Jaki wózek

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Violetka
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 14:39

Jaki wózek

Post autor: Violetka »

Pytanie skierowane głównie do mam - jaki wózek wybrać? Waham się między RIKO BASIC SPORT a RIKO NESA. Basic sport ma pompowane koła, a nesa gumowe bezdętkowe, więc jak myślicie?
Awatar użytkownika
Alicja789
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:27

Re: Jaki wózek

Post autor: Alicja789 »

Riko Basic Sport wygląda super. Ma do tego świetną cenę i jest wytrzymały. Do tego ma pompowane koła, więc zdecydowanie polecam Ci ten. Sama mam wózek marki Riko Basic i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Jaki wózek

Post autor: Kamilla36 »

Według mnie Riko Nesa jednak sprawdzi się lepiej. Koła gumowe dają taki sam komfort jak pompowane, jednak możesz być pewna, że ich nie przebijesz. Nesa ma też świetną amortyzację, dużą gondolę i siedzisko. U mnie sprawdza się super - ja i córka bardzo go lubimy.
Awatar użytkownika
Rade499
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 22:33

Re: Jaki wózek

Post autor: Rade499 »

Ja mam Rico Nano Pro i mimo, że użytkuję go już kilka miesięcy, wciąż wygląda jak nowy. Zdążyłam już nawet przerzucić się na spacerówkę tej marki i po rozmiarach siedziska mogę stwierdzić tylko jedno - będzie z nami do końca :) Polecam - jest wygodny i lekki.
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: Jaki wózek

Post autor: Lilka58 »

Ja wybrałabym Basic Sport. Jest tańszy i ma pompowane koła, a jestem tradycjonalistką, więc innych po prostu nie uznaję :) Sama mam Basic Pastel, więc wiem jaki to komfort mieć pompowane koła ;) Wózek ma też doskonałą amortyzację i duże siedzisko i gondolę. Jest więc komfortowy dla dziecka.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Jaki wózek

Post autor: elwi »

zerknij sobie jeszcze koniecznie na model AXO z Cavoe :) to nowość na rynku, z nami od jakiś 3 tygodni. Wózek solidnie wykonany, nadający się na każdy teren ( świetna amortyzacja i porządne i wytrzymałe koła). Super wygląd, modna kolorystyka. jest zwinny, łatwo podbija i prowadzi się płynnie.
Awatar użytkownika
yusta
Posty: 57
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:09

Re: Jaki wózek

Post autor: yusta »

Tak, albo na x-landery, to są też pięknie i funkcjonalne wózki. Ja swojego zamówiłam do domu za darmo na próbę bo chciałam na spokojnie go wypróbować i muszę powiedzieć że ten wózek jest jeszcze leszy niż na zdjęciach
Awatar użytkownika
admiralos
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, 21:39

Re: Jaki wózek

Post autor: admiralos »

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wózek 3w1


_______________________
https://samka.pl
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Jaki wózek

Post autor: menilia »

też polecam markę Cavoe, tu świetna jakość idzie w parze z umiarkowanymi cenami. Można kupić samą spacerówkę albo poszerzyć ją o dodatkową gondolę. My kupilismy dla córki ten model Axo ( 0-22 kg). dobra amortyzacja, koła z gumowymi oponami, dośc pojemny kosz na zakupy.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Jaki wózek

Post autor: ivona »

ja się właśnie przyjrzałam tym wózkom, też świetnie wyglądają ale ja już wcześniej zamówiłam online x-landera, wypróbowałam go w domu za darmo, to też są świetne wózki i mają bardzo atrakcyjny i modny design
małgorzataq

Re: Jaki wózek

Post autor: małgorzataq »

Dla mnie najważniejszym kryterium przy wyborze wózka była łatwość użytkowania i design, dlatego postawiłam na wózek Cosmo 3 w 1 w zestawie z fotelikiem i adapterami zwiększającymi funkcjonalność wózka. Do tego dobra cena i wysyłka zrealizowana w jeden dzień.
maryśka

Re: Jaki wózek

Post autor: maryśka »

ja wolałam jednak x-landera bo sprawia wrażenie bardziej solidnego a potrzebuję wózka który sprawdzi mi się zarówno na wsi jak i w mieście. Spójrz na ten wózek, jak dla mnie jest dużo lepszy.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Jaki wózek

Post autor: bate »

Mnie do kupna crafta z Coletto https://www.coletto.pl/produkt/89/craft przekonała bratowa, sami już dawno kupili ten wózek i widziałam jak świetnie jej się sprawdza, zachwalała go na każdym kroku i się nie dziwię. Teraz jak sama jestem szczęśliwą posiadaczką tego modelu, to wiem o co jej chodziło. Wózek jest wielofunkcyjny, dobrze wygląda, ma kokosowy, wygodny materacyk, jest w nim wentylacja, super się go prowadzi i to po różnych powierzchniach. Bardzo gorąco go polecam każdej mamie, mamy i wysoką jakość i korzystna cenę.
kaśkowa

Re: Jaki wózek

Post autor: kaśkowa »

Nie wiem który masz wybrać wózek, to już chyba zależy od upodobań i budżetu. Jak dla mnie to nowy wózek x-lander jest najlepszy, nie dość że bajerancki i modny to jeszcze możesz wybierać wśród modnych teraz kolorów no i jest przede wszystkim solidny i funkcjonalny
żelazna

Re: Jaki wózek

Post autor: żelazna »

Dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać - najlepszą ofertę ma marka Riko więc wózka idealnego polecam szukać w ich ofercie. Ich wózki są w dobrych cenach i super jakości - sama od prawie roku mam Riko Nesa i w życiu nie miałam kontaktu z lepszym wózkiem.
Małże

Re: Jaki wózek

Post autor: Małże »

Wybór wózka to nigdy nie jest łatwa i oczywista decyzja. Ja bardzo długo szukałam swojego ideału, aż w ręce wpadła mi oferta Riko Nano Pro. Od razu wiedziałam, że ten wózek jest dla mnie! Teraz użytkuję go już kilka miesięcy i jestem zachwycona! Nie ma lepszego od tego! Jakość, bezpieczeństwo i wygoda.
Wikuśka78

Re: Jaki wózek

Post autor: Wikuśka78 »

Wahałam się między modelem Nesa a Side i wybrałam Nesę. Absolutnie nie żałuję, jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, więc polecam i Tobie. Wózek gładko jedzie po każdej powierzchni, a dobra amortyzacja każdą nierówność przerabia w przyjemne dla dziecka bujanie dzięki czemu śpi cały spacer jak aniołek.
Joaśka

Re: Jaki wózek

Post autor: Joaśka »

Ja z kolei od początku wiedziałam, że chcę anexa. Zastanawiałam się tylko nad odpowiednim modelem, w końcu postawiłam na l/type, wydaje mi sie, że najbardziej spełnia nasze wymagania:) Gondola jest łatwa w przenoszeniu- wypina się jedną ręką, i składa się-a to bardzo duży plus:) Ogólnie cały wózek jest łatwy w obsłudze, poręczny i wygodny a przy tym prezentuje się nowocześnie;)
kłodowska

Re: Jaki wózek

Post autor: kłodowska »

Niezłe są te wózki z tego co widzę ale mogę Ci polecić też wózek taki jaki ja mam, tu jest filmik https://www.youtube.com/watch?v=36GD2pghTc4 który dokładnie opisuje jego zalety a jak zależy Ci na solidnym i niezawodnym wózku terenowym to ten jest najlepszy
Mładzia777

Re: Jaki wózek

Post autor: Mładzia777 »

Ja wózek upatrzyłam sobie już będąc w ciąży i jest nim Riko Nano Pro. Jakiś czas temu przerzuciliśmy się już na spacerówkę i mogę śmiało przyznać, że wózek całkowicie spełnił moje oczekiwania, a nawet nie spodziewałam się, że będzie aż tak wygodny i lekki w prowadzeniu.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 120
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:45

Re: Jaki wózek

Post autor: dzer »

Mam bliźniaki i spacery z bliźniakami jeszcze są całkiem proste, bo nie biegają każdy w inną stronę - nie umieją jeszcze chodzić :). To moje małe słodzika, chociaż lubią już psocić i kochają spędzać czas na świeżym powietrzu. Kupiłam oczywiście wózek podwójny, w sklepie Auto Box https://autobox-online.pl/pl/p/Thule-Ur ... ouble/1158 On jest boski. Bardzo dobrze się go prowadzi, ma ergonomiczny kształt, jest lekki i nawet można z nim biegać! Szczerze go polecam :).
Słowka96

Re: Jaki wózek

Post autor: Słowka96 »

Wózki od Riko zdecydowanie są warte uwagi. Kosztują niewiele a są bardzo dobre jakościowo. Zachwyciły mnie też swoim wyglądem - wszystkie mają coś wyjątkowego w sobie. Ja zdecydowałam się na Riko Basic Sport, bo jego sportowa stylistyka najbardziej mnie przekonała.
wózek43

Re: Jaki wózek

Post autor: wózek43 »

Wózki z badzo dobrą manewrością i stabilizacją znajdziesz na Wózki inwalidzkie wszystkie wózki oferowane przez ten sklep mają deklaracje zgodności CE, która dotyczy europejskich wyrobów. Oraz są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych. Ta firma ma bardzo dobrą obsługę klienta, więc jeśli masz pytania to możesz bez problemu się kontaktować.
Bożenka652

Re: Jaki wózek

Post autor: Bożenka652 »

Jeszcze niedawno sama zastanawiałam się nad tym jaki wózek będzie najlepszy dla mojej córki i najwygodniejszy w użytkowaniu dla mnie. Pamiętam jak przebierałam w ofertach, dopóki nie zauroczył mnie Basic Pastel od Riko. Nie chodzi tylko o ich design, ale też bezpieczeństwo, praktyczność i dobrą cenę. Polecam
kłaczkowa

Re: Jaki wózek

Post autor: kłaczkowa »

Fajny nawet ten wózek ale ja wybrałam x-lander. Tyle moich koleżanek narzekało na swoje dwa razy droższe wózki. A ja jestem bardzo zadowolona. A że mam model x-move to do kosza na raz wkładam opakowanie Pampersów, mleko, resztę drobnych zakupów i spokojnie się wszystko mieści :)
Czółko12

Re: Jaki wózek

Post autor: Czółko12 »

Marka Riko ma na tyle duży wybór wózków, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałam Riko Basic Sport - najbardziej mi się spodobał i okazał się przy okazji nie drogi. W terenie radzi sobie doskonale - zarówno na wyboistych drogach, w sklepie jak i w mieście. W końcu wciąganie na wyższe piętra nie jest utrapieniem.
miśka_o

Re: Jaki wózek

Post autor: miśka_o »

Najważniejsze jest to, aby wybór Tobie odpowiadał. Warto jednak dobrze przemyśleć swoją decyzję, aby wybrany wózek był jednocześnie praktyczny i wygodny. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Riko Nesa. Kosztuje niedużo, a jednak zachwyca jakością :)
waśka

Re: Jaki wózek

Post autor: waśka »

Jeśli o mnie chodzi to też najbardziej spodobał mi sie x-lander, wiadomo, każda z nas ma inne potrzeby i inny gust, jedna woli jasne pastele a mi się podobają ciemne kolory i cieszę się że mogłam sobie zamówić ten śliczny wózek w takim kolorze jaki sobie wymarzyłam :)
moniś521

Re: Jaki wózek

Post autor: moniś521 »

Przed tym jak kupiłam wózek mojej córce też bardzo długo zastanawiałam się który będzie najlepszym wyborem. Ostatecznie wybrałam Riko Basic, bo był najtańsza opcją wśród marki Riko. Muszę przyznać, że jak na tą cenę wózek wykonany jest naprawdę solidnie. Polecam
Baśka22

Re: Jaki wózek

Post autor: Baśka22 »

Nie lubię przepłacać, a gdy byłam w ciąży nie mogłam sobie na to pozwolić, dlatego kupując wózek zdecydowałam się na Riko Basic Sport. Wózek jest wyjątkowo tani, a przy tym w dobrej jakości. Służy nam już dwa lata i do tej pory nie działo się z nim nic niepokojącego, więc jestem z niego bardzo zadowolona.
fikuś23

Re: Jaki wózek

Post autor: fikuś23 »

Sama byłam przerażona wybierając wózek. Zależało mi na tym aby kupić jak najtańszy i jednocześnie najlepszy wózek. Mój wybór padł więc na Riko Nesa. Wózek ma nieprzebijalne koła, dobrą amortyzację, jest zwrotny i bardzo elegancki. Z czystym sumieniem mogę go polecić.
aśka

Re: Jaki wózek

Post autor: aśka »

U nas nie było tak źle, też postawiliśmy jednak na x-landera i nie żałujemy. Wózek jest rewelacyjny, zgrabny i poręczny więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Lekko i wygodnie się prowadzi, gondola dobrze chroni malucha a spacerówka zapewnia sporo miejsca dzieciaczkowi. Całość jest łatwa w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
KrzysztofO

Re: Jaki wózek

Post autor: KrzysztofO »

Mam w planach kupić koła pompowane do wózka, bo kupiłem bardzo dobry technicznie wózek, ale niestety nie miał w ofercie takich kół, na jakich mi zależało. Takie koła pompowane do wózka https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne-pompowane/ można bez problemu traktować jako element zamienny. Kół pompowanych do wózka można szukać w ofercie firmy Kamar https://kamar-kola.pl/ i to właśnie tą ofertę zdecydowanie polecam, z tego względu, że jakość u nich jest zawsze na wysokim poziomie i można liczyć też przede wszystkim na dobrą cenę.
Katarzyna23

Re: Jaki wózek

Post autor: Katarzyna23 »

Potrzebuję kół piankowych do mojego wózka https://kamar-kola.pl/kola-piankowe/ . Czy ktoś może polecić sklepy lub dostawców, gdzie można znaleźć kółka piankowe do wózków?
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 133
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:41

Re: Jaki wózek

Post autor: sroka »

Myślę, że wybór konkretnego wózka to sprawa indywidualna. Jeżeli interesują Was te i inne akcesoria dla maluchów to śmiało polecam odwiedzić sklep z wózkami danex24. Znajdziecie tam też inne produkty dla dzieci - zabawki, akcesoria - wszystko, co przy dziecku może Wam się przydać. Wybór jest bardzo duży - a zakupy wygodnie przyniesie Wam do domu kurier.
ODPOWIEDZ