Co myślicie o marce Cavoe?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: Lilka58 »

Zaczynam kompletować wyprawkę dla mojego syna i zastanawiam się nad kupieniem wózka marki Cavoe. Chciałabym wiedzieć czy ktoś z Was ma wózek tej marki i mógłby powiedzieć więcej na jego temat? Osis i Axo tak samo mi się spodobały, ale nie potrafię się zdecydować, który będzie lepszy.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: melka92 »

Twój wybór przede wszystkim zależy od Twoich wymagań i tego jakie będzie przeznaczenie wózka. Jeśli wolisz wyprawy terenowe - wybierz Axo, jeśli głównie chodzisz po mieście - wybierz Osis. Oba wózki są bardzo solidne, ja osobiście wybrałam model Osis, więc jak coś - pytaj :)
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: Lilka58 »

No u mnie to nie jest do końca klarowne. Mieszkam na wsi, ale bardzo dużo czasu spędzam w mieście, więc teoretycznie wózka z super amortyzacją nie potrzebuję. Najważniejsze aby mieścił się do mojego niewielkiego bagażnika. Który z tych wózków będzie lepszy?
Luśka99

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: Luśka99 »

Ja myślę, że ta marka ma przed sobą świetlaną przyszłość i czasy świetności jeszcze przed sobą. Ich wózki wyglądają luksusowo, są dobrze wyposażone, a przy tym w dobrych cenach. Na uwagę zasługuje też jakość ich wykonania, która jest naprawdę wysoka. Z czystym sumieniem polecam, szczególnie model Axo, który sama mam :D
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: Lilka58 »

Luśka99 Ja też bardziej skłaniam się ku Axo - amortyzacja otwiera wiele drzwi i umożliwia spacery dosłownie wszędzie. Poza tym wydaje mi się też, że zdecydowanie łatwiej jest uspać dziecko poprzez spokojne bujanie. Jutro złożę więc zamówienie i z niecierpliwością będę czekać na dostawę.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: ivona »

Całkiem niezłe są te wózki z tego co widzę ale mogę Ci polecić też wózek taki jaki ja mam, tu jest filmik https://www.youtube.com/watch?v=36GD2pghTc4 który dokładnie opisuje jego zalety a jak zależy Ci na solidnym i niezawodnym wózku terenowym to ten jest najlepszy
Awatar użytkownika
Alicja789
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:27

Re: Co myślicie o marce Cavoe?

Post autor: Alicja789 »

Marka Cavoe to przede wszystkim luksus i klasa. Producent pomyślał o każdym typie klienta, więc każdy w ich ofercie znajdzie coś dla siebie. W moim przypadku okazał się być nim model Osis. Bez amortyzacji świetnie radzi sobie w mieście, a jest też zdecydowanie lżejszy niż w wersji z amortyzacją :)
ODPOWIEDZ