Przeprowadzaliście się za granicę?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
mizia
Posty: 69
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:35

Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: mizia »

No hej, chciałabym Was zapytać, czy może przeprowadzaliście się już kiedykolwiek za granicę? Czy znacie sposoby na to, jak przetransportować siebie, dzieci i cały nasz dobytek? Tylko proszę bez informacji, że wystarczy walizka, bo jednak mamy okazję wynająć mieszkanie w Berlinie, na jego obrzeżach dokładniej, ale nie będzie nas stać jeszcze na całe nowe wyposażenie i musimy wieźć ze sobą te z Polski. To jak?
Awatar użytkownika
orichea
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:46

Re: Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: orichea »

Cześć, nie, ja jak dotąd nie miałam tej przyjemności i po części Ci zazdroszczę. Fajnie byłoby zostawić tę Polskę z daleka i żyć gdzieś wśród nieznanych sobie ludzi. Nie, no troszkę by mi rodziny brakowało, chociaż teraz to mnie strasznie denerwuje. Odwołując się do Twojego zapytania, to ja bym postawiła na jakąś firmę transportową. Na pewno przeprowadzą Cie bez żadnego problemu, zobaczysz.
Awatar użytkownika
sarma
Posty: 45
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:22

Re: Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: sarma »

Tylko, że taka firma transportowa, nazywająca siebie "przeprowadzkową", z pewnością liczy sobie za taką usługę całkiem sporo. Przecież i samochód trzeba opłacić (roboczogodziny, zużycie paliwa, amortyzację) , ale też i wynajem pracownika wraz z jego wynagrodzeniem i bezpieczeństwem.. Nie, to to można kolosalnie wyjść. Sądzę, że lepiej będzie już kuriera wynająć, co albo przeprowadzkami, albo dużym gabarytem się zajmuje.
Awatar użytkownika
Devil93
Posty: 58
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:08

Re: Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: Devil93 »

W sumie nie, jeszcze się nie przeprowadzałam, ale planuję, bo mam załatwione wysoko płatną pracę pozwalającą równocześnie na studiowanie w Wielkiej Brytanii, więc taka usługa mi się przyda. W przeciwieństwie do Was, ja tylko w sieci kogoś do przewożenia szukałam i tak mam przedsiębiorstwo kurierskie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Wierzę, że mogę im zaufać, patrząc po opiniach w sieci.
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: Kikki »

Gdybyście szukali solidnego transportu z UK polecam bus z firmy https://beska-travel.pl/ . Niedrogo, w miłej atmosferze i z wykwalifikowanym kierowcą. Starają się zapewnić wysoką klasę w przyzwoitej cenie. Korzystałem z ich usług już kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolony.
Łozka

Re: Przeprowadzaliście się za granicę?

Post autor: Łozka »

A jeśli będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie znalezienia dobrych busów z pomocą których bedziecie mogli z południowej polski dostać się do niemiec, czy holandii to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę firmy Po Europie https://www.poeuropie.pl/busy-do-niemiec/ z których usług już nie raz miałam okazję korzystać. Przede wszystkim ogromne doświadczenie w branży, zawsze wygoda podróży i brak problemów. Dlatego na pewno jeszcze nie raz skorzystam, kiedy będę jechała do męża który teraz właśnie w Niemczech pracuje. Pozdrawiam i oczywiście udanych przejazdów Wam życzę ;)
ODPOWIEDZ