osk-yeti.pl opinie

Samochody, awarie, części samochodowe, mechanicy, dilerzy.
Awatar użytkownika
gracja94
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2019, 5:36

osk-yeti.pl opinie

Post autor: gracja94 »

Czy szkoła Jazdy OSK Yeti w Warszawie to dobry wybór? Gdzie uczyliście się jeździć? Za chwilę mogę się zapisać na kurs. Wiele osób poleca mi OSK Yeti, czy możecie potwierdzić opinie, że to spoko szkoła? Chwalą się dobrą zdawalnością :D 
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:40

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Dagna »

Uczyłam się właśnie w OSK Yeti i mam bardzo dobrą opinie na temat tej szkoły jazdy. Prawko zdałam za drugim razem, a to dla mnie świetny wynik - szczególnie, że przed rozpoczęciem kursu w ogóle nie jeździłam.
Awatar użytkownika
Zenona1990
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:37

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Zenona1990 »

Pewnie, że dobry! Osk yeti to jedna z najlepszych auto szkół w Warszawie. Wiele moich znajomych uczyło się tam do egzaminu i mają na jej temat pozytywne opinie. Kurs prowadzą profesjonalni instruktorzy, którzy są bardzo cierpliwi i pogodni. Tam nauczysz się jeździć bez stresu :)
Awatar użytkownika
Efrem
Posty: 29
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:24

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Efrem »

Polecam! Świetni instruktorzy, dobra atmosfera na jazdach i wysoka zdawalność. Miałem dobrego instruktora, który bardzo cierpliwie tłumaczył mi wszystkie niuanse podczas jazdy. Dodatkowo teoria prowadzona bardzo przystępnie, wszystko zrozumiałe, ciekawe.
Awatar użytkownika
Poziomka
Posty: 37
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:18

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Poziomka »

Do osk-yeti.pl zapisałam się na dodatkowe jazdy i szczerze żałuję, że nie chodziłam tam wcześniej na cały kurs. Podejście instruktorów było dużo bardziej profesjonalne niż w poprzedniej szkole jazdy. Tutaj spotkałam się z życzliwością i cierpliwością. Dlatego polecam!
Awatar użytkownika
Symeon1992
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:10

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Symeon1992 »

Jasne, szkoła jest super! Nauczysz się jeździć przepisowo i bezpiecznie, a prawko zdasz bez problemu. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Nurenys
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2020, 13:24

Re: osk-yeti.pl opinie

Post autor: Nurenys »

Lepsza jednak jest według mnie ta strona https://ditopony.pl/opony-przemyslowe.php
ODPOWIEDZ