Pomoc prawnika

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
WiolettaM
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 19:25

Pomoc prawnika

Post autor: WiolettaM »

Witam
Mój przyjaciel ma problem... wytoczono mu sprawę o alimenty. Była żona chce bardzo dużo pieniędzy, nie bacząc na to że mój przyjaciel zarabia najniższą krajową. Podkreślić należy, że ona zarabia 2 razy więcej... Chciałabym mu pomóc znaleźć prawnika. Czy ktoś może polecić kancelarię?
Awatar użytkownika
OliwiaL
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2019, 20:17

Re: Pomoc prawnika

Post autor: OliwiaL »

Wejdź na stronę kdkancelarii (tutaj). Pani adwokat z tej kancelarii zajmuje się prawem rodzinnym, w tym również sprawami o alimenty. Myślę, że będzie mogła pomóc.
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Patixs »

Można w sumie znaleźć i tak pomoc przez internet. Nie mówie o forach i blogach intenretowych, na tym bym nie polecała. Tu takie firmy jak http://adwokat-nawojski.pl kancelarie adwokackie na pewno będą bardzo pomocne. W ich ofercie znajdziecie także porady prawne online.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Pomoc prawnika

Post autor: zenka »

Na https://cejrowski.pl/ jest sporo treści związanych z każdą dziedzina prawa, więc warto doczytać a także skontaktować sie w sprawie pomocy z kancelarią - doświadczona i ceniona
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Juliaa »

Bardzo często potrzebna jest pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego na przykład. Często rozwód niesie w konsekwencji różnego rodzaju problemy jak alimenty, sprawowanie opieki na dzieckiem itp. Gdybyście szukali kogoś rzetelnego to www.radcaprawny-trojmiasto.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ ma bardzo dobre opinie. Można się zwrócić ze swoim problemem, z pewnością znajdzie najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
maurycy22
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:54

Re: Pomoc prawnika

Post autor: maurycy22 »

Moim zdaniem pomoc prawnika czasem jest nie zbędna . Zerknij na propozycje na https://kancelariawajs.pl . Może Pani Kasia też pomoże Ci w tych problemach. Warto czasem szukać pomocy u specjalistów.
Awatar użytkownika
meridaW
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2020, 0:43

Re: Pomoc prawnika

Post autor: meridaW »

Jeśli chodzi o Sejny to na bank dobrze sprawdzi się kancelaria pana Pawła Świetlickiego https://www.adwokatswietlicki.pl/ To bardzo dobry adwokat, wielokrotnie korzystaliśmy z jego porad i usług prawnych i zawsze znakomicie się sprawdzał, także śmiało mogę go doradzić inny osobom.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Pomoc prawnika

Post autor: michalina »

W okolicach pomorskiego to ja moge polecic kontakt z panem Weglowskim - 601 867 542 tutaj numer gdyby ktos potrzebowal - pan Weglowski prowadzil moja sprawe rozwodowa, swietny czlowiek, naprawde obeznany w kruczkach prawnych
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 152
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:21

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Helcia »

Jeżeli chodzi o prawo rodzicielskie to w Gdańsku polecam usługi kancelarii www.duks.pl. Pani adwokat Duks-Taniewska potrafi skutecznie pomóc w temacie. Podchodzi z wielką empatią i delikatnością, a jednocześnie jest konkretna i stanowcza w działaniu. Ja dzięki niej uzyskałam prawo do opieki nad dziećmi.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Pomoc prawnika

Post autor: lila87 »

Czasem taka pomoc prawnika jest potrzebna i nie ma rady na to. Warto szukać ciekawych propozycji i pomocy prawnej w miejscach opisanych tutaj http://businesspl.com/index.php/informa ... rawa-pracy . Czasem nie mamy wyboru i trzeba skorzystać dla naszego dobra.
Śnieżka

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Śnieżka »

Profesjonalne porady prawne dostępne 24h/dobę, taka infolinia działa i jest niezbędna w nagłych wypadkach. Poczytajcie http://em.kielce.pl/ciekawostki/infolin ... l-partnera . Infolinia prawna to szansa na szybkie i polubowne rozwiązanie sprawy bez narażania siebie i swoich bliskich na dodatkowy stres i koszty.
ODPOWIEDZ