Najlepszy adwokat?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
Waleria
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 5:59

Najlepszy adwokat?

Post autor: Waleria »

Hej dziewczyny. Czym według was charakteryzuje się dobry adwokat? Dla mnie taki specjalista powinien wykazywać się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też empatią oraz zaangażowaniem w sprawy klientów. Nie wiem, czy wiecie, ale niektóre kancelarie oferują bezpłatne porady prawne, co zdecydowanie pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji. Korzystałyście z tego rozwiązania?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Najlepszy adwokat?

Post autor: kasiakowa06 »

Waleria pisze: ↑16 sie 2021, 10:16 Hej dziewczyny. Czym według was charakteryzuje się dobry adwokat? Dla mnie taki specjalista powinien wykazywać się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też empatią oraz zaangażowaniem w sprawy klientów. Nie wiem, czy wiecie, ale niektóre kancelarie oferują kroladwokat.pl/bezplatne-porady bezpłatne porady prawne , co zdecydowanie pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji. Korzystałyście z tego rozwiązania?
Dobry adwokat potrafi zająć się każda sprawą, np. tak trudną jak opisana tutaj https://www.swiatprawa.pl/naruszenie-ni ... cielesnej/

Obrazek
mórarz

Re: Najlepszy adwokat?

Post autor: mórarz »

Gdy dopadła mnie sprawa dotycząca prawa cywilnego to koniecznością okazało się zgłoszenie do https://www.adwokat-leszno.pl/oferta/prawo-cywilne . Pomoc z ich strony okazała się konieczna przy udzieleniu opinii prawnej, ale również przygotowaniem pism. Bez takiej pomocy byłoby ciężko!
ODPOWIEDZ