Sprawdzona pralnia

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
memuś3222

Sprawdzona pralnia

Post autor: memuś3222 »

Hej! Jaką pralnie w Warszawie wybrać? Mam kilka rzeczy do konkretnego czyszczenia i nie wiem, na co się zdecydować, bo pralni jest naprawę dużo.
expiś0999

Re: Sprawdzona pralnia

Post autor: expiś0999 »

No to jeśli szukasz pralni z doświadczeniem i dobrą obsługą klienta, to z tego, co wiem, pozytywną opinią cieszy się pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Jej oferta jest bardzo rozbudowana i warto wziąć ją pod uwagę. Z tego, co widziałam zajmują się "praniem na telefon", co jest bardzo wygodne, ponieważ pralnia sama przyjedzie po rzeczy do prania, wypierze i odwiezie do Ciebie. Super sprawa. Ja skorzystam!
kubuś0999

Post autor: kubuś0999 »

Szukałem ostatnio takiej pralni i szkoda, że wcześniej nie zerknąłem na forum, bo moze znalazłbym jakieś informacje. Jestem od jakiegoś czasu w Warszawie, w mieszkaniu nie ma pralki, więc taka usługa by się przydała. Opinie faktycznie w necie mają super!
juśś

Post autor: juśś »

Mam swoją jedną zaufaną pralnie i uważam, że nie ma lepszej na rynku. Poczytajcie o ich niezawodnej usłudze https://www.washster.com/pralnia-pruszkow/ pranie odbierane od Ciebie, czyszczone i odsyłane czyste oraz pachnące. Nie musisz nawet na chwilkę wychodzić z domu, świetne udogodnienie prawda?
AlicjaM

Post autor: AlicjaM »

To wszystko zależy kto gdzie mieszka. Wydaje mi się, że na pewno warto pomyśleć o Pralni Warszawianka, jak ktos mieszka w Warszawie. Ogólnie jest tutaj możliwość skorzystania z pralni chemicznej jak i zarówno wodnej. Poza tym są tez inne usługi jak np prasowanie czy pranie sukien ślubnych i garniturów. Mam właśnie zamiar oddać swoją suknię do czyszczenia. Co prawda jest 8 lat po ślubie i dokładnie tyle czyszczona nie była :p Ale mimo wszystko chciałabym ją w końcu wyczyścić i włożyć do jakiegoś fajnego pudełka czy pokrowca.
ODPOWIEDZ