kosmetyki jako prezent świateczny?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
karolkaa
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:32

kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: karolkaa »

Myslicie, ze kosmetyki to dobry pomysł na świąteczny prezent? jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę i teraz mam problem i coraz większy stres czy zdaze ze wszystkim. zamawiać w sieci już nie ma sensu bo paczki i tak nie dojdą . co robić ? help!
Awatar użytkownika
martina
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 10:19

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: martina »

no jasne, ze to dobry pomysł na prezent, nie stresuj się, wybierz sie do rossmana ( pewnie masz gdzieś w okolicy ) i tam spokojnie uda Ci się kupić jakieś fajne prezenty dla bliskich.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: elwi »

tez tak sądze. ja kupiłam mamie świetny zestaw kosmetyków z christiana laurenta ( w rossmanie właśnie). tu nie ma gotowych zestawo swiatecznych ale też i nie jest to problemem bo sama sobie dobierasz np jakis krem i do tego jakiś płyn micelarny i już jest fajny upominek :)
Awatar użytkownika
karolkaa
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:32

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: karolkaa »

oooo to jest myśl dzieki :) jakie kremy mają dobre? bo ja miałam tylko ich podkład kiedyś ( ten mineralny) .
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: elwi »

ja kupiłam te kremy z serii diamentowej ale ta revolution też jest fajna. I nie stresuj się, teraz będzie handlowa niedziela więc nawet w weekend spokojnie sobie wszystko załatwisz :) Powodzenia i wesołych świąt :)
Awatar użytkownika
corsa
Posty: 64
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:28

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: corsa »

Eko kosmetyki muszą być dla mnie naturalne bez dodatku innych sztucznie dodanych składników. Ja miałam bardzo często reakcje alergiczne na kosmetyki i było mi ciężko coś wybrać. Ale weszłam na doz.pl i znalazłam serię kosmetyków Botame: https://www.doz.pl/apteka/k4926-Botame , które są opracowane przez specjalistów i idealne do mojego typu skóry czyli nadwrażliwej. Od kiedy je stosuję nie mam problemów.
Awatar użytkownika
intereska
Posty: 33
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:15

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: intereska »

To wszystko zależy od tego, czy jesteśmy w stanie odgadnąć jaki kosmetyk będzie dobry. Ja od zawsze stosuje aloes do ciała i do twarzy, wiesz jaka skóra jest wtedy nawilżona? Jak dla mnie rewelacja :) Polecam https://forever-kosmetyki.pl/16-aloes-dla-ciala ten sklep internetowy jest wyjątkowo oblegany w produkty.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: tormund93 »

Od jakiegoś czasu kupuję głównie właśnie w tej drogerii internetowej : https://freshmate.pl/ Bardzo cenię sobie ich asortyment, w którym mogę znaleźć praktycznie wszystkie produkty, na których mi zależy, a do tego często są tam naprawdę bardzo atrakcyjne promocje.
Awatar użytkownika
adienka9
Posty: 240
Rejestracja: 02 paź 2019, 8:49

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: adienka9 »

kosmetyki? jak najbardziej jest to dobry prezent Ja wybrałam kosmetyki ziaja, mają ogromny asortyment i każdy znajdzie coś dla siebie. Czy jesteśmy alergikami, czy mamy skórę, suchą, tłustą czy normalną. Co mnie jeszcze przekonało do tej marki, to dobry skład i niskie ceny, na każdą kieszeń :)
Awatar użytkownika
JaneczkaJanka86
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:04

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: JaneczkaJanka86 »

według mnie kosmetyki to idealny prezent nie tylko na święta, ale też i inne okazje :) to praktyczny prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji ;)
Awatar użytkownika
bianka007
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2019, 19:28

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: bianka007 »

@elwi a co było w tym zestawie co sobie go skompletowałas? Jakie kosmetyki Christian Laurent? No i jak sie sprawdzają?
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: elwi »

bianka007 ja kupowałam kremy z serii diamentowej i płyn micelarny z koloidalnym złotem. sprawdzają się bosko :) teraz zamierzam jeszcze kupić sobie w lutym tą baze/serum do rzęs ( w formie maskary). Podobno jest teraz w lutym jakaś promka na ich kosmetyki :)
Awatar użytkownika
karolkaa
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:32

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: karolkaa »

promocja mówisz ^^? no to musze sobie przejrzec ich cały asortyment i kupic też dla siebie kilka rzeczy, trrzeba korzystac :)
Awatar użytkownika
Amroza
Posty: 101
Rejestracja: 14 maja 2019, 20:44

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: Amroza »

Wydaje mi sie ze kosmetyki to zawsze dobry pomysł .Szczególnie ja sa ze składników naturalnych Ja używam Prouve https://www.prouve.com/ i bardzo sobie je chwalę ,nawilżają moją skóre i jej nie uczulają a to w moim przypadku jest bardzo wazne bo mam wrazliwa cere.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: elwwi »

Ja lubię, zawsze z bratową dajemy sobie nawzajem kosmetyki
kajśaka

Re: kosmetyki jako prezent świateczny?

Post autor: kajśaka »

Myślę, że jest to super pomysł jeśli wiemy, kto jakie kosmetyki używa, bez tego niestety ani rusz. Dlatego ja zazwyczaj kupuje jakieś ciekawe dodatki dla bliskich w sklepie https://edibazzar.pl/ jest to zazwyczaj jakaś ładna biżuteria albo coś innego, w tym sklepie jest tego pełno.
ODPOWIEDZ