Wizyta u psychiatry

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
Iliana64
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 5:16

Wizyta u psychiatry

Post autor: Iliana64 »

Cześć dziewczyny. To dla mnie dość trudny temat, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Zdecydowałam się zapisać na wizytę do psychiatry, ale nie potrafię się zdecydować na konkretną przychodnię w Łodzi. Myślę o Poradni Salomon. Wiecie coś na jej temat?
Awatar użytkownika
Celestia1981
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 23:25

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Celestia1981 »

Szczerze uważam, że w Poradni Salomon przyjmuje najlepszy psychiatra w Łodzi. Mnie wizyty tam pomogły zapanować nad własnym życiem i naprawdę wiele dobrego mi to dało. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Nie ma się czego bać.
Róża

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Róża »

Nie ma co się zastanawiać. Przecież jeśli widzicie, że coś złego dzieje się w Waszej głowie, to powinniście reagować jak najszybciej. W ten sposób będziecie mieli pewność, że odpowiednio o siebie dbacie. W https://psychomedic.online/ możecie odbyć zdalną terapię, co jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem. Pomyślcie nad tym, bo to może być dla Was idealnym wyborem.
Awatar użytkownika
meridaW
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2020, 0:43

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: meridaW »

Je przez liczne stresy, m.in. w pracy dostałam zaburzeń lękowych i zdecydowałam się na leczenie u psychiatry. Dostałam leki, które okazały się bardzo skuteczne, jednocześnie chodzę też na terapię do psychologa i takie dwutorowe działanie jest najbardziej w moim przypadku sensowne, bardzo mi pomaga. Jedno i drugie mam w katowickim ośrodku Medis https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-kome ... sychiatra/ Dobrze tam się zajmują pacjentami, także mogę ich doradzić.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: maia »

Cieszę się, że zdecydowałaś się pójść po pomoc :). Mamy teraz maj, czyli miesiąc zdrowia psychicznego i serce mi się raduje jak słyszę, że ktoś w końcu poszedł po pomoc i zadbał o swoje zdrowie psychiczne. Sama zmagam się z depresją, jest to bardzo wyniszczająca choroba, latami bałam się i wstydziła się mówić o mojej chorobie. W zeszłym roku poszłam do psychiatry, do dr Andrzeja Wilka https://www.psychiatradebica.pl/oferta/depresja , który swój gabinet ma w Dębicy. Trafiłam świetnie, lekarz jest kompetentny, niesamowicie mi pomógł, stanęłam na nogi, czuję się o niebo lepiej, obecnie nie jestem na lekach i wciąż mój dobry stan się utrzymuje, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: eapl »

Jak idzie leczenie? Ja również zdecydowałam się na wizytę u psychiatry, jakieś pół roku temu. Od tamtego czasu regularnie chodzę na wizyty do psychiatry Urszuli Sadowskiej, która swój gabinet ma w Warszawie na Grochowskiej: https://www.psychiatria.waw.pl/kontakt To bardzo dobra specjalistka, która nie tylko doskonale zna się na wykonywanej pracy, ale także ma świetne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona z jakości jej usług. Naprawdę mogę ją szczerze polecić, dzięki niej mój stan się bardzo poprawił, z osoby z silną depresją, jestem człowiekiem, który w końcu stał się pogodny i daje sobie rade żyć i funkcjonować :).
ODPOWIEDZ