rozwód dobry prawnik Gdańsk

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: trista »

Szukam dobrego prawnika z Gdańska, który zajmie się moim rozwodem. Sprawa jest o tyle skomplikowana, ponieważ prowadzimy wspólnie biznes i martwię się o to jak tę kwestię rozwiązać. Proszę o pomoc, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji ? Każda pomoc się przyda. Dodam jeszcze, że mamy jedno dziecko
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pomelo »

niech zgadnę - pewnie on się biznesem zajmował kiedy ty dzieckiem i teraz rości sobie prawa jako wielki właściciel. tak było u mnie w rodzinie, moja siostra miała podobne przeboje podczas rozwodu. ale jakoś udało się to załatwić, połowa jej przypadła choć firma i tak poszła na sprzedaż. dam znać z usług jakiego prawnika korzystała
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: trista »

pomelo pisze: ↑18 sie 2021, 15:13 niech zgadnę - pewnie on się biznesem zajmował kiedy ty dzieckiem i teraz rości sobie prawa jako wielki właściciel. tak było u mnie w rodzinie, moja siostra miała podobne przeboje podczas rozwodu. ale jakoś udało się to załatwić, połowa jej przypadła choć firma i tak poszła na sprzedaż. dam znać z usług jakiego prawnika korzystała
coś w tym chyba jest. jakbyś miała namiar to będę wdzięczna. w sieci co prawda wysyp kancelarii , ale nie znam ich i chce kogoś z polecenia
Ważka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Ważka »

Tak naprawdę sam rozwód nie jest niczym łatwym i moim zdaniem zdecydowanie warto jest również co nieco na ten temat wiedzieć. Jakiś czas temu ja natrafiłam na bardzo fajny wpis https://www.globewings.net/pl/zycie/pie ... dziec.html i jestem zdania, ze faktycznie warto jest wiedzieć cokolwiek przed pierwszą sprawą rozwodową.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pomelo »

trista pisze: ↑21 sie 2021, 1:34
pomelo pisze: ↑18 sie 2021, 15:13 niech zgadnę - pewnie on się biznesem zajmował kiedy ty dzieckiem i teraz rości sobie prawa jako wielki właściciel. tak było u mnie w rodzinie, moja siostra miała podobne przeboje podczas rozwodu. ale jakoś udało się to załatwić, połowa jej przypadła choć firma i tak poszła na sprzedaż. dam znać z usług jakiego prawnika korzystała
coś w tym chyba jest. jakbyś miała namiar to będę wdzięczna. w sieci co prawda wysyp kancelarii , ale nie znam ich i chce kogoś z polecenia
http://www.mindykowski.pl/ - to jest ta kancelaria z której siostra korzystała. Mówi że można polegać na mecenasie Mindykowskim :) W końcu wygrała niełatwą sprawę co już samo za siebie mówi :)
łamonka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: łamonka »

pomelo pisze: ↑26 sie 2021, 13:35 [http://www.mindykowski.pl/ - to jest ta kancelaria z której siostra korzystała. Mówi że można polegać na mecenasie Mindykowskim :) W końcu wygrała niełatwą sprawę co już samo za siebie mówi :)
Oj zdecydowanie! Kogo ja się nie spytam to zawsze mec. Mindykowskiego polecają jak chodzi o rozwód. Wieloletnie doświadczenie jednak swoje robi i mecenas wie jak postępować w poszczególnych przypadkach dlatego taki jest skuteczny
pączek

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pączek »

W tych okolicach to mam akurat dobrą kancelarię. To znaczy trochę dalej bo w Szczecinie - https://gajda-adwokat.pl/ ale Pan Michał pracuje również poza tym miastem :) więc na spokojnie możesz się z nim skontaktować. Mnie właśnie pomógł przy rozwodzie w zeszłym roku
gaśnica

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: gaśnica »

Jeśli chodzi o prawników na wybrzeżu to mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego. On i jego kancelaria działają na terenie całego Pomorza i na wybrzeżu i specjalizują się w prawie rodzinnym. Ich wiedza jest niezastąpiona w przypadku trudnych spraw rozwodowych
ODPOWIEDZ