Zabawa

Cześć, miło Cię widzieć! Witaj na forum wspanialakobieta.pl, miejscu dla wymagających kobiet. Przywitaj się z nami!
Myślę

Re: Zabawa

Post autor: Myślę »

Cześć wszystkim! Myślę, że wszyscy, tak jak ja, są teraz bardzo znudzeni kwarantanną. Siedzisz w domu i nie ma rozrywki. Znalazłem więc stronę, na której jest recenzja kasyna. Oto jest gg199.bet/pl/sports. I zacząłem zajmować się zakładami sportowymi. Cóż, jako rozrywka jest nawet bardzo dobra. Teraz jest coś do zrobienia.

duduś88a

Re: Zabawa

Post autor: duduś88a »

Witam,jak spędzać czas z dzieckiem podczas kwarantanny? Zastanawiam się nad tym, jakie zabawy wymyślić,ale zapewnić jednocześnie dziecku zabawę i rozwój. Proszę o wasze opinie o tym https://kidos.pl/blog/100-pomyslow-na-n ... arantanny/ Co lubią robić wasze dzieci?

łucja23

Re: Zabawa

Post autor: łucja23 »

Hej :)

zależy dla jakiego wieku.. My znaleźliśmy super sposób na zabawę z dwuletnią córką. Wiele inspiracji jest na stronie: https://www.wioski.co/blog/luzne-czesci . Odkąd przeczytałam ten artykuł, często zbieram wszystkie przypadkowe elementy, wyciągam różne miseczki i kładę na podłodze. Zabawa sama się rozkręca.

fringilavigo333

Re: Zabawa

Post autor: fringilavigo333 »

No to mi przychodzi do głowy klasyka - jakaś fajna gra dla dziewczynek, lalki - tych modnych jest cała masa, albo zabrać dzieciaki do wesołego miasteczka ? Moze twinpigs żory ? Wiem ze tam moja szwagierka często jeździ z córkami i sa wszyscy mega zadowoleni :)

ODPOWIEDZ