Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
energy
Posty: 159
Rejestracja: 21 maja 2019, 0:38

Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: energy »

Hej Wam wspaniałe kobitki. :D Niedawno się zaręczyłam, ale bez pierścionka. ;) Po prostu mój kochany stwierdził, ze pewnie sama wolałabym wybrać pierścionek, no i powiem wam, że dobrze mnie zna. :D Tylko teraz się zastanawiam czy chce pierścionek.. Czytam tutaj o https://zielinskiart.pl/baza-wiedzy/dla ... reczynowy/ tym właśnie co to symbolizuje i się zastanawiam. Co Wy na to? :D
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 309
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: amelia »

Myślę że pierścionek powinien być delikatny i nie przesadny. Bo w całych zaręczynach to nie pierścionek jest najważniejszy a chyba deklaracja mężczyzny że chce z nami być do końca życia że chce założyć z nami rodzine. Natomiast co do pierścionków, to widziałam, że tutaj https://diamanti.pl/pierscionki-z-tanzanitem mają ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: Zdzisiek78 »

Bez pierścionka to trochę dziwnie:) Ja bym chyba nie przyjęła oświadczyn bez pierścionka. Właśnie oglądam pierścionki - https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe i jest tyle różnych pięknych modeli. Aż chciałoby się nosić :))
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: Juliaa »

Wybór pierścionka zaręczynowego to wręcz misja. Tym bardziej, że wybór jest bardzo różnorodny to po pierwsze. A po drugie każda kobieta ma inny gust i co innego jej się podoba. Kilka cennych wskazówek na temat takich pierścionków to na http://pierscionkizareczynowe.edu.pl/pi ... m/tgw_xfqv znajdziecie. Może się taka wiedza przydać. A to czy sama kobieta taki wybierze, czy zostanie postawiona przed faktem dokonanym to już bardzo indywidualna sprawa.
Awatar użytkownika
Imaginacja
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:29

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: Imaginacja »

No i super. Pierścionek nie jest koniecznością. Róbcie po swojemu i jak uważacie, to w końcu wasze życie i wy macie być szczęśliwi :) Nie daj sobie wmówić, że pierścionek jest koniecznością, idźcie swoją drogą.
Awatar użytkownika
smalinosik
Posty: 23
Rejestracja: 19 maja 2019, 20:30

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: smalinosik »

Przed wyborem pierścionka trzeba najpierw sprawdzić w jaki sposób określa się rozmiar pierścionka - https://www.marko.pl/okresl_rozmiar_pierscionka.html Dzięki temu na pewno wybierzecie odpowiedni pierścionek i będzie on pasował na palec narzeczonej. Dzięki temu nic nie zepsuje tej pięknej chwili :)
Jest Biegun Południowy i jest chyba jeszcze Biegun Wschodni i Zachodni, choć ludzie nie lubią o nich mówić.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: sopelek »

Wybór pierścionka zaręczynowego na pewno nie należy do najłatwiejszych zadań. Ja pierścionek zaręczynowy wybierałam sama. Ufam poczuciu estetyki mojego ukochanego, ale niesamowicie spodobał mi się pierścionek z topazem https://www.zaklad-zlotniczy.pl/piersci ... reczynowe/ . Perfekcyjne wykonanie i dość nowoczesny wygląd.Poza tym gdybym pozwoliła mu sama wybrać, mogłabym się liczyć z tym, że wybierze pierścionek 4 razy droższy od tego...;)
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 121
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Dlaczego pierścionek zaręczynowy?

Post autor: Ivi »

Faktem jest, że wybór pierścionka zaręczynowego nie jest łatwym zadaniem. Niemniej jednak jeżeli postawimy na takie oferty, jak chociażby ta z https://diamondsky.pl/bizuteria/piersci ... reczynowe/ , na pewno uda nam się wybrać coś ciekawego. Są tam bowiem dostępne produkty m.in. z białego i czarnego złota, ozdobione diamentami, topazami i innymi zjawiskowymi kamieniami szlachetnymi, a co najważniejsze, prezentują się one niesamowicie:).
ODPOWIEDZ