Jaki wózek spacerowy wybrać?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Ińka

Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: Ińka »

Cześć!
Jaki wózek spacerowy warto wybrać i jednocześni gdzie go szukać, bo też zależy mi na dobrych cenach. Pomożecie, bo za kilka miesięcy na świat przyjdzie nasza córcia i chcielibyśmy się wcześniej do tego wszystkiego przygotować i już wyprawkę mieć przygotowaną wcześniej. Pozdrawiam
Kaśka33

Re: Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: Kaśka33 »

W przypadku kiedy rozglądacie się za wyborem stylowych, nowoczesnych i jednocześnie funkcjonalnych propozycji w zakresie spacerówek to może warto w takim razie sprawdzić ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji, jak na przykład Euro-Cart Volt Pro Powder w kolorze różowym, także dla dziewczynki super. Poza tym niedużo waży bo tylko 7,6 kg. Do tego pozwala na przewożenie dzieci od urodzenia aż do 22 kg i wygodne siedzisko oraz sporo miejsca na różne akcesoria.
Reńka44

Re: Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: Reńka44 »

W mojej opinii także jest to po prostu fajna i funkcjonalna propozycja w dobrej cenie. Poza tym warto sobie zajrzeć na ich stronę i cały opis bo daje naprawdę sporo możliwości, dzięki czemu można wybrać się na dłuższy spacer w piękną pogodę. Ja uwielbiam i jak mam tylko okazję to wolę wolny czas z maluszkiem spędzić na świeżym powietrzu :)
Ińka

Re: Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: Ińka »

Reńka44 pisze: ↑10 sie 2021, 9:28 W mojej opinii także jest to po prostu fajna i funkcjonalna propozycja w dobrej cenie. Poza tym warto sobie zajrzeć na ich stronę i cały opis bo daje naprawdę sporo możliwości, dzięki czemu można wybrać się na dłuższy spacer w piękną pogodę. Ja uwielbiam i jak mam tylko okazję to wolę wolny czas z maluszkiem spędzić na świeżym powietrzu :)
Super, na takie wskazówki czekałam! Dzięki wielkie za informacje i mam nadzieję, że to nie koniec propozycji dla mnie z Waszej strony :)
aśka

Re: Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: aśka »

Teraz łatwo kupić dobry wózek i skompletować wyprawkę, nie ma w tym jakiejś wielkiej filozofii teraz zwłaszcza że x-landera teraz możesz zamówić online bezpośrednio od producenta, wypytasz o wszystko na livechacie bez wyruszania z domu i biegania po sklepach
Bośka

Re: Jaki wózek spacerowy wybrać?

Post autor: Bośka »

Jeśli chodzi o wygodną i funkcjonalną spacerówkę to może warto w takim razie właśnie rozważyć model Euro-Cart Volt Pro Powder Pink http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html waży mniej niż 8 kg więc bez problemów mogę go znieść z 1 piętra, pozwala na przewożenie dzieci od urodzenia aż do 22 kg, w tym moskitiera i praktyczna torba transportowa. Korzystam i na pewno jeszcze przy kolejnym dziecku komuś będzie mógł posłużyć :)
ODPOWIEDZ