rozwod

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

rozwod

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, rozne sytuacje w zyciu się dzieją. Niestety, ja chcę złożyć pozew o rozwod. Bardzo mi na tym zalezy,poniewaz wiem,że muszę zająć się dziećmi i chciałabym być niezalezna jak najszybciej. Jakiego adokata do takichs praw warto wybrac? Zalezy mi na kims empatycznym. Co sądzicie o tym https://gautier.com.pl/rozwod-i-separacja/ ? Będę wdzięczna za opinie.
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:34

Re: rozwod

Post autor: wirer »

Ja też taki wniosek złożyłam, to była trudna decyzja, ale konieczna, bo moje małżeństwo się definitywnie skończyło. Skorzystałam przy tym z usług kancelarii adwokata Krzysztofa Kaczmarka https://www.kancelaria-adwokacka-kalisz ... o-rodzinne z Kalisza. On pomógł mi przygotować wniosek, wszystko ogarnąć, no i reprezentował mnie podczas samej sprawy rozwodowej. Na szczęście wszystko się skończyło szybko, to świetny specjalista, ma korzystne stawki cenowe, polecam.
ginamó

Re: rozwod

Post autor: ginamó »

Musieliśmy dokonać rozwodu. Jednakże, w pomocy przy unieważnieniu małżeństwa zdecydowaliśmy się skorzystać z usług https://kancelariakanoniczna-skrzypczak ... alzenstwa/ a było to niezmiernie potrzebne , w końcu był to ślub kościelny. Było przy tym nieco roboty, ale bez pomocy specjalistów byśmy nie podziałali!
mórarz

Re: rozwod

Post autor: mórarz »

W takim wypadku konieczne jest skorzystanie z pomocy i wsparcia oferowanego przez zaufaną kancelarię adwokacką. Należytego wsparcia na tym polu udzielili nam https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-rodzinne/ , gdzie skorzystaliśmy z pomocy odnośnie rozwodu jak i pozniejszego podzialu opieki nad dziecmi. Bylo warto!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: rozwod

Post autor: kasiakowa06 »

Zdzisiek78 pisze: ↑28 sie 2019, 21:23 Witam, rozne sytuacje w zyciu się dzieją. Niestety, ja chcę złożyć pozew o rozwod. Bardzo mi na tym zalezy,poniewaz wiem,że muszę zająć się dziećmi i chciałabym być niezalezna jak najszybciej. Jakiego adokata do takichs praw warto wybrac? Zalezy mi na kims empatycznym. Co sądzicie o tym gautier.com.pl/rozwod-i-separacja/ ? Będę wdzięczna za opinie.
Uważam, ze powinnaś skorzystać z pomocy adwokata - za dużo można przegrać niestety.. polecam https://www.klimkowski-kancelaria.pl/6/ ... opiekuncze
głodna

Re: rozwod

Post autor: głodna »

Jeśli chodzi o rozwody to mogę polecić kancelarię mecenasa Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, bo wiem że ci prawnicy pomagają ludziom na całym wybrzeżu ale ja akurat korzystałam z ich usług w Szczecinie, biegle posługują się też językiem niemieckim więc jeśli macie jakieś problemy z wątkiem zagranicznym nie będzie kłopotu w ich rozwiązaniu.
Doli

Re: rozwod

Post autor: Doli »

Sprawy rozwodowe są trudne, bo to nie tylko kwestie prawne, ale także dużo emocji. Mi przez rozwód, podziała majątku, ustalanie opieki nad dziećmi i ustalanie wysokości alimentów pomógł przejść mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Świetny adwokat, który z zaangażowaniem prowadzi delikatne sprawy rodzinne, wymagające rzetelnego przygotowania, ale także empatii i zrozumienia. Na bieżąco informuje o przebiegu postępowania, dzięki czemu ma się nad swoją sprawą pełną kontrolę.
ODPOWIEDZ