Doskonałe wesele

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Alvarka
Posty: 39
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:53

Doskonałe wesele

Post autor: Alvarka »

Zastanawiasz się jak najlepiej zorganizować doskonałe wesele? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z katalogiem usług Cozweselem.pl. W jednym miejscu znajdziesz tam najlepsze oferty weselne.
Awatar użytkownika
mcbert
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Doskonałe wesele

Post autor: mcbert »

Ja się nie bardzo na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.
A jeśli to miłość?
Awatar użytkownika
BowWow2
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:08

Re: Doskonałe wesele

Post autor: BowWow2 »

W Sieci warto poszperać informacji w tej sprawie. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
tojakamil
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:30

Re: Doskonałe wesele

Post autor: tojakamil »

Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Doskonałe wesele

Post autor: paczula »

Najważniejsze to znaleźć odpowiednią salę :) bo to jest niesamowicie istotne i w sumie chyba to jedna z najważniejszych rzeczy przy organizacji. Ja mogę od siebie polecić Pod zielonym dębem w Bohuminie. - Nasze wesele tam we wrześniu było doskonałe dosłownie
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Doskonałe wesele

Post autor: michalina »

A może Saffron? To bardzo fajny lokal, przytulny, z dobrym jedzeniem. Tutaj mają opisane wszystko http://saffron.com.pl/ można do nich też zadzwonić i porozmawiać i ustalić szczegóły
Awatar użytkownika
makaronica
Posty: 68
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:25

Re: Doskonałe wesele

Post autor: makaronica »

Sala w ktorej my wesele robilismy to juz nie istnieje haha bo to troche czasu temu bylo ale polecic moge piekna sale w Łowiczu - Wiedeń. Pomiesci do 150 osob, kuchnia jest na obiekcie a nie z cateringu i robia cuda ! Pyszne, duze porcje, zamowienie zrealizuja wedle pomysłów, do tego atmosfera bardzo rodzinna i piekny ogrod.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Doskonałe wesele

Post autor: Sara »

Na takim weselu nie może zabraknąć oczywiście dodatkowych atrakcji. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem może być fotolustro Wynajem takiego fotolustra wbrew pozorom wcale nie jest drogi, sami możecie sprawdzić na stronie http://foto-lustro.com/.
Od tradycyjnej fotobudki fotolustro różni się tym, że ładniej się prezentuje i można w nim sfotografować całą postać ;)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Doskonałe wesele

Post autor: Zdzisiek78 »

Wydaje mi się, że najważniejszą sprawą jest odpowiedni dobór sali. Jeśli dobrze przemyślimy tą decyzję i znajdziemy odpowiedni lokal to mamy połowę pracę z głowy. Istotne znaczenie ma nie tylko wygląd sali, ale też oferowane w cenie dekoracje. Druga bardzo istotną sprawą jest oczywiście menu, które powinno zachwycić gości. Myślę, że te wszystkie cechy posiada oferta hotelu Quadrille https://quadrille.pl/oferta/wesele/ .
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2019, 10:52

Re: Doskonałe wesele

Post autor: Aligru »

Świetnym pomysłem jest fotolustro. Jako atrakcja na weselu wygląda i sprawdza się super. Nie jest tak oklepane jak zwykła fotobudka a goście bawią się równie dobrze. Widziałam parę razy już takie rozwiązanie na weselu i zawsze wszyscy chwalili.
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Doskonałe wesele

Post autor: bernadett »

co do atrakcji to pokazy barmanskie sa super! Speedbar robi naprawde zjawiskowe :) sama mialam ta przyjemnosc jeden ogladac na zywo :)robia tez bary lodowe, rzezby z lodu, naprawde swietnie sie to wszystko prezentuje, na impreze weselna takie cos w sam raz, beda super wspomnienia
Awatar użytkownika
atletka
Posty: 166
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:26

Re: Doskonałe wesele

Post autor: atletka »

Mnie sie wydaje, ze gwarancja doskonalego wesela jest przede wszystkim wybor odpowiedniej sali, takiej, aby spelaniala nasze oczekiwania, ja mialam ostatnio wesele w Inowroclawiu u kuzynki i bylismy w Karczmie Kujawskiej, super miejsce na taka impreze, sala rewelacja, sama w sobie stwarzala niepowtarzalny klimat, plus ogolnie cala organizacja imprezy naprawde fajnie
ODPOWIEDZ