Wypieki Wielkanocne - gdzie kupić?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Tomuś

Wypieki Wielkanocne - gdzie kupić?

Post autor: Tomuś »

Cześć, macie może jakieś sprawdzone miejsce z wypiekami na święta? Nie mam takich talentów a chciałbym mieć jakąś świąteczną słodycz do kawy. Kiedyś zamówiłem tort w osiedlowej piekarni i nie byłem zachwycony. Dlatego wolę spróbować z jakiegoś sprawdzonego przez kogoś miejsca. Z góry dzięki za pomoc.
błażej

Re: Wypieki Wielkanocne - gdzie kupić?

Post autor: błażej »

Ja mam już od jakiegoś czasu jedno takie miejsce, w którym zamawiam pyszne wypieki. Śmiało możesz zajrzeć na https://e-torty.pl/torty-dostawa-na-wielkanoc i prześledzić ofertę świąteczną. Ja zamawiam u nich słodkości na każdą okazję i zawsze wszystko jest pyszne i wygląda obłędnie. Zamówione produkty zostaną Ci dostarczone pod wskazany adres więc nie musisz się martwić o ich odbiór.
wiśka89

Re: Wypieki Wielkanocne - gdzie kupić?

Post autor: wiśka89 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestowac w wyjazd na święta Wielkanocne. W tym roku wraz z rodziną postanowiliśmy,że czas wyjechać. Rzeczywistość bywa różna,a teraz jest szczególnie ciężka....Co sądzicie,czy święta zdala od ludzi będą rozsądne? https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach Co o tym sądzicie? Proszę o opinie i porady.
Czesław85

Re: Wypieki Wielkanocne - gdzie kupić?

Post autor: Czesław85 »

U nas nie tylko świątecznie przydają się sosjerki zamówione tutaj https://gastromarket.pl/sosjerki/. Przy niedzielnym obiedzie to pewny element nakrycia stołu. W kuchni zdecydowanie powinny znaleźć się sosjerki, widzę że nie wszyscy je posiadają. A w gastromarket znajdziecie wszystkie rodzaje naczyń jakie tylko potrzeba w domowej kuchni
ODPOWIEDZ