka92 »

Jasne, że warto! Przecież to wózek świetny jakościowo w dobrej cenie! Do tego jest ultralekki i kompaktowy, więc łatwo można wpakować go do bagażnika. Superanco sprawdza się też w podróży. Generalnie ja mam i polecam, bo jestem bardzo zadowolona z niego.
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: Lilka58 »

Moim zdaniem to naprawdę świetny wózek. Też go mam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli miałabym podać kilka zalet tego wózka to na pewno jest nimi cena, jakość i bardzo niska waga. To wszystko sprawia, że naprawdę przyjemnie się go użytkuje.
Awatar użytkownika
Alicja789
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:27

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: Alicja789 »

Oczywiście. Mam ten wózek i jest naprawdę fajny, solidny. Nigdy mnie nie zawiódł i przez kilka miesięcy codziennego używania nie stało się z nim nic niepokojącego. Dziecku w nim wygodnie i na pewno jest bezpieczne, a to dla mnie bardzo ważne. Polecam, bo cena też super
młoda

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: młoda »

To są trochę znane wózki, może nie tak jak x-landery ale coś o nich słyszałam. Każda mama która szuka wózka dla swojej pociechy musiała o nim słyszeć. Ja za to cieszę się że postawiłam na x-pulse bo mam śliczny uniwersalny wózek którego mi wszystkie mamusie zazdroszczą
gałązka

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: gałązka »

Moim zdaniem warto. Sama mam wózek tej marki - początkowo rozważałam właśnie model Spin, jednak ostatecznie wybrałam Flex. Jestem z niego bardzo zadowolona, więc jeśli masz wątpliwości co do Spina, Flex powinien być dla Ciebie odpowiedni :) Z czystym sumieniem polecam.
żona41

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: żona41 »

Ten wózek jest przeznaczony dla osób o szczególnych wymaganiach. Jeśli rozglądasz się za wózkiem lekki, zgrabnym szczególnie na wycieczki, to sprawdzi się doskonale. Sama mam ten wózek i muszę zaznaczyć, że świetnie daje sobie radę także na codziennych spacerach, więc polecam.
inuśka

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: inuśka »

Jeśli chodzi o wózek dla dziecka to warto wybrać model, który sprawdzi się na waszych drogach. Dużo zależy od tego czy mieszkasz na wsi czy w mieście. Jeśli chcesz mieć wózek typowo miejski to polecam markę Cavoe i ich niezawodny model Osis. Ten wózek jest leciutki, łatwo się składa i mieści się praktycznie wszędzie.
miśka26

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: miśka26 »

W przypadku euro-cart spin, muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie to wózek, z którego korzystałabym tak chętnie. Okazał się nie tylko lekki, ale też bardzo wygodny w prowadzeniu i komfortowy dla dziecka. To super alternatywa dla parasolki. Polecam.
włodarska

Re: Waro wybrać wózek Spin od Euro Cart?

Post autor: włodarska »

Na pewno warto wybrać taki wózek jaki spełnia Twoje oczekiwania! A mi najbardziej spodobał mi sie x-lander, wiadomo, każda z nas ma inne potrzeby i inny gust, jedna woli jasne pastele a mi się podobają ciemne kolory i cieszę się że mogłam sobie zamówić ten śliczny wózek w takim kolorze jaki sobie wymarzyłam :)
ODPOWIEDZ