Jakie buty są wygodne do ciężkiej pracy?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
top facę

Jakie buty są wygodne do ciężkiej pracy?

Post autor: top facę »

Jakie obuwie jest wygodne do ciężkiej pracy, najlepiej z platynowymi palcami i ortopedyczną wkładką? Byłem tak zmęczony zwykłymi butami, bolały mnie nogi i jest kontuzja. Chronicznie, gdy coś spadnie Ci na nogę? Moja praca jest ciężka i potrzebuję dobrych butów. Powiedz mi proszę, gdzie możesz znaleźć takie buty?
żeka

Re: Jakie buty są wygodne do ciężkiej pracy?

Post autor: żeka »

Spójrz tutaj https://shopsy.pl/glany-meskie Myślę, że tego właśnie szukasz. Zamówiłem tam w zeszłym roku takie męskie buty, podobało mi się. Może znajdziesz specjalne buty, których potrzebujesz, nie znajdziesz tu wad jakości.Nadal zawsze mamy problem z rozmiarem, nie możemy odebrać w zwykłych sklepach, ale tutaj nie ma problemu, są nawet rabaty .
juśka80

Re: Jakie buty są wygodne do ciężkiej pracy?

Post autor: juśka80 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w buty przez Internet? Zalezy mi na tym,by dość szybko kupić buty,ktore beda przemyslanym zakupem. Chcę,by moje buty były wygodne, ponieważ poszukuje butów do pracy. https://steptop.pl Co sądzicie o tym sklepie? Znacie go? Pozdrawiam.
gośka

Re: Jakie buty są wygodne do ciężkiej pracy?

Post autor: gośka »

Jeśli chcecie ładnie wyglądać, to warto sobie zerknąć tutaj https://pantofelek24.pl/product-pol-111 ... -S195.html . Mają tam między innymi w ofercie trampki na platformie czarne. Poza tym jest tam również wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.
ODPOWIEDZ