rozwód pomoc prawna Gdańsk

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Żubr

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Żubr »

Hej. Nie wiem czy ktoś z was byłby mi w stanie pomóc, ale warto spróbować. Chodzi konkretnie o to, że potrzebuję namiaru na jakiegoś dobrego mecenasa z Gdańska, który miałby doświadczenie w sprawach rozwodowych. Jeżeli znacie kogoś takiego, to byłabym wdzięczna za polecenie.
Michał Środa

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Michał Środa »

Też przechodzę przez rozwód, a właściwie również szukam dobrego mecenasa z okolic Trójmiasta. Więc podpiąłbym się pod Pani pytanie. Jeżeli znacie kancelarię, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych to polećcie kogoś. W Internecie jest sporo kancelarii, które zajmują się rozwodami, ale nie wiem, czy można im ufać, ponieważ nie mam pojęcia, jakie mają doświadczenie.
Kryśka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kryśka »

Przechodziłam przez rozwód kilka miesięcy temu. Jeżeli chodzi o wyspecjalizowaną kancelarię z Gdańska, która działa w zakresie rozwodów, to warto zajrzeć pod ten link: http://www.mindykowski.pl/ . W mojej ocenie mecenas Michał Mindykowski bezproblemowo pomoże wam ze wszystkimi aspektami, związanymi ze sprawą rozwodową. Duża wiedza, zaangażowanie oraz doświadczenie. Czego chcieć więcej? Warto sprawdzić ofertę na stronie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam.
Pomoc prawna w firmie jest bardzo istotna. Niestety wielu rzeczy sami nie załatwimy i potrzebujemy do tego pomocy kogoś doświadczonego, takiego jak https://lexsecure.pl/szybka-porada . W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ