Masz kredyt we frankach?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
Rubikon
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:44

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Rubikon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 7
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:51

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kordik »

Ostatnio czytałem bardzo ciekawy artykuł o kredycie dla grup zawodowych https://habzafinanse.com.pl/kredyt-dla-grup-zawodowych/
Możemy tam znaleźć ciekawe informacje na temat kredytów dla lekarzy, żołnierzy. Polecam.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:43

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: katpat »

Kredyt konsolidacyjny https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/k ... lidacyjny/ to idealne rozwiązanie w walce z długami. Dzięki połączeniu wszystkich długów w jeden kredyt, otrzymujemy jeden termin płatności z niższą i dostosowaną do naszych możliwości ratą kredytu.
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: inulka »

Pamiętam, że swego czasu chciałam wziąć kredyt we frankach. Na szczęście coś mnie tknęło i zrezygnowałam... teraz pewnie plułabym sobie w brodę. Jeśli chcesz wziąć jakikolwiek kredyt poczytaj najpierw o nim np. tutaj https://www.przekaz-jpk.pl/ Warto dowiedzieć się co nie co o bankowości i finansach.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kalanss »

Nikomu nie zycze kredytu we frankach. Ja co prawda go nie mam, ale znam ludzi, którzy go wzieli i teraz tego bardzo żałują. Nie dajcie się nabrać tak jak oni, wybierajcie kredyty zgodnie z tym co czujecie, zgodnie z Waszą wiedzą, którą zdobędziecie bez trudu czytając http://demospolska.pl/
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: karsa »

Kredyty we frankach były dobre do czasu. Potem wzrost kursu zrobił swoje, dla wielu raty okazały się nierealne do spłaty. Dopiero później okazało się, że banki w wielu takich umowach stosowały niezgodne z prawem przepisy. Dzięki takim firmom jak https://cleverstep.pl/ z Poznania, człowiek wie że nie jest sam z problemem. Za darmo przeanalizują umowę kredytową i jeśli faktycznie w danej umowie są niedozwolone klauzule to można dzięki nim podjąć dalsze kroki.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 120
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:45

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: dzer »

Tez mieliśmy ten problem, bo wzięliśmy kiedyś kredyt we frankach, sytuacja nie była zbyt wesoła. Próbowaliśmy wielu sposobów i w końcu zwróciliśmy się do Kancelarii Adwokackiej Łukasza Pyrka w Bytomiu https://adwokatpyrk.pl/sprawy-przeciwko-bankom o pomoc. Ten adwokat specjalizuje się sprawach przeciwko bankom i jest rzeczywiście skuteczny, ma kompetencje i doświadczenie, dzięki czemu przy jego pomocy opanowaliśmy sytuację, polecam.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 44
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:17

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Eliza111 »

Kredyt we frankach to okazała się straszna pomyłka. Co teraz z tym zrobić? Poczytajcie odpowiedź na stronie https://helpfind.pl/blog/kredyt-we-frankach-sprawdz,492 może komuś to pomoże bo na stronie jest wiele rad dotyczących tego tematu.
miluś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: miluś »

Powinniście się jak najbardziej zastanowić nad tym, czym jest bankowy nakaz zapłaty, jeśli chodzi o kredyty we frankach. Różnie te wszystkie sprawy wyglądają i bardzo różnie jest to wszystko zakończone, ale myślę, że zawsze bez problemu można się wszystkim zająć w taki sposób, jak trzeba.
Baśka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Baśka »

Niestety, znam ten problem z autopsji. I poradzę wam jedno, jeśli macie kłopoty ze spłaceniem kredytu we frankach, to jak najszybciej skorzystajcie z pomocy adwokata. Nam zajęło 2 lata zanim się zdecydowaliśmy ruszyć z tym wszystkim i to były dwa lata ogromne stresu,. A mogliśmy dużo wcześniej się uwolnić od całego kłopotu. Korzystaliśmy z kancelarii, którą prowadzi pani Katarzyna Piętka - http://kancelariapietka.pl/, gdzie specjalizują sie w sprawach tego typu. Jeśli tylko w waszej umowie znajduje się jakiś zapis który da podstawy do wniesienia sprawy do sądu i jej unieważnienia, to na pewno prawnicy z tej kancelarii go znajdą i tak poprowadzą sprawę by zakończyła sie po waszej myśli. Warto spróbować, bo nam się udało.
Zieleń

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Zieleń »

O frankowiczach dużo się wciąż mówi. To przykład tych decyzji, które zostają z nami długo, a ich konsekwencje mogą ciągnąć się latami. Zanim się na cos zdecydujemy, warto zerknąć na portale o tematyce finansowej http://zarabianie.org.pl/, gdzie znajdziecie opisane określone kwestie http://zarabianie.org.pl/kredyty/jak-sz ... finansowa/.
Awatar użytkownika
Patrycjas
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2020, 11:17

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Patrycjas »

dzer pisze: ↑16 cze 2020, 17:49 Tez mieliśmy ten problem, bo wzięliśmy kiedyś kredyt we frankach, sytuacja nie była zbyt wesoła.
Sytuacja nie była zbyt wesoła? Hahaha no optymistką jesteś naprawdę...
U nas była mega niewesoła i dramat leciał za dramatem wraz z każdym wzrostem raty, po prostu czuliśmy się totalnie oszukani i zrobieni w trąbę.
Pamiętam, jak szukaliśmy prawnika co by wszedł w spór z bankiem, to na poczatku nikt nie chciał, dopiero z czasem znalazłam dzieki koleżance też z kredytem we frankach kancelarię lextio.pl , oni się całkowicie specjalizują właśnie w prawach przeciwko bankom i dopiero tam można było trochę odetchnąć wiedząc, że ktoś zadba o twoje interesy.
Jakby jeszcze ktoś z obecnych miał wyzwanie i chciał się dołaczyć to polecę ich szczerze. I cenę też mają dobrą, bez zdzierania.

P.S duże wzięliście te kredyty?
KaśkaM32

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: KaśkaM32 »

Ostatnio pojawiły się niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia o opinie w sprawie kredytów we frankach. Myślę ,że sprawa jest o tyle skomplikowana ,że należy skorzystać z porady doświadczonego radcy czy kancelarii prawnej. Wrzućcie sobie w wyszukiwarkę hasło - tsue kredyty frankowe a dowiecie się o bardzo korzystnym dla frankowiczów rozstrzygnięciu. Otóż roszczenia frankowiczów nie ulegają przedawnieniu. Poczytajcie sobie o szczegółach.
ODPOWIEDZ