Randka przed świętami?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
łips

Randka przed świętami?

Post autor: łips »

Chciałam poznać jakiegoś fajnego faceta, nie zależy mi na stałym związku, nie szukam też przygód(chociaż kto wie) no i w sieci jest tyle różnego rodzaju portali rankowych, że sama nie wiem co wybrać. Najbardziej podoba mi się https://eromeet.pl/ + co myślicie, warto się tam zarejestrować?

IlonkaÓW

Re: Randka przed świętami?

Post autor: IlonkaÓW »

Ja skorzystałam z serwisu do umawiania się na randki erotyczne https://seksujmy.pl/ i zapoznałam już wielu chłopaków. Wśród kont damskich bardzo nie wiele można znaleźć tam mężczyzn, którzy czesto bywają pożadani :twisted: :twisted:

śmiech

Re: Randka przed świętami?

Post autor: śmiech »

Jeżeli brakuje Wam bliskości i potrzebujecie spotkania z płcią przeciwną, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ogłoszenia towarzyskie . Ogłoszenia są regularnie sprawdzane i odświeżane na stronie. Każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś dla siebie :) warto zaryzykować

magaę

Re: Randka przed świętami?

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true

KASIAś

Re: Randka przed świętami?

Post autor: KASIAś »

Ja po rozwodzie długo nie mogłam z nikim nawiązać nowej relacji i dopiero moja kuzynka namówiła mnie do zapisanie się do agencji matrymonialnej https://infinity-love.pl/. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i nikt nie robił nic na siłę. Powiem wam, że trochę to trwało ale dzięki takiej selekcji i poznaniu zarówno mnie i jak i potencjalnego kandydata poznałam naprawdę wartościowego człowieka.

ODPOWIEDZ