Dom seniora Familia

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Franciszka80

Dom seniora Familia

Post autor: Franciszka80 »

Hej. Wiecie coś na temat domu opieki familia.lodz.pl? Jakie warunki mają mieszkańcy? Jak to wszystko wygląda "od środka". Chcę się upewnić, że to odpowiednie miejsce dla mojej babci.

https://nzozrevita.pl/blog/szczepienia-obowiazkowe-fakty-i-mity

Awatar użytkownika
Chwalimir94

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Chwalimir94 »

W tej placówce mieszka mój dziadek i na każdej wizycie, pytany, jak mu się żyje, odpowiada, że świetnie. Pensjonariusze są dobrze karmieni, mają profesjonalną opiekę przez całą dobę, a nawet mogą wychodzić na spacery po cichej i spokojnej okolicy. To dobre miejsce dla seniorów.

Drożdżówka

Post autor: Drożdżówka »

Jeśli macie obok siebie starsze osoby warto pamiętać, że teraz w doz jest promocja na leki dla seniorów i mogą je kupić ze zniżka aż 20%.

Cyńka

Post autor: Cyńka »

A jakich seniorów to dotyczy? Muszą mieć jakieś zaświadczenie? Jakiś przedział wiekowy? Taka zniżka na pewno trochę pomogłaby moim rodzicom.

Awatar użytkownika
fringilavigo

Post autor: fringilavigo »

Dom seniora jest naprawde opcją dla starszych ludzi, zwłaszcza jak młodzi pracuja i nie ma nikt seniorem się zajac. Ja zastanawiam się http://podtopolami.eu osrodek ten jest postrzegany przez podopiecznych jak ich własny dom, a otaczający ich personel stanowił przedłużenie rodziny.

Drożdżówka

Post autor: Drożdżówka »

Cyńka pisze:
01 lis 2020, 1:02
A jakich seniorów to dotyczy? Muszą mieć jakieś zaświadczenie? Jakiś przedział wiekowy? Taka zniżka na pewno trochę pomogłaby moim rodzicom.
Nie trzeba mieć zaświadczenia, przynajmniej moja mama nie miała żadnych problemów z realizacją, można skorzystać od 60 r.ż.

buśka

Post autor: buśka »

Drożdżówka pisze:
27 lis 2020, 21:54
Cyńka pisze:
01 lis 2020, 1:02
Nie trzeba mieć zaświadczenia, przynajmniej moja mama nie miała żadnych problemów z realizacją, można skorzystać od 60 r.ż.
A ta promocja to w jakieś konkretne dni, godziny?

ODPOWIEDZ