Adwokat kościelny Warszawa

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
Jagna_94
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:33

Adwokat kościelny Warszawa

Post autor: Jagna_94 »

Cześć, szukam adwokata kościelnego, ale nie takiego, co wysle mi jakąś ankietę i coś tam online pomoże, tylko takiego, który będzie mnie reprezentował w sądzie kościelnym. Warszawa.
Awatar użytkownika
Efrem
Posty: 29
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:24

Re: Adwokat kościelny Warszawa

Post autor: Efrem »

Przycupnę. Też zastanawiam się nad rozwodem kościelnym.
Awatar użytkownika
karola
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2019, 9:37

Re: Adwokat kościelny Warszawa

Post autor: karola »

Nie ma czegoś takiego, jak rozwód kościelny... Sąd kościelny może stwierdzić nieważność małżeństwa... Ja co prawda w Łodzi, ale byłam na konsultacji w Kancelarii Salomon, niestety w moim przypadku nie było szans uzyskać takie stwierdzenie nieważności, o czym uczciwie mnie poinformowano i wytłumaczono dlaczego. Profesjonalnie!
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Adwokat kościelny Warszawa

Post autor: Zdzisiek78 »

Dla mnie najlepszym adwokatem jest https://gautier.com.pl/ , przyznam,ze moja sprawa rozwodowa łatwa nie byla, ale wynajety adwokat poradził sobie bezbłędnie! Jestem teraz wolna kobieta, nic mnie nie ogranicza, dzieci maja wyplacane alimenty na czas! :) Zycie pisze rozne scenariusze, ale nie lamcie się dziewczynY!
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 158
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Adwokat kościelny Warszawa

Post autor: oktawia »

Dla wielu osób rozwód cywilny to połowa sukcesu. Druga połowa to stwierdzenie nieważności małżeństwa przed sądem kościelnym. Takie sprawy nie są proste, ale jeśli postaramy się o odpowiednią pomoc i wiedzę – jest szansa by uzyskać takie stwierdzenie. Tu http://www.poradniasalomon.pl/ jest możliwość konsultacji z adwokatem kościelnym. On pomoże w takich tematach.
ODPOWIEDZ